• Kategorie
  • Szukaj
  • V-Ray - cena, program. Najwyższa jakość wizualizacji i produkcji 3D

Choć powstało wiele programów umożliwiających szybkie i wydajne renderowanie wizualizacji i animacji, niewiele jest takich, które zadowolą artystów, projektantów i miłośników sztuki. Dlatego powstało narzędzie, które pozwala przenieść wyobraźnię do wizualizacji 3D – jeden z najlepszych na świecie silników renderujących – V-Ray. Oprogramowanie pozwala na projektowanie fotorealistycznych obrazów m.in. w architekturze, grach czy VR.  V-Ray cena zależy od rodzaju licencji, oraz od platformy z którą ma współpracować.

V-Ray jako uzupełnienie popularnych programów do projektowania

V-Ray to często używany silnik renderujący, dzięki której korzystanie z programów do projektowania i modelowania przechodzi na zupełnie nowy poziom. Jest kompatybilna z następującymi programami:

  • V-Ray SketchUp (dla projektantów i architektów), 
  • V-Ray Modo (dla artystów i projektantów produkujących CPU / GPU), 
  • V-Ray 3ds Max, 
  • V-Ray Rhino (dla architektury i motoryzacji), 
  • V-Ray Houdini, 
  • V-Ray Maya (dla twórców animacji w filmie, TV, VR), 
  • V-Ray Revit (dla użytkowników korzystających z aplikacji BIM), 
  • V-Ray Cinema 4D. 

 

V-Ray Next for Modo - Silnik renderujący dla MODO
Dostępność Duża dostępność
344.55
V-Ray 5 dla Cinema 4D - 1 miesiąc - Profesjonalne oprogramowanie do renderowania 3D dla twórców i projektantów Cinema 4D.
Dostępność Duża dostępność
375.86
V-Ray 5 dla 3ds Max - 1 miesiąc - Popularna aplikacja z zestawem narzędzi do tworzenia świetnych wizualizacji
Dostępność Duża dostępność
438.51
V-Ray 5 dla Houdini - Licencja miesięczna na program Chaosgroup V-Ray.
Dostępność Duża dostępność
438.51
V-Ray Next dla Unreal - licencja na 1 miesiąc. Przeznaczona dla programu Unreal
Dostępność Duża dostępność
438.51
V-Ray 5 dla 3ds Max - 1 rok - licencja edukacyjna - Popularna aplikacja z zestawem narzędzi do tworzenia świetnych wizualizacji
Dostępność Duża dostępność
557.00
VRay 5 dla Sketchup - Licencja online, wersja edukacyjna. Oprogramowanie do tworzenia wizualizacji 3D. Współpracuje z SketchUp 2017, 2018, 2019 and 2020 i 2021
Dostępność Duża dostępność
557.53
V-Ray 5 Render Node - dodatkowa licencja Render Node do renderowania sieciowego.
Dostępność Duża dostępność
939.66
V-Ray Next for Modo - Silnik renderujący dla MODO
Dostępność Duża dostępność
1973.29
VRay 5 dla Sketchup - Licencja online. Najwydajniejsza na świecie aplikacja do tworzenia wizualizacji 3D. Współpracuje z SketchUp 2017, 2018, 2019 and 2020 i 2021
Dostępność Duża dostępność
1992.00
VRay 5 dla Sketchup Upgrade - Licencja online. Popularna aplikacja do tworzenia wizualizacji 3D. Kompatybilna z SketchUp 2017, 2018, 2019 and 2020 i 2021
Dostępność Duża dostępność
2247.87
V-Ray 5 Render Node - dodatkowa licencja Render Node do renderowania sieciowego.
Dostępność Duża dostępność
2380.47

Możesz również zdecydować się na zakup całego pakietu narzędzi do renderowania i modelowania 3D – V-Ray Collection – w promocyjnej cenie. Wtyczka umożliwi Ci wyrenderowanie nawet najbardziej skomplikowanych wizualizacji architektonicznych, środowiska, produktów i wnętrz. 

V-Ray - Innowacyjne funkcjonalności  

V-Ray to dziś standard w branży grafiki komputerowej. Używany jest przez zdecydowaną większość biur graficznych i projektowych na całym świecie. Sprawdzi się i w Twojej firmie jako superwydajny i jednocześnie wysublimowany silnik renderujący do Twoich projektów 3D. Jeśli kiedykolwiek narzekałeś na uciążliwe i bardzo powolne renderowanie wizualizacji, V-Ray rozwiąże Twoje problemy. 

 

Oprogramowanie posiada wbudowane światła fotometryczne, a także tzw. shadery, dzięki którym osiągniesz najlepsze efekty w krótkim czasie. Gwarantuje bardzo realistyczny wygląd odbić, załamania światła i rozbłysków, renderując obrazy przy użyciu funkcji śledzenia promieni a także symulowanych właściwości fizycznych nie tylko światła, ale też otoczenia i materiałów.

V-Ray - Wszechstronne zastosowanie

Wtyczka V-Ray ceniona jest przede wszystkim za wszechstronność zastosowania, a także zdolność do obsługiwania niemal wszystkich rodzajów projektów. Nieważne, czy pracujesz nad rozbudowaną sceną z dużą ilością światła, czy wizualizacji natury w 3D – V-Ray to niezawodne oprogramowanie, które wzbogaci Twój projekt i wydajnościowo, i artystycznie. Wyposażone jest w różne typy kamer (stereoskopowe, ortograficzne i sferyczne), dzięki którym możesz też pracować nad animacjami 3D. Warto również zapoznać się z opcją Max Ray Intensity, dzięki której łatwo kontrolujesz jasne źródła światła.