• Kategorie
  • Parametry
  • Sketchup Pro

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz? A może tworzysz gry wideo lub potrzebujesz trójwymiarowej grafiki do innych projektów?

Warto zapoznać się z możliwościami narzędzia, dzięki któremu niemal każdą płaską powierzchnię wtłoczysz w kształty 3D – SketchUp. To nowy poziom modelowania 3D, w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. Od prostych modeli do skomplikowanego planowania przestrzennego – SketchUp to numer jeden na rynku!

Sketchup cena, profesjonalny program do projektowania

Sketchup to popularne narzędzie w atrakcyjnej cenie wersja angielska: od 1180 zł netto za licencję roczną, oraz 2764 zł netto za licencję wieczystą. Natomiast Sketchup wersja polska: cena od 1447 zł netto za licencję roczną, oraz cena: 2982 zł netto za licencję wieczystą

Modelowanie 3D może być prawdziwą przyjemnością, jeśli tylko masz to tego odpowiednie narzędzia. Takim właśnie jest SketchUp Pro 2020, który ułatwi i przyspieszy Twoją pracę.  Zaprojektuje z Tobą wszystko, co tylko jesteś w stanie sobie wyobrazić. 
Program dostępny jest w wersji polskiej oraz angielskiej. Najczęściej wybierane przez naszych klientów są jednak pakiety, dzięki którym nie tylko masz dostęp do intuicyjnego programu do projektowania 3D, ale także otrzymujesz supermocny silnik renderujący. Wszystkie licencje SketchUp Pro posiadają Style Builder, który umożliwia dodawanie własnej wersji designu projektów, a także program, który samodzielnie generuje rysunki – LayOut. Szybkie i łatwe tworzenie produktów w korzystnej cenie? Tylko ze SketchUp Pro! 

Korzystaj z bogatej Galerii 3D

Galeria SketchUp 3D to tysiące możliwości rozbudowy Twoich projektów. Jako użytkownik programu masz dostęp do niemal wszystkiego, co kiedykolwiek stworzono na platformie – włączając w to modele stworzone przez inne osoby. Baza jest niezwykle rozbudowana, co jest ogromnym plusem dla mniej doświadczonych użytkowników, dla których modelowanie 3D wciąż nie jest proste. 
Licencje SketchUp Pro 2020 wprowadzą Cię również w świat wirtualnej rzeczywistości. Dzięki aplikacji VR za pomocą np. zestawu Oculus lub Microsoft HoloLens możesz zabrać swojego klienta w wirtualną podróż po zaprojektowanym przez Ciebie modelu. 

Wygodne rozwiązanie chmurowe

SketchUp Pro to nie tylko modelowanie 3D – to również bardzo wygodne rozwiązanie chmurowe, umożliwiające przechowywanie i współdzielenie projektów, które możesz tworzyć i edytować w czasie rzeczywistym razem ze swoimi pracownikami. Jest to możliwe dzięki globalnemu serwisowi Trimble Connect. Dodatkowo w ramach licencji otrzymujesz aplikację, która pozwala na prezentację modelu na urządzeniach mobilnych. 
SketchUp to obecnie jedno z najchętniej wybieranych w firmach narzędzi do realizacji pomysłów w 3D i jednocześnie prosty, intuicyjny interfejs, który jeszcze bardziej ułatwia Twoją pracę. Zapoznaj się z naszymi pakietami w promocyjnych cenach i wybierz ten, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.
SketchUp Pro 2020 ENG + V-Ray NEXT - Licencja wieczysta. Program do szybkiego i łatwe modelowania 3D przeznaczony dla początkujących i dla profesjonalistów
7399.00
Sketchup Pro 2020 - Licencja elektroniczna ( wieczysta). W pełni funkcjonalny program do modelowania 3D, stworzony aby zaprojektować wszystko co sobie wyobrazisz.
3661.00
Trimble Sketchup Pro 2020 - ( licencja wieczysta) - Wersja polska - elektroniczna. Program do modelowania 3D Sketchup
3968.00
Sketchup Pro 2020 - Wersja polska - Zawiera: Pendrive USB z plikim instalacyjnym, podręcznik użytkownika w języku polskim. Uniwersalny program, stworzony do projektowania wszystkiego, co tylko możesz sobie wyobrazić.
4210.00
Sketchup Pro 2020 - Wersja angielska - Nośnik USB z plikim instalacyjnym + podręcznik użytkownika. Wielofunkcyjny program, stworzony do projektowania wszystkiego, co możesz sobie wyobrazić.
3907.00
Sketchup Pro 2020 po polsku + V-Ray Next - Licencja wieczysta. Wielofunkcyjny program w pakicie z silnikiem renderującym, stworzony do projektowania wszystkiego, co możesz sobie wyobrazić.
7426.00