• Kategorie
  • Szukaj
  • CAD Decor - uniwersalny program do projektowania i wizualizacji wnętrz.

CAD Kuchnie Standard 8.X - Dzięki temu programowi do projektowania wnętrz stworzysz pomieszczenia według własnego pomysłu. Będziesz mógł zaprojektować i wstawić własne elementy, takie jak szafki kuchenne, oraz wybrać sprzęt AGD.
6396.00
szt.
Cad Decor - Program do projektowania i aranżacji wnętrz
7749.00
szt.
CAD Kuchnie Max 8.X - Narzędzie dla specjalistów w projektowaniu kuchni oraz salonów meblarskich
7749.00
szt.
Cad Decor Pro to nowoczesne i wszechstronne narzędzie do projektowania, wyceny i wizualizacji różnorodnych pomieszczeń. Zapewnia szerokie możliwości kreowania przestrzeni z wykorzystaniem zaawansowanych funkcji.
14022.00
szt.

CAD Decor – opis programu

CAD Decor to program na bazie CAD dobrej cenie przeznaczony do projektowania wnętrz mieszkalnych i komercyjnych – łazienek, kuchni, sypialni, salonów, sal konferencyjnych czy biur. Pozwala na tworzenie podstawowych projektów oraz zaawansowanych fotorealistycznych wizualizacji wybranych przestrzeni. Rozbudowane funkcjonalności i bogata biblioteka modeli 3D sprawiają, że praca w programie CAD Decor jest płynna i intuicyjna. Aplikacja pozwala w krótkim czasie stworzyć projekt o bardzo dobrej jakości wizualnej wzbogacony o profesjonalną dokumentację techniczną.

Najpopularniejsze wersje programu to:

  • CAD Decor Pro – jeden z najbardziej wszechstronnych i zaawansowanych programów do projektowania wnętrz. Dzięki bogatemu zestawowi narzędzi (takich jak rysowanie i edytowanie ścianek nośnych i działowych, tworzenie elementów o dowolnych kształtach na bazie własnych wzorów, projektowanie w oparciu o wykorzystanie szafek kuchennych, dynamiczne modelownie 3D czy wstawianie i obracanie płytek ceramicznych) daje niemal nieograniczoną swobodę tworzenia dokumentacji.
  • CAD Decor 4– umożliwia projektowanie i tworzenie wizualizacji dowolnych wnętrz,. Jest przeznaczony głównie dla architektów wnętrz i do salonów płytek ceramicznych. Zawiera bogatą bazę modeli 3D, płytek oraz tekstur. Spełni oczekiwania wszystkich, którzy cenią precyzję wykonania projektu przy zachowaniu najwyższych walorów estetycznych.

CAD Decor – możliwości programu i cena

Program CAD Decor pozwala na projektowanie wnętrz i mebli oraz wykonywanie wizualizacji wnętrz, animacji 3D i mobilnej Panoramy 360o razem z dokumentacją techniczną i wyceną. Podstawowe funkcje, które można wykonać na elementach, to edytowanie poszczególnych obiektów, przesuwanie ich, kopiowanie, obracanie, przycinanie, rozbijanie na mniejsze fragmenty czy tworzenie lustrzanego odbicia. Program umożliwia również wykonywanie bardziej zaawansowanych operacji, jak tworzenie szyku 3D, edytowanie długości i łączenie elementów łukiem.

Wraz z aplikacją użytkownik otrzymuje dostęp do obszernej bazy modeli 3D wyposażenia wnętrz – zarówno uniwersalnych, jak i pochodzących od renomowanych producentów (takich jak Omnires, Pilch, Tikurilla, Sopro). Program umożliwia również tworzenie własnej bazy modeli pobranych ze stron internetowych lub stworzonych w innych aplikacjach CAD. Oferuje ponadto m.in.:

  • unikalne funkcje aranżacji i edycji płytek, zmian parametrów fug oraz możliwość samodzielnego tworzenia układów;
  • 4 sposoby rysowania ścian;
  • możliwość wygenerowania szczegółowego raportu użytych okładzin i farb;
  • nakładanie na obiekty wybranych tekstur;
  • tworzenie wizualizacji wzbogaconych o wiele funkcji edycji oświetlenia (co powoduje, że poszczególne elementy nabierają realistycznego wyglądu);
  • tworzenie ilustracji, filmów AVI i animacji 3D oraz publikowanie ich on-line dzięki aplikacji CAD Shate-It.

Pakiet serwisowy do programu obejmuje bezpłatną roczną obsługę serwisową z możliwością jej przedłużenia, aktualizacje internetowe oraz dostęp do bezpłatnych baz mebli i płytek producentów.

Zachęcamy do zapoznania się z programem CAD Decor. Konkurencyjna cena, zapraszamy do naszego Sklepu.