Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
  • V-Ray

Silnik renderujący V-Ray stworzony firmę LAUBlab, pracujący jako rozszerzenie do programu Cinema 4D
5206.00
Silnik renderujący V-Ray stworzony firmę LAUBlab, pracujący jako rozszerzenie do programu Cinema 4D
5951.96
Silnik renderujący V-Ray stworzony firmę LAUBlab, pracujący jako rozszerzenie do programu Cinema 4D
3954.62
Silnik renderujący V-Ray autorstwa firmę LAUBlab pracujący jako wtyczka do programu Cinema 4D
1695.00
Upgrade do wersji V-Ray 3 dla SketchUp z V-Ray 2
3932.62
Silnik renderujący dla MODO
2644.00
Silnik renderujący dla MODO
6611.00
Silnik renderujący dla MODO
9678.00
Silnik renderujący dla programu Rhino 5
2644.00
Silnik renderujący dla programu Rhino 5
6611.00
Silnik renderujący dla programu Rhino 5
9678.00
Silnik renderujący dla Sketchup Pro
2644.00

V-Ray – opis programu

V-Ray to silnik renderujący wykorzystywany w oprogramowaniu do tworzenia trójwymiarowej grafiki komputerowej. Znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle filmowym, multimedialnym, a także w branży architektonicznej.

Jego działanie opiera się na zaawansowanych technikach, takich jak algorytm globalnego oświetlenia, mapowanie fotonowe, irradiance map i directly computed global illumination. Dzięki wykorzystaniu tych innowacyjnych rozwiązań zapewnia bardziej realistyczny efekt (lepsze odwzorowanie światła) niż standardowe techniki renderujące. Program jest na bieżąco udoskonalany, by stale zapewniać jak najpełniejszy fotorealizm i optymalną szybkość działania.

Kompatybilność V-Ray

V-Ray jest kompatybilny z takimi aplikacjami jak:

  •  3ds Max– V-Ray często zastępuje silniki wbudowane w 3ds Max (scanline i mental ray). Oferuje bowiem szeroką gamę opcji oświetlenia, cieniowania oraz narzędzia do renderowania, dzięki którym pozwala na tworzenie fotorealistycznych obrazów i animacji. Dzięki dużej wydajności sprosta nawet najbardziej zaawansowanym projektom, zapewniając jednocześnie płynność pracy. V-Ray jest kompatybilny również z najnowszą wersją 3ds Max 2018.
  • SketchUp– V-Ray dla SketchUp to skuteczne narzędzie do renderowania, zapewniające daleko idący realizm uzyskany przez wiele typów i rozmieszczeń światła oraz kompleksowe cieniowanie. V-Ray działa w obrębie SketchUp, pozwalając na uwzględnianie renderowania w bieżącym cyklu pracy. 
  • RhinoV-Ray dla Rhino pozwala na tworzenie wysokiej jakości obrazów z niezwykłym realizmem. Zapewnia takie udogodnienia renderowanie w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem V-Ray RT, optymalizację oświetlenia w oparciu o obiekt z nową funkcją oświetlenia wewnętrznego oraz zarządzanie pamięcią z wykorzystaniem obiektów Proxy.
  • Cinema 4D – umożliwia generowanie realistycznych wizualizacji przy zachowaniu artystycznej swobody doboru parametrów, a przede wszystkim – niespotykanej prędkości renderowania. Dzięki szybkiemu, wielowątkowemu silnikowi V-Ray dla Cinema 4 w pełni wykorzystuje wszystkie procesory obsługiwane przez komputer.
  • Maya V-Ray dla Maya jest silnikiem renderującym przeznaczonym głównie dla branży filmowej i VFX. Umożliwia szybkie renderowanie złożonych materiałów, tworzenie realistycznych efektów oświetlenia czy opartych na fizyce efektów głębi.
  • Revit – jest skierowany przede wszystkim do architektów i designerów. Zapewnia profesjonalny rendering obrazów o wysokiej rozdzielczości z realistycznym oświetleniem, materiałami oraz kamerą. Gwarantuje wysoką precyzję, szerokie możliwości dostosowywania kolorów i oświetlenia oraz dużą prędkość działania.
  • Modo – spełnia wymagania profesjonalnych artystów i projektantów, którzy poszukują narzędzi do tworzenia fotorealistycznych obrazów i animacji. Zapewnia najwyższą jakość i interaktywność procesu tworzenia dzięki podglądowi w czasie rzeczywistym, likwidacji szumów i wygładzaniu krawędzi.

Silnik V-Ray każdego dnia służy profesjonalistom na całym świecie, ułatwiając i przyspieszając codzienną pracę i wspierając tworzenie najwyższej jakości obrazów i animacji.  Daje moc, pozwalającą na sprawne tworzenie fotorealistycznych renderów zarówno prostych projektów, jak i szczegółowych scen 3D.

Zachęcamy do zapoznania się z ceną programu V-Ray i zakupu w naszym sklepie.