• Kategorie
  • Szukaj
  • Keyshot 10 - Kolejna edycja poularnego programu do renderowania

KeyShot 10 Program do renderingu, umożliwiający tworzenie fotorealistycznych wizualizacji w czasie rzeczywistym wraz z wykorzystaniem wszystkich technologii wyświetlania faktur. Bez względu na to, co masz zamiar wykonać, KeyShot 10 łamie wszystkie bariery jakie napotykają inne programy do zaawansowanego renderingu i tworzy fotorealistyczne obrazy z modeli 3D.


KeyShot - cena, licencje
 

Keyshot cena zależy od rodzaju wersji. W sprzedaży są wersje HD oraz Pro. Cena najtańszej wersji 3808 zł netto, natomiast wersja PRO to koszt około : 7580 zł netto.


Keyshot - Co wyróżnia program na tle konkurencji
 

Szybkość

Wszystko w rendering KeyShot dzieje się w czasie rzeczywistym. KeyShot wykorzystuje unikalną technologię renderowania, która umożliwia natychmiastowe wyświetlanie wszystkich zmian w materiałach, oświetleniu i kamerach.

 

Łatwość

Nie musisz być ekspertem w dziedzinie renderingu, aby tworzyć fotorealistyczne obrazy swojego modelu 3D. Wystarczy zaimportować dane, przypisać materiały, przeciągając je i upuszczając na model, wyregulować oświetlenie i przesunąć aparat, Done.

 

Dokładność

 

KeyShot jest oparty na wewnętrznie opracowanym, fizycznie poprawnym silniku renderującym Luxiona, bazującym na badaniach w dziedzinie naukowo dokładnej reprezentacji materiału i oświetlenia globalnego.

 

KeyShot kompatybilny jest a najpopularniejszymi programami CAD: Alibre Design, Geomagic Design SolidWorks, Rhino, SolidEdge, CATIA, Creo, Pro/ENGINEER, SketchUp, 3DS Max, ZW3D.
 
 

Zachęcamy do zapoznania się z ceną programu KeyShot 10 i zakupu w naszym sklepie.

KeyShot 10 HD - Silnik renderujący współpracujący z najpopularniejszymi programami CAD
4626.15
KeyShot 10 Pro - Najszybsza i najłatwiejsza aplikacja do rendeorwania 3D. Stwórz wizualizacje w kilka minut.
9275.55