• Kategorie
  • Szukaj
  • Program ZBrush 2023: Najbardziej zaawansowane narzędzie do cyfrowego rzeźbienia i malowania

Odkryj Zbrush - Program do cyfrowego rzeźbienia. ZBrush definiuje standardy branżowe w zakresie cyfrowego rzeźbienia i malowania, umożliwiając artystom tworzenie wirtualnych rzeźb w realnym czasie.

Jest to niezwykle wszechstronne narzędzie do tworzenia grafiki 2D i 3D, którego głównym atutem jest pędzel malujący w trzech wymiarach.

Wykorzystywane zarówno przez studia filmowe, twórców gier, jak i wielu innych artystów, pozwala na doskonałe odwzorowanie detali i realizmu w projektach.

Zacznij swoją przygodę w świecie cyfrowej rzeźby z ZBrush!

Zbrush 2023 - 1 rok - cyfrowe rzeźbienie i malowanie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
1695.00
szt.
ZBrush 2023 - to profesjonalny program do modelowania 3D i rzeźbienia cyfrowego oferujący zaawansowane narzędzia i funkcje.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
4192.00
szt.

W jakiej branży najlepiej sprawdzi się Zbrush 
 

ZBrush będziesz miał do dyspozycji te same narzędzia, które są używane przez studia filmowe, twórców gier, producentów zabawek, projektantów biżuterii, projektantów samochodów/lotnictwa, ilustratorów, reklamodawców, naukowców i innych artystów na całym świecie.

 

W rezultacie producent otrzymał nawet wyróżnienie za technologię, która napędza ZBrush.

 

Zbrush - cena i licencja

 

ZBrush cena programu w wersji 2023 to około 4600 zł brutto za licencję wieczystą. Warto ją ponieść, ponieważ Zbrush oferuje niezwykle zaawansowane możliwości tworzenia i edycji modeli 3D. 

 

 

 

ZBrush - Maxon producent oprogramowania

 

Maxon został założony w 1986 roku w Niemczech przez studentów: Haralda Egela, Uwe Bärtelsa i Haralda Schneidera jako wydawca magazynów komputerowych dla użytkowników Amiga i Atari. 

 

ZBrush to program graficzny, którego celem jest uproszczenie procesu tworzenia grafiki komputerowej. 

 

ZBrush jest skierowany do szerokiego grona odbiorców, ponieważ dostarcza narzędzi, które dają użytkownikom intuicyjną i wizualną kontrolę nad tworzonymi obrazami cyfrowymi.

 

 

 

ZBrush - wersja trial

Darmowa wersja testowa programu Pixologic ZBrush 2023 umożliwia swobodne wykorzystanie wszelkich funkcji dostępnych w oprogramowaniu ZBrush 2023.

Wersja trial Zbrush nie może być wykorzystywana do celów komercyjnych.