• Kategorie
  • Szukaj
  • Program ZBrush 2023: Najbardziej zaawansowane narzędzie do cyfrowego rzeźbienia i malowania

ZBrush to program do cyfrowego rzeźbienia i malowania, który zrewolucjonizował przemysł 3D swoimi potężnymi funkcjami i intuicyjnymi przepływami pracy. 

 

ZBrush oferuje najbardziej zaawansowane narzędzia na świecie dla dzisiejszych artystów.

 

ZBrush 2023 - to profesjonalny program do modelowania 3D i rzeźbienia cyfrowego oferujący zaawansowane narzędzia i funkcje.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
4600.00
szt.

W jakiej branży najlepiej sprawdzi się Zbrush 
 

ZBrush będziesz miał do dyspozycji te same narzędzia, które są używane przez studia filmowe, twórców gier, producentów zabawek, projektantów biżuterii, projektantów samochodów/lotnictwa, ilustratorów, reklamodawców, naukowców i innych artystów na całym świecie.

 

W rezultacie producent otrzymał nawet wyróżnienie za technologię, która napędza ZBrush.

 

Zbrush - cena i licencja

 

ZBrush cena programu w wersji 2023 to około 4600 zł brutto za licencję wieczystą. Warto ją ponieść, ponieważ Zbrush oferuje niezwykle zaawansowane możliwości tworzenia i edycji modeli 3D. 

 

 

 

ZBrush - Pixologic producent oprogramowania

 

Firma Pixologic, założona w 1997 roku, rozwija, dystrybuuje i wspiera innowacyjne oprogramowanie, które otwiera nowe możliwości kreatywnego wyrażania siebie. 

 

ZBrush to program graficzny, którego celem jest uproszczenie procesu tworzenia grafiki komputerowej. 

 

ZBrush jest skierowany do szerokiego grona odbiorców, ponieważ dostarcza narzędzi, które dają użytkownikom intuicyjną i wizualną kontrolę nad tworzonymi obrazami cyfrowymi.

 

 

 

ZBrush - wersja trial

Darmowa wersja testowa programu Pixologic ZBrush 2023 umożliwia swobodne wykorzystanie wszelkich funkcji dostępnych w oprogramowaniu ZBrush 2023.

Wersja trial Zbrush nie może być wykorzystywana do celów komercyjnych.