• Kategorie
  • Parametry
  • ZWCAD

Rysunki techniczne i skomplikowane projekty to od zawsze zmora wielu architektów. Dlatego, w odpowiedzi na rosnące potrzeby projektantów, stworzono program umożliwiający szybkie tworzenie rysunków i dokumentacji technicznych – ZWCAD. Oprogramowanie pomaga użytkownikowi w projektowaniu na każdym etapie tworzenia dokumentacji technicznej – od pierwszego szkicu aż do realizacji projektu.

Co zyskujesz wybierając ZWCAD ? cena, licencje

ZWCAD to przede wszystkim sprawdzone rozwiązanie w dobrej cenie, od 2099 zł netto za wersję Standard oraz 2599 zł netto za wersję Pro. Program działa w oparciu o model licencji wieczystej, możesz więc korzystać z niego bezterminowo bez żadnych opłat subskrypcyjnych. Możesz jednak aktualizować go regularnie do najnowszej wersji.  Przez 30 dni możesz korzystać z okresu testowego (nawet komercyjnie), zarówno na komputerze prywatnym, jak i firmowym. 

 

Program zawiera jednodniowe szkolenie „Podstawy obsługi ZWCAD”, jest więc dostosowany do wymagań nie tylko architektów i techników z doświadczeniem,  ale i osób początkujących. W naszym sklepie kupisz również szereg uzupełnień i dodatków, między innymi nakładkę dla pracujących w programie geodetów, program do wspomagania kosztorysowania czy aplikację wspomagającą oznakowanie dróg i ulic.

Pełne dopasowanie

ZWCAD to program do projektowania całkowicie dostosowany do potrzeb użytkownika. Posiada bardzo prosty w obsłudze interfejs, dzięki któremu szybko i intuicyjnie stworzysz pierwsze rysunki. Możesz wybierać między interfejsem wstążkowym i klasycznym. Dodatkowo możesz wybrać z której wersji programu – 32 czy 64 bit – chcesz korzystać. 

Praca z ZWCAD jest intuicyjna – masz bowiem dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi i funkcji. Oprogramowanie umożliwia tworzenie rysunków 2D oraz 3D i jest w pełni kompatybilne ze wszystkimi formatami CAD jak DWG i DXF, a także TTF, SHX, .lin, .pat, .unt. Dzięki wprowadzonej w ostatniej wersji obsłudze procesorów rdzeniowych i usprawnieniu obsługi pamięci RAM, praca z ZWCAD jest szybka i wydajna jak nigdy wcześniej.

Unikatowe funkcjonalności

Nowa wersja ZWCAD to funkcje, których nie ma w żadnym innym miejscu. Program umożliwia obsługę brył 3D. Dodatkowo wprowadzono aktywną tabelę punktów – użytkownik ma możliwość przenoszenia obiektów do tabeli, w której można zmieniać ich właściwości (np. wartości atrybutów, współrzędne). Dzięki ZWCAD łatwo naprawisz uszkodzony plik i wczytasz obrazy rastrowe. Obsługuje style wydruku, jest również wyposażony w przydatną opcję Szybkie wybieranie, które nie tylko daje możliwość błyskawicznej edycji tekstu, ale i pozwala wybierać, zaznaczać i zmieniać obiekty przy pomocy filtrów.
ZwCAD 2020 Architecture - Wersja branżowa oparta na Zwcad 2020 Pro, program przeznaczony dla branży architektonicznej.
Dostępność Duża dostępność
3934.77
ZwCAD 2021 Mechanical - Wersja branżowa oparta na Zwcad 2021 Pro, program przeznaczony dla branży mechanicznej.
Dostępność Duża dostępność
4303.77
ZwCAD 2021 Professional - Program do projektowania 2D/3D, zgodny z formatem DWG. Licencja dożywotnia.
Dostępność Duża dostępność
3196.77
ZwCAD 2021 Standard - Program do projektowania 2D, zgodny z formatem DWG. Licencja wieczysta.
Dostępność Duża dostępność
2581.77
Nakładką ułatwiająca pracę geodetów
Dostępność Duża dostępność
490.77
Program służy do wspomagania kosztorysowania, przez przygotowanie danych przedmiarowych
Dostępność Duża dostępność
307.50
Wspomaga projektowanie oznakowania dróg i ulic
Dostępność Duża dostępność
848.70
ZWTraffic 2020 PL - Aplikacja pomaga w projektowaniu oznakowania dróg i ulic
Dostępność Duża dostępność
1094.70
Program do projektowania 2D
1228.00
Program ZWCAD - Najnowsza wersja popularnego program do projektowania 2D/3D, w konkurencyjnej cenie
1709.00