• Kategorie
  • Szukaj
  • Program PRO100: narzędzie do projektowania wnętrz i mebli

PRO100 to profesjonalny program do projektowania mebli i wnętrz. Jest to narzędzie przeznaczone głównie dla projektantów mebli, stolarzy i architektów wnętrz, którzy potrzebują skutecznego narzędzia do tworzenia i prezentowania swoich projektów np: mebli, kuchni na wymiar itd

PRO100 znajdziesz w naszej ofercie  w dwóch wersjach oraz pakiety z dodatkowymi narzędziami: Nowy Rozkrój, Renderer Kray.

Nowy Rozkrój -Program do rozkroju płyt meblowych, blachy i szkła. Współpracuje z PRO100
Dostępność Duża dostępność
2693.70
szt.
PRO100 V.6 Salon - Program do projektowania kuchni, łazienek, biur, mebli i aranżacji dowolnych wnętrz.
Dostępność Duża dostępność
4388.64
szt.
PRO100 6 - Program do projektowania mebli w kuchni, łazienek, biur i aranżacji dowolnych wnętrz.
Dostępność Duża dostępność
5485.80
szt.
PRO100 moduł CNC - Moduł przeznaczony do programu PRO100
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność Duża dostępność
6027.00
szt.
PRO100 v.6 Pełna + Nowy Rozkrój - Program do projektowania i aranżacji wnętrz + Program do rozkroju
Dostępność Duża dostępność
7688.73
szt.
PRO100 v.6 Pełna + Renderer Kray - Program do mebli na wymiar z profesjonalnym renderem.
Dostępność Duża dostępność
7822.80
szt.
PRO100 v.6 Pełna + Renderer Kray - Program do projektowania mebli kuchni, łazienek, biur i aranżacji dowolnych wnętrz z profesjonalnym renderem. Dodatkowo w pakiecie Nowy Rozkrój
Dostępność Duża dostępność
10025.73
szt.

PRO100 cena i rodzaje produktów


Pro100 6 oferowany jest w dwóch wersja Pełna i Salon. Cena programu zależy od funkcjonalności. Pro100 Wersja pełna to koszt 5485,80 zł brutto. Jeżeli chodzi o tańszą wersję Salon cena około 4388,64 zł brutto.


Pro100 6 Salon
 przeznaczona jest dla punktach sprzedaży. Do projektowania można użyć wcześniej przygotowanych bibliotek mebli. Różnica pomiędzy pełną wersją programu PRO100 a wersją salonową jest możliwość zapisywania nowych lub zmodyfikowanych elementów w bibliotece oprogramowania. Pełna wersja programu ma taką możliwość i daje pełną dowolność w projektowaniu mebli. 


PRO100 biblioteka - Zbiór materiałów, półproduktów i mebli

 

Pro100 Biblioteki materiałów i komponentów w większości są bezpłatne. Biblioteki do PRO100 udostępniane są na stronie producenta. W prosty sposób można dodać je do programu. Korzystając z współpracy z renomowanymi dostawcami producent opracował dla Klientów biblioteki materiałów, półproduktów i mebli dla PRO100.


Praca w programie PRO100

 

PRO100 - Praca w programie odtwarza rzeczywisty proces budowy mebli. Opiera się na konstruowaniu poszczególnych sprzętów z formatek i okuć, dzięki czemu umożliwia stworzenie od podstaw zarówno szafek kuchennych i biurek, jak i zabudowy garderoby, a nawet… projektu placu zabaw.

 

Aranżowane wnętrza można oglądać w siedmiu rzutach i wyświetlać w pięciu trybach (szkielet, szkic, kolory, tekstury, pełna wizualizacja). Projekt można wzbogacać o takie efekty graficzne jak półprzezroczystość, konturowanie i cieniowanie.

 

Program do mebli na wymiar - PRO100 umożliwia tworzenie wizualizacji projektu z symulacją oświetlenia bezpośrednio w programie. Nie potrzeba importować projektu do zewnętrznego silnika renderującego.

Na podstawie projektu program automatycznie generuje raport zużycia materiałów oraz listy wykorzystanych formatek i elementów. Pozwala również na szybką wycenę gotowego produktu – z uwzględnieniem rozmiarów i wybranych materiałów.

 

 

PRO100 i Kray: profesjonalne narzędzie do projektowania i wizualizacji 3D

 

PRO100 jest kompatybilny z programem renderującym Renderer Kray. Łatwy w obsłudze interfejs pozwala na stworzenie wizualizacji, o których do tej pory mogliśmy tylko śnić.

 

Program Renderer Kray pozwala na generowanie obrazów o niespotykanej dotąd wierności i jakości, uwzględniających niemal wszystkie realne zjawiska optyczne.

 

Sam proces renderowania odbywa się w tle, bez potrzeby obciążania karty graficznej. Aranżacja wnętrza jest teraz szybka i prosta, a rezultaty wykraczają poza Twoje oczekiwania.

Przed podjęciem decyzji o zakupie można przetestować pro100 demo

 

PRO100 Wymagania

Do szybkiej i komfortowej pracy w PRO100 producent zaleca:

 

Wymagania systemowe PRO100 

  • system operacyjny: Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

 

Wymagania sprzętowe PRO100:

  • Grafika:  AMD Radeon lub NVIDIA GeForce  np: NVidia GeForce 960/970/980/1060/1070/1080
  • procesor Intel i5, AMD Ryzen serii 7, Ryzen Threadripper, 8 GB pamięci RAM lub więcej ( im więcej tym lepiej)
  • przestrzeń na dysku: ok. 5 GB (zależnie od wielkości bibliotek, wersja standardowa instalacji  ma wielkość 3,5 GB)

 


 

Zachęcamy do zapoznania się z programem PRO100 i zakupu w naszym sklepie.