• Kategorie
  • Szukaj
  • ZWCAD

Rysunki techniczne i skomplikowane projekty to od zawsze zmora wielu architektów. Dlatego, w odpowiedzi na rosnące potrzeby projektantów, stworzono program umożliwiający szybkie tworzenie rysunków i dokumentacji technicznych – ZWCAD. Oprogramowanie pomaga użytkownikowi w projektowaniu na każdym etapie tworzenia dokumentacji technicznej – od pierwszego szkicu aż do realizacji projektu.

Co zyskujesz wybierając ZWCAD ? cena, licencje

ZWCAD to przede wszystkim sprawdzone rozwiązanie w dobrej cenie, od 2249 zł netto za wersję Standard oraz 2749 zł netto za wersję Pro. Program działa w oparciu o model licencji wieczystej, możesz więc korzystać z niego bezterminowo bez żadnych opłat subskrypcyjnych. Możesz jednak aktualizować go regularnie do najnowszej wersji.  Przez 30 dni możesz korzystać z okresu testowego (nawet komercyjnie), zarówno na komputerze prywatnym, jak i firmowym. 

 

Program zawiera jednodniowe szkolenie „Podstawy obsługi ZWCAD”, jest więc dostosowany do wymagań nie tylko architektów i techników z doświadczeniem,  ale i osób początkujących. W naszym sklepie kupisz również szereg uzupełnień i dodatków, między innymi nakładkę dla pracujących w programie geodetów, program do wspomagania kosztorysowania czy aplikację wspomagającą oznakowanie dróg i ulic.

Pełne dopasowanie

ZWCAD 2023 to program do projektowania całkowicie dostosowany do potrzeb użytkownika. Posiada bardzo prosty w obsłudze interfejs, dzięki któremu szybko i intuicyjnie stworzysz pierwsze rysunki. Możesz wybierać między interfejsem wstążkowym i klasycznym. Dodatkowo możesz wybrać z której wersji programu – 32 czy 64 bit – chcesz korzystać. 

Praca z ZWCAD jest intuicyjna – masz bowiem dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi i funkcji. Oprogramowanie umożliwia tworzenie rysunków 2D oraz 3D i jest w pełni kompatybilne ze wszystkimi formatami CAD jak DWG i DXF, a także TTF, SHX, .lin, .pat, .unt. Dzięki wprowadzonej w ostatniej wersji obsłudze procesorów rdzeniowych i usprawnieniu obsługi pamięci RAM, praca z ZWCAD jest szybka i wydajna jak nigdy wcześniej.

Unikatowe funkcjonalności

Nowa wersja ZWCAD to funkcje, których nie ma w żadnym innym miejscu. Program umożliwia obsługę brył 3D. Dodatkowo wprowadzono aktywną tabelę punktów – użytkownik ma możliwość przenoszenia obiektów do tabeli, w której można zmieniać ich właściwości (np. wartości atrybutów, współrzędne). Dzięki ZWCAD łatwo naprawisz uszkodzony plik i wczytasz obrazy rastrowe. Obsługuje style wydruku, jest również wyposażony w przydatną opcję Szybkie wybieranie, które nie tylko daje możliwość błyskawicznej edycji tekstu, ale i pozwala wybierać, zaznaczać i zmieniać obiekty przy pomocy filtrów.
ZwCAD 2022 Architecture - Program przeznaczony dla branży architektonicznej.
Dostępność Duża dostępność
6640.00
ZwCAD 2022 Mechanical - Wersja branżowa oparta na Zwcad 2021 Pro, program przeznaczony dla branży mechanicznej.
Dostępność Duża dostępność
6640.00
ZwCAD 2023 Professional - Niezawodny i szybki program do projektowania 2D/3D, zgodny z formatem DWG. Licencja wieczysta.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
3381.27
ZwCAD 2023 Standard - Niezawodny i szybki program do projektowania 2D, zgodny z formatem DWG. Licencja wieczysta.
Dostępność Duża dostępność
2766.27
ZWGeo 2022 - Oprogramowanie dla geodetów, wymaga do pracy programu ZWCAD 2022 PRO. Licencja wieczysta.
Dostępność Duża dostępność
848.70
ZWMetric 2022 - Licencja wieczysta - Oprogramowanie do wspomagania kosztorysowania, przez przygotowanie danych przedmiarowych liniowych i powierzchniowych. Wymaga do pracy ZwCAD 2022 PRO.
Dostępność Duża dostępność
725.70
ZWTraffic 2022 - Licencja wieczysta - Nakłądka do projektowania oznakowania dróg i ulic. Wymaga do pracy ZwCAD 2022 PRO.
Dostępność Duża dostępność
1586.70
Program do projektowania 2D
1228.00
Program ZWCAD - Najnowsza wersja popularnego program do projektowania 2D/3D, w konkurencyjnej cenie
1709.00