Program PRO100: narzędzie do projektowania wnętrz i mebli Liczba produktów: 12

PRO100 to profesjonalny program do projektowania mebli i wnętrz. Jest to narzędzie przeznaczone głównie dla projektantów mebli, stolarzy i architektów wnętrz, którzy potrzebują skutecznego narzędzia do tworzenia i prezentowania swoich projektów np: mebli, kuchni na wymiar itd

Oprogramowanie znajdziesz w naszej ofercie  w dwóch wersjach oraz pakiety z dodatkowymi narzędziami: Nowy Rozkrój, Renderer Kray.

Kategorie
Filtruj

PRO100 cena i rodzaje produktów


Pro100 6 oferowany jest w dwóch wersja Pełna i Salon. Cena programu zależy od funkcjonalności. Wersja pełna to koszt 5485,80 zł brutto. Jeżeli chodzi o tańszą wersję Salon cena około 4388,64 zł brutto.

 

Najnowsza wersja naszego flagowego oprogramowania, PRO100 V7, jest już dostępna wyłącznie w PEŁNEJ WERSJI. Skorzystaj z wyjątkowej oferty promocyjnej i zdobądź PRO100 V7 za 5400 zł netto, co wraz z 23% VAT daje łączną cenę 6642 zł brutto. Nie przegap okazji, aby wyposażyć się w najnowsze narzędzia, które zapewnią Twojej pracy jeszcze większą efektywność i precyzję.

 

 


Wersja Salon
 przeznaczona jest dla punktach sprzedaży. Do projektowania można użyć wcześniej przygotowanych bibliotek mebli. Różnica pomiędzy pełną wersją programu PRO100 a wersją salonową jest możliwość zapisywania nowych lub zmodyfikowanych elementów w bibliotece oprogramowania. Pełna wersja programu ma taką możliwość i daje pełną dowolność w projektowaniu mebli. 


PRO100 biblioteka - Zbiór materiałów, półproduktów i mebli

 

Pro100 Biblioteki materiałów i komponentów w większości są bezpłatne. Biblioteki do PRO100 udostępniane są na stronie producenta. W prosty sposób można dodać je do programu. Korzystając z współpracy z renomowanymi dostawcami producent opracował dla Klientów biblioteki materiałów, półproduktów i mebli dla PRO100.

 


Praca w programie PRO100

 

PRO100 - Praca w programie odtwarza rzeczywisty proces budowy mebli. Opiera się na konstruowaniu poszczególnych sprzętów z formatek i okuć, dzięki czemu umożliwia stworzenie od podstaw zarówno szafek kuchennych i biurek, jak i zabudowy garderoby, a nawet… projektu placu zabaw.

 

Aranżowane wnętrza można oglądać w siedmiu rzutach i wyświetlać w pięciu trybach (szkielet, szkic, kolory, tekstury, pełna wizualizacja). Projekt można wzbogacać o takie efekty graficzne jak półprzezroczystość, konturowanie i cieniowanie.

 

Program do mebli na wymiar - PRO100 umożliwia tworzenie wizualizacji projektu z symulacją oświetlenia bezpośrednio w programie. Nie potrzeba importować projektu do zewnętrznego silnika renderującego.

Na podstawie projektu program automatycznie generuje raport zużycia materiałów oraz listy wykorzystanych formatek i elementów. Pozwala również na szybką wycenę gotowego produktu – z uwzględnieniem rozmiarów i wybranych materiałów.

 

 

PRO100 i Kray: profesjonalne narzędzie do projektowania i wizualizacji 3D

 

PRO100 jest kompatybilny z programem renderującym Renderer Kray. Łatwy w obsłudze interfejs pozwala na stworzenie wizualizacji, o których do tej pory mogliśmy tylko śnić.

 

Program Renderer Kray pozwala na generowanie obrazów o niespotykanej dotąd wierności i jakości, uwzględniających niemal wszystkie realne zjawiska optyczne.

 

Sam proces renderowania odbywa się w tle, bez potrzeby obciążania karty graficznej. Aranżacja wnętrza jest teraz szybka i prosta, a rezultaty wykraczają poza Twoje oczekiwania.

Przed podjęciem decyzji o zakupie można przetestować pro100 demo

 

Import modeli do PRO100 ze Sketchup 3D Warehouse


PRO100 umożliwia importowanie modeli 3D bezpośrednio z 3D Warehouse Sketchup, co znacznie rozszerza możliwości i elastyczność tego potężnego narzędzia do projektowania.
Użytkownicy mogą łatwo pobrać modele w formacie Collada (*.dae) z 3D Warehouse, a następnie zaimportować je do PRO100.
Ta funkcja ułatwia tworzenie bardziej realistycznych i szczegółowych wizualizacji, dzięki dostępowi do ogromnej biblioteki modeli dostępnych w Sketchup 3D Warehouse.

 

 

PRO100 Wymagania

Do szybkiej i komfortowej pracy w PRO100 producent zaleca:

 

Wymagania systemowe PRO100 

  • system operacyjny: Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

 

Wymagania sprzętowe PRO100:

  • Grafika:  AMD Radeon lub NVIDIA GeForce  np: NVidia GeForce 960/970/980/1060/1070/1080
  • procesor Intel i5, AMD Ryzen serii 7, Ryzen Threadripper, 8 GB pamięci RAM lub więcej ( im więcej tym lepiej)
  • przestrzeń na dysku: ok. 5 GB (zależnie od wielkości bibliotek, wersja standardowa instalacji  ma wielkość 3,5 GB)

 


 

Zachęcamy do zapoznania się z programem PRO100 i zakupu w naszym sklepie.