• Kategorie
  • Parametry
  • PRO100 - Program do projektowania wnętrz, mebli, kuchni, szaf

PRO100 to jeden z najpopularniejszych, a jednocześnie najbardziej intuicyjnych w obsłudze programów do projektowania mebli. Pozwala na łatwe zaprojektowanie poszczególnych pomieszczeń. 

Program PRO100 wykorzystywany jest przez architektów, dekoratorów, producentów wszystkich typów mebli (kuchennych, pokojowych, przemysłowych, laboratoryjnych itd.). Cena pro100 zależy od rodzaju licencji ( wersja Salonowa lub wersja Pełna) oraz od dodatkowych modułów: Nowy rozkrój lub Renderer Kray

 

PRO100 cena - Wersja Pełna i Salonowa

Pro100 dostępny jest w dwóch wersja Pełna i Salonowa, cena najtańszej wersji to Salon: 2880 zł netto + 23%VAT, natomiast wersja Pełna - 3600 zł netto + 23%VAT

Salonowa wersja programu umożliwienia projektowania w punktach sprzedaży z wykorzystaniem wcześniej przygotowanych bibliotek mebli. Zasadniczą różnicą pomiędzy pełną wersją programu PRO100 a wersją salonową jest możliwość zapisywania nowych lub zmodyfikowanych elementów w bibliotece oprogramowania. Pełna wersja programu ma taką możliwość i daje pełną dowolność w projektowaniu mebli. 

 

Praca w programie PRO100 

 

Praca w aplikacji PRO100 odtwarza rzeczywisty proces budowy mebli. Opiera się na konstruowaniu poszczególnych sprzętów z formatek i okuć, dzięki czemu umożliwia stworzenie od podstaw zarówno szafek kuchennych i biurek, jak i zabudowy garderoby, a nawet… projektu placu zabaw. 

 

Aranżowane wnętrza można oglądać w siedmiu rzutach i wyświetlać w pięciu trybach (szkielet, szkic, kolory, tekstury, pełna wizualizacja), a także wzbogacać je o takie efekty graficzne jak półprzezroczystość, konturowanie i cieniowanie. 

 

Aplikacja umożliwia jednocześnie generowanie trójwymiarowej wizualizacji projektu z symulacją oświetlenia i bogatą bazą wyposażenia.

 

Na podstawie projektu program automatycznie generuje raport zużycia materiałów oraz listy wykorzystanych formatek i elementów. Pozwala również na szybką wycenę gotowego produktu – z uwzględnieniem rozmiarów i wybranych materiałów.

 

PRO100 -  wizualizacje i formatki

 

Po zakończeniu projektowania możliwe jest przeniesienie zestawienia formatek do programu Nowy Rozkrój i zoptymalizowanie zużycia materiałów. Program współpracuje również z renderem Kray, który pozwala na stworzenie wizualizacji najwyższej jakości.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ceną programu PRO100 i zakupu w naszym sklepie.

Program do projektowania kuchni, łazienek, biur, mebli i aranżacji dowolnych wnętrz.
Dostępność Duża dostępność
3542.40
PRO100 6 - Program do projektowania mebli kuchni, łazienek, biur i aranżacji dowolnych wnętrz.
Dostępność Duża dostępność
4428.00
PRO100 v.6 Pełna + Renderer Kray - Program do projektowania mebli kuchni, łazienek, biur i aranżacji dowolnych wnętrz z profesjonalnym renderem
Dostępność Duża dostępność
5658.00
PRO100 v.6 Pełna + Nowy Rozkrój - Program do projektowania i aranżacji wnętrz + Program do rozkroju
Dostępność Duża dostępność
5665.38
PRO100 v.6 Pełna + Renderer Kray - Program do projektowania mebli kuchni, łazienek, biur i aranżacji dowolnych wnętrz z profesjonalnym renderem. Dodatkowo w pakiecie Nowy Rozkrój
Dostępność Duża dostępność
6895.38