• Kategorie
  • Parametry
  • Rhino

Rhino 7 - Program do tworzenia i edycji modeli 3D

Rhino 3D to wieczysta licencja na program umożliwiający tworzenie, edycję, analizę, dokumentowanie, renderowanie, animację i edycję krzywych NURBS*


Rhino - cena, licencje


Rhino
oprogramowanie dostępne jest na rynku w kilku wariantach cenowych: wersja edukacyjna: cena około 1098 zł brutto, wersja komercyjna: cena około 5600 zł brutto. Ceny na licencje zależą od kursów walut.

 

Rhino - Współpraca z programami CAD

Jest kompatybilny z wieloma programami CAD takimi jak 3ds Max, AutoCAD, COLLADA, Google Earth, XSI, Sketchup Pro. Niezaprzeczalnie program posiada dużo zalet m.in: to prosta obsługa, dość niska cena za program o tak dużych możliwościach. 

Rhino umożliwia tworzenie modeli 3D , opierających się na geometrii NURBS. Dla aplikacji Rhinoceros oferowanych jest  wiele nakładek, służących m.in. do projektowania biżuterii, obuwia.

 

Rhino - Wersja komercyjna  |  Rhino licencja edukacyjna | Rhino dodatki

 

Rhino 7 - Nowoczesne narzędzie do projektowania 3D
Dostępność Duża dostępność
2618.00
Brazil 2.0 - Wysoka wydajność, zintegrowane renderowanie dla Rhino
Dostępność Duża dostępność
4366.00
Rhino 7 - Nowoczesne narzędzie do tworzenia i edycji modeli 3D
Dostępność Duża dostępność
5544.00
Rhino 7 + Flamingo - Popularny pakiet programów do projektowania 3D z silnikiem renderującym. Licencja dożywotnia w wersji elektronicznej.
Dostępność Duża dostępność
6848.64
Rhino 7 + Brazil 2 - Nowoczesne narzędzie do projektowania 3D w pakiecie z silnikiem renderującym. Licencja dożywotnia w wersji elektronicznej.
Dostępność Duża dostępność
7907.00