• Kategorie
  • Szukaj
  • Lumion 12 - Program do wizualizacji dla architektów

Lumion 12 - Program do renderowania zaprojektowany specjalnie dla architektów i projektantów.


Lumion nie jest zwykłym oprogramowaniem do wizualizacji architektonicznej. Jest inny. Dzięki Lumionowi renderowanie jest teraz intuicyjną i inspirującą częścią procesu pracy architekta. 

Tworzy on przejrzystość wokół projektu i wzbudza emocje na każdym etapie procesu, od pierwszych pomysłów po efekt końcowy.


Lumion
kompatybilny jest z: Sketchup, Revit, Archicad, Vectorworks, Allplan, 3DS Max, Rhino, AutoCAD Architecture, BricsCAD itd

 

Lumion - kompatybilność i renderowanie w Sketchup

 

Lumion powstał z myślą o architektach, którzy potrzebują niezawodnego narzędzia do renderowania swoich modeli SketchUp. Dzięki szerokiej kompatybilności i renderowaniu w czasie rzeczywistym pomiędzy Lumion i SketchUp, łatwo jest stworzyć szybki, wydajny i przyjazny dla użytkownika przepływ pracy od modelowania do renderowania.

Lumion 12.5 - To oprogramowanie do renderowania 3D dla architektów. Współpracuje z: Revit, Formit PRO, Rhinoceros, SketchUp, Vectorworks, AutoCAD, Archicad itd
Dostępność Duża dostępność
8724.39
szt.
Lumion Pro - To oprogramowanie do renderowania 3D dla architektów. Współpracuje z: Revit, Formit PRO, Rhinoceros, SketchUp, Vectorworks, AutoCAD, Archicad itd
Dostępność Duża dostępność
17916.18
szt.

Lumion Cena oraz możliwości popularnego programu do wizaulizacji


Lumion cena zależna jest od wybranej wersji. Najtańsza opcja Lumion STANDARD to koszt około: 6926 zł netto, droższa wersja Lumion PRO: 13858 zł netto.


Dzięki licencji "pływającej"program Lumion można zainstalować na dowolnej liczbie komputerów których jest się właścicielem. W danej chwili można uruchomić program na tylu komputerach na ile wykupiona jest licencja.