• Kategorie
  • Szukaj
  • AIDA64 - Diagnostyka, benchmark i kontrola komputera

Różne edycje AIDA64 oferują unikalne funkcje, od diagnostyki sprzętu i benchmark po zdalną kontrolę i zarządzanie zmianami.

AIDA64 to wiodące w branży narzędzie do informacji o systemie, lubiane przez entuzjastów PC na całym świecie. Dostarcza niezwykle szczegółowych informacji zarówno o sprzęcie, jak i zainstalowanym oprogramowaniu, ale także pomaga użytkownikom w diagnozowaniu problemów i oferuje benchmarki do pomiaru wydajności komputera.

 

Program do zarządzania siecią systemu Windows dla małych i średnich przedsiębiorstw
314.00
szt.
Program do zarządzania siecią systemu Windows dla małych i średnich przedsiębiorstw
681.00
szt.
Aplikacja stworzona do diagnostyki i analizy systemów Windows
1152.00
szt.
Aplikacja stworzona do diagnostyki i analizy systemów Windows
1165.00
szt.

AIDA64 - Wersje programu

 

AIDA64 Extreme

 

AIDA64 Extreme to wiodące w branży narzędzie do informacji systemowych, uwielbiane przez entuzjastów PC na całym świecie, które nie tylko dostarcza niezwykle szczegółowych informacji na temat zarówno sprzętu, jak i zainstalowanego oprogramowania, ale także pomaga użytkownikom w diagnozowaniu problemów i oferuje benchmarki do pomiaru wydajności komputera.

 

 

AIDA64 Engineer

 

AIDA64 Engineer jest nowoczesnym rozwiązaniem systemowym dla techników IT, które nie tylko dostarcza niezwykle szczegółowych informacji o sprzęcie i zainstalowanym oprogramowaniu, ale także pomaga użytkownikom w diagnozowaniu problemów i oferuje benchmarki do pomiaru wydajności zarówno stacji roboczych, jak i serwerów.

 

 

AIDA64 Business

 

Profesjonalne rozwiązanie, oparte na wielokrotnie nagradzanym silniku AIDA64 Business, które dokonuje szczegółowej inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania firmowej floty PC oraz wspiera zarządzanie flotą PC za pomocą funkcji zdalnych. Wspiera również podejmowanie decyzji w zakresie IT dzięki niezbędnym statystykom i pomaga firmom w redukcji kosztów IT.

 

Aida64 - cena licencji na program 

 

Ceny licencji na oprogramowanie AIDA64 uzależnione są od wersji. Najtańsza wersja EXTREME kosztuje około 208 zł netto, wersja dla  firm BUSINESS kosztuje około 948 zł netto