• KeyShot

Silnik renderujący współpracujący z najpopularniejszymi programami CAD
4712.00
Silnik renderujący współpracujący z najpopularniejszymi programami CAD
9324.00

KeyShot - opis programu
 

KeyShot 8 Program do renderingu, umożliwiający fotorealistyczny rendering w czasie rzeczywistym wraz z wykorzystaniem wszystkich technologii wyświetlania faktur. Bez względu na to, co masz zamiar wykonać, KeyShot 8 łamie wszystkie bariery jakie napotykają inne programy do zaawansowanego renderingu i tworzy fotorealistyczne obrazy z modeli 3D.


Keyshot - Co wyróżnia program na tle konkurencji

Szybkość

Wszystko w KeyShot dzieje się w czasie rzeczywistym. KeyShot wykorzystuje unikalną technologię renderowania, która umożliwia natychmiastowe wyświetlanie wszystkich zmian w materiałach, oświetleniu i kamerach.

 

Łatwość

Nie musisz być ekspertem w dziedzinie renderingu, aby tworzyć fotorealistyczne obrazy swojego modelu 3D. Wystarczy zaimportować dane, przypisać materiały, przeciągając je i upuszczając na model, wyregulować oświetlenie i przesunąć aparat, Done.

 

Dokładność

 

KeyShot jest oparty na wewnętrznie opracowanym, fizycznie poprawnym silniku renderującym Luxiona, bazującym na badaniach w dziedzinie naukowo dokładnej reprezentacji materiału i oświetlenia globalnego.

 

KeyShot kompatybilny jest a najpopularniejszymi programami CAD: Alibre Design, Geomagic Design SolidWorks, Rhino, SolidEdge, CATIA, Creo, Pro/ENGINEER, SketchUp, 3DS Max, ZW3D.
 

Zachęcamy do zapoznania się z ceną programu Keyshot 8 i zakupu w naszym sklepie.