• Nitro Pro 12

Popularny program do tworzenia i edycji dokumentów w PDF

Liczba stanowisk 1
Okres ważności Licencja wieczysta
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska
Zawartość pakietu Licencja na program
723.24
szt.
Cena dostawy 0
Dostawa elektroniczna 0

Program do tworzenia i edycji PDF

Aplikacja jest kontynuacją popularnego Nitro Pro 12 dzięki innowacyjnym funkcją umożliwia ekspresowe tworzenie, konwersję, edycję, podpisywanie i udostępnianie dokumentów PDF. Program stanowi znakomitą alternatywę dla Adobe Acrobat. Proste tworzenie i edycja zgodnych ze standardami plików PDF z prawie każdego formatu. Pliki PDF edytowany w Nitro Pro można otwierać i wyświetlać na dowolnym urządzeniu a jego wygląd zawsze będzie identyczny. Program w najnowszej wersji jest znacznie szybszy od poprzednika i stanowi jednocześnie doskonałą przeglądarkę pdf jak jak i narzędzie do edycji. 

 

Konwertuj z większą dokładnością

 

Podczas konwersji pliku PDF do programu Excel i PowerPoint możesz teraz cieszyć się większą dokładnością, szybszymi wynikami i większą spójnością treści, obrazów, układu, kolorów i czcionek.

 

Płynne przechodzenie z pulpitu do chmury

Nowa integracja Nitro Cloud usprawnia współpracę, wyposażając każdego użytkownika Nitro Pro w narzędzia eSignature oraz możliwość szybkiego udostępniania dokumentów za pośrednictwem chmury.

 

Szybszy dostęp, udostępniaj pliki

Nowe złącze OneDrive dla Firm umożliwia zapisywanie plików PDF bezpośrednio w usłudze OneDrive, co ułatwia tworzenie i udostępnianie łączy współpracownikom.

 

Bądź kreatywny dzięki CAD

Kompatybilność Nitro Pro z wysokiej jakości rysunkami CAD (Computer-Aided Design) umożliwia eksportowanie do plików PDF z programów Revit, AutoCAD i Microstation.

Pobierz program Nitro PDF

Oprogramowanie Nitro dostępne jest aktualnie na: Windows

 

Nitro PDF dla Windows

 

Pobierz ENG wersję

  • Sprawdź również: