• Kategorie
  • Parametry
  • Zbrush

ZBRUSH – modelowanie obiektów trójwymiarowych, dobra cena

ZBRUSH to program, który przypadnie do gustu każdemu kreatywnemu człowiekowi.
ZBrush dostępny jest w konkurencyjnej cenie zaczynającej nie od około 3540 zł netto! Dzięki niemu profesjonalne tworzenie postaci 3D będzie nie tylko możliwe, ale też prostsze niż kiedykolwiek. Pixologic ZBrush łączy w sobie modelowanie, teksturowanie i malarstwo – jest programem do cyfrowego rzeźbienia, przy którego pomocy mogą powstać fantastyczne postacie do gier, ale też filmów. Program zdobył już wierne grono fanów i zapewne zdobędzie kolejnych. Korzysta z niego wiele słynnych firm. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

 

Zbrush - cena, licencja wieczysta

Zbrush - licencja, cena netto: 3290 zł. Cennik na program zależny jest od kursu walut. Oferowane licencje na program są dożywotnie.

 

ZBrush 2020 – opis programu

By malowanie na ekranie zaczęło przypominać rzeźbienie, potrzebne są odpowiednie narzędzia. Wskazuje na to zresztą nawet jego nazwa, jako że „Brush” to po prostu „Pędzel”, zaś litera „Z” dodana przed nim odnosi się do osi Z, czyli do trzeciej współrzędnej, która jest odpowiedzialna za generowanie efektu 3D. Do działania program wykorzystuje technologię „pixol”. Każdy pixol posiada informacje o położeniu osi X i Y, a także o wartości kolorów, materiału i orientacji. Dodatkowo zawiera dane dotyczące osi Z, czyli głębokości.

 

ZBrush 2020 – do czego się przydaje?

Co można osiągnąć, korzystając właśnie z programu ZBrush? Przede wszystkim można przy jego pomocy tworzyć filmy czy gry – dopracowując je w każdym szczególe. To także program dla grafików i artystów, którzy przy jego pomocy będą mogli projektować swoje wizje (na przykład świetne ilustracje). Dzięki niemu można również osiągać fantastyczne efekty specjalne, a to bardzo przydaje się we współczesnym świecie. ZBrush nadaje się do tworzenia tak postaci, jak i całego, otaczającego ich świata, a także scen.

 

ZBrush 2020 – jak obsługiwać program?

Program ZBrush 2020 jest dość zaawansowany, by przy jego pomocy można było wykonać bardzo realistyczne, a jednocześnie wielce oryginalne postacie czy przedmioty, ale jednocześnie dość prosty, by można było się nim swobodnie posługiwać. Dzięki opisywanemu programowi można rzeźbić szczegóły o średniej i wysokiej częstotliwości. Program został wyposażony w wiele funkcji i umożliwia pracę w trybie nieliniowym lub swobodnym. To zatem bardzo wygodny w obsłudze program, którym wszyscy ludzie z artystyczną duszą będą zachwyceni!

Zbrush 2021 - Licencja wieczysta. Program wyznacza nowy standard w zakresie cyfrowego rzeźbienia.
Dostępność Duża dostępność
4047.45