• Kategorie
  • Parametry
  • Sketchup Pro - Program do projektowania 3D, w atrakcyjnej cenie

SketchUp Pro 2020 to nowoczesne, wyjątkowe narzędzie do projektowania 3D, które sprawia, że modelowanie jest dla każdego prawdziwym dziełem sztuki, z łatwym do opanowania, a przede wszystkim solidnym zestawem narzędzi.


SketchUp Pro
to program dla architektów, projektantów i każdego, kto chce rysować i przedstawiać swoje pomysły w 3D.

 

SketchUp Pro - Rodzaje licencji:

SketchUp Pro 2020 - licencja wieczysta - Klasyczna licencja Sketchup do modelowania 3D. 

Licencja dożywotnia: Profesjonalne narzędzie do modelowania, wsparcie techniczne producenta, 10GB w chmurze ( Trimble Connect). Dostęp do bezpłatnej mobilnej przeglądarki, narzędzie Layout 2020.

 

SketchUp Pro 2020 - licencja na rok - Licencja czasowa na program Sketchup. 

Licencja czasowa: Profesjonalne narzędzie do modelowania, wsparcie techniczne producenta, nielimitowana przestrzeń w chmurze ( Trimble Connect). Wsparcie dla AR i VR. Dostęp do bezpłatnej mobilnej przeglądarki, narzędzie Layout 2020.

 

SketchUp Studio 2020 - licencja na rok - Licencja czasowa na program Sketchup. 

Licencja czasowa: Profesjonalne narzędzie do modelowania, wsparcie techniczne producenta, nielimitowana przestrzeń w chmurze ( Trimble Connect). Wsparcie dla AR i VR, narzędzie SAFAIRA. Dostęp do bezpłatnej mobilnej przeglądarki, narzędzie Layout 2020.

 

 

 

Sprawdź program SketchUp Pro 2020. Atrakcyjna cena, szybka realizacja. Zapraszamy

 


Zobacz również:

 

sketchup pro 2020 po polsku sketchup pro wersja angielska sketchup Vray pakiet 
 

 


SketchUp Pro 2020 ENG + V-Ray NEXT - Licencja wieczysta. Program do szybkiego i łatwe modelowania 3D przeznaczony dla początkujących i dla profesjonalistów
7665.34
Sketchup Pro 2020 - Licencja elektroniczna ( wieczysta). W pełni funkcjonalny program do modelowania 3D, stworzony aby zaprojektować wszystko co sobie wyobrazisz.
3504.00
Trimble Sketchup Pro 2020 - ( licencja wieczysta) - Wersja polska - elektroniczna. Program do modelowania 3D Sketchup
3840.00
Sketchup Pro 2020 - Wersja polska - Zawiera: Pendrive USB z plikim instalacyjnym, podręcznik użytkownika w języku polskim. Uniwersalny program, stworzony do projektowania wszystkiego, co tylko możesz sobie wyobrazić.
4092.00
Sketchup Pro 2020 - Wersja angielska - Nośnik USB z plikim instalacyjnym + podręcznik użytkownika. Wielofunkcyjny program, stworzony do projektowania wszystkiego, co możesz sobie wyobrazić.
3784.00
Sketchup Pro 2020 po polsku + V-Ray Next - Licencja elektroniczna ( wieczysta). Wielofunkcyjny program w pakicie z silnikiem renderującym, stworzony do projektowania wszystkiego, co możesz sobie wyobrazić.
7972.84