• Kategorie
  • Parametry
  • PRO100 – Program do projektowania mebli, i aranżacji wnętrz

Program do projektowania kuchni, łazienek, biur, mebli i aranżacji dowolnych wnętrz.
3542.40
PRO100 6 - Program do projektowania mebli kuchni, łazienek, biur i aranżacji dowolnych wnętrz.
4428.00
PRO100 v.6 Pełna + Renderer Kray - Program do projektowania mebli kuchni, łazienek, biur i aranżacji dowolnych wnętrz z profesjonalnym renderem
5658.00
PRO100 v.6 Pełna + Nowy Rozkrój - Program do projektowania i aranżacji wnętrz + Program do rozkroju
5665.38
PRO100 v.6 Pełna + Renderer Kray - Program do projektowania mebli kuchni, łazienek, biur i aranżacji dowolnych wnętrz z profesjonalnym renderem. Dodatkowo w pakiecie Nowy Rozkrój
6895.38

 

PRO100 to jeden z najpopularniejszych, a jednocześnie najbardziej intuicyjnych w obsłudze programów do projektowania mebli. Pozwala na łatwe zaprojektowanie wystroju poszczególnych pomieszczeń, dlatego jest szeroko wykorzystywany przez architektów, dekoratorów, producentów wszystkich typów mebli (kuchennych, pokojowych, przemysłowych, laboratoryjnych itd.) i innych przedsiębiorców działających w szeroko pojętej branży meblarskiej.

Możliwości programu PRO100

Praca w aplikacji PRO100 odtwarza rzeczywisty proces budowy mebli. Opiera się na konstruowaniu poszczególnych sprzętów z formatek i okuć, dzięki czemu umożliwia stworzenie od podstaw zarówno szafek kuchennych i biurek, jak i zabudowy garderoby, a nawet… projektu placu zabaw. Aranżowane wnętrza można oglądać w siedmiu rzutach i wyświetlać w pięciu trybach (szkielet, szkic, kolory, tekstury, pełna wizualizacja), a także wzbogacać je o takie efekty graficzne jak półprzezroczystość, konturowanie i cieniowanie. Aplikacja umożliwia jednocześnie generowanie trójwymiarowej wizualizacji projektu z symulacją oświetlenia i bogatą bazą wyposażenia.

Na podstawie projektu program automatycznie generuje raport zużycia materiałów oraz listy wykorzystanych formatek i elementów. Pozwala również na szybką wycenę gotowego produktu – z uwzględnieniem rozmiarów i wybranych materiałów.

Po zakończeniu projektowania możliwe jest przeniesienie zestawienia formatek do programu Nowy Rozkrój i zoptymalizowanie zużycia materiałów. Program współpracuje również z renderem Kray, który pozwala na stworzenie wizualizacji najwyższej jakości.

Program pro 100 umożliwia płynną i nowoczesną komunikację pomiędzy sprzedawcą i producentem poprzez przesyłanie plików wraz ze wszystkimi zawartymi w nich informacjami i komentarzami. Pozwala to na uniknięcie błędów i niedomówień na etapie bezpośredniej pracy z klientem.

Pro 100

Poza przykładowymi modelami mebli aplikacja PRO 100 obejmuje również bibliotekę ze sprzętem AGD (m.in. marek Candy, Amica, Mastercook), frontami mebli, ceramiką sanitarną (Koło, Roca czy Duscholux) oraz płytkami ceramicznymi (Tubądzin, Paradyż, Cerkolor). Program umożliwia również tworzenie własnych, spersonalizowanych bibliotek mebli i materiałów.

Wykonywanie operacji w programie PRO100 przypomina układanie klocków w wirtualnej przestrzeni. Szeroki wachlarz dostępnych narzędzi, takich jak dosuwanie, wyrównywanie, obracanie czy pozycjonowanie sprawia, że praca w aplikacji jest intuicyjna, a jednocześnie precyzyjna. Na każdym etapie projektowania można dokonywać zmian (modyfikować kolorystykę, podmieniać poszczególne elementy itd.), które w czasie rzeczywistym są aktualizowane w dokumentacji. Aranżowanie całego pomieszczenia trwa nie dłużej niż kilkanaście minut.

Zachęcamy do zapoznania się z ceną programu PRO100 i zakupu w naszym sklepie.