• Kategorie
  • Szukaj
  • SketchUp i V-Ray - Twórz realistyczne projekty i wizualizacje

SketchUp to program do projektowania 3D, który pozwala tworzyć modele architektoniczne, mebli, budynków i innych obiektów. Jest łatwy w obsłudze, a dzięki szerokiej gamie narzędzi i funkcji można tworzyć bardzo szczegółowe modele 3D.

V-Ray to oprogramowanie do renderowania, które pozwala na tworzenie realistycznych i fotorealistycznych wizualizacji 3D. Może być używane z różnymi programami do modelowania 3D, takimi jak np: SketchUp, szczególnie dobrze dostosowany do współpracy z tym programem. V-Ray oferuje wiele opcji oświetlenia i materiałów, dzięki czemu można tworzyć wizualizacje o wysokiej jakości.
 


 

SKETCHUP - WERSJA POLSKA

SKETCHUP - WERSJA ANGIELSKA

 

Sketchup Pro 2023 ENG + V-Ray Solo - 1 rok. Pakiet na jedno stanowisko. Program do modelowania z silnikiem renderującym.
4382.00
szt.
Sketchup Pro 2023 PL + V-Ray Solo - 1 rok. Pakiet na jedno stanowisko. Program do modelowania z silnikiem renderującym.
4714.00
szt.
SketchUp Pro 2023 ENG + V-Ray Premium - Licencja. Program do szybkiego i łatwe modelowania 3D przeznaczony dla początkujących i dla profesjonalistów
5701.00
szt.
Sketchup Pro 2023 po polsku + V-Ray - Licencja. Wielofunkcyjny program w pakicie z silnikiem renderującym, stworzony do projektowania wszystkiego, co możesz sobie wyobrazić.
6033.00
szt.

Sketchup Vray cena oraz rodzaje licencji

Zestaw narzędzi do projektowania 3D oraz renderowania dostępny jest w kilku wariantach. Cena pakietu Sketchup + V-Ray Solo  na 1 rok to koszt około 4382 zł brutto. Zestaw Sketchup z V-Ray Premium kosztuje około 5701 zł brutto. 


Sketchup plus V-Ray znajduje szerokie zastosowanie przy projektowaniu. 
Najczęściej Sketchup Pro 2022 Vray używany jest do projektowania wnętrz. W ostatnich latach program cieszy się ogromną popularnością. Zestaw programów wykorzystywany jest w wielu popularnych branżach. Architektura krajobrazu, firmy stolarskie, projektowanie wnętrz. 

V-ray for Sketchup to popularny silnik renderujący producenta Chaosgroup

 

Sprawdź ofertę na pakiety Sketchup + V-Ray. Zapraszamy