• Kategorie
  • Szukaj
  • Keyshot Pro 2023 - Kolejna edycja poularnego programu do renderowania

KeyShot: Twój szybki i łatwy program do renderowania 3D

Osiągnij fotorealistyczne wyniki już po kilku minutach otwarcia KeyShot. Stworzony przez projektantów dla projektantów, interfejs jest niezwykle łatwy do nauki i użytkowania.

Mimo że KeyShot wydaje się prosty na pierwszy rzut oka, bardziej doświadczeni specjaliści 3D również znajdą w nim głębię funkcjonalności, która zaspokoi ich potrzeby.KeyShot 2023 Pro - subskrypcja 1 rok - Niezwykłe renderowanie i animacje. W czasie rzeczywistym.
5888.00
szt.

KeyShot - cena, licencje
 

KeyShot - licencja komercyjna na 1 rok, cena programu: 6034 zł brutto. Oprogramowanie jest w wersji elektronicznej ( ONLINE).


Keyshot - Co wyróżnia program na tle konkurencji
 

Szybkość

Wszystko w rendering KeyShot dzieje się w czasie rzeczywistym. KeyShot wykorzystuje unikalną technologię renderowania, która umożliwia natychmiastowe wyświetlanie wszystkich zmian w materiałach, oświetleniu i kamerach.

 

Łatwość

Nie musisz być ekspertem w dziedzinie renderingu, aby tworzyć fotorealistyczne obrazy swojego modelu 3D. Wystarczy zaimportować dane, przypisać materiały, przeciągając je i upuszczając na model, wyregulować oświetlenie i przesunąć aparat, Done.

 

Dokładność

 

KeyShot jest oparty na wewnętrznie opracowanym, fizycznie poprawnym silniku renderującym Luxiona, bazującym na badaniach w dziedzinie naukowo dokładnej reprezentacji materiału i oświetlenia globalnego.

 

KeyShot kompatybilny jest a najpopularniejszymi programami CAD: Alibre Design, Geomagic Design SolidWorks, Rhino, SolidEdge, CATIA, Creo, Pro/ENGINEER, SketchUp, 3DS Max, ZW3D.
 
 

Zachęcamy do zapoznania się z ceną programu KeyShot 2023 i zakupu w naszym sklepie.