• Kategorie
  • KeyShot 11 Pro - subskrypcja 1 rok

KeyShot 11 Pro - subskrypcja 1 rok - Niezwykłe renderowanie i animacje. W czasie rzeczywistym.

Okres ważności:
1 rok
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Angielska
Zawartość pakietu Licencja na program
6619.00
szt.
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Duża dostępność

KeyShot umożliwia renderowanie 3D w czasie rzeczywistym, co pozwala na natychmiastowe wyświetlanie wyników i skraca czas tworzenia realistycznych wizualizacji.

KeyShot cieszy się zaufaniem marek na całym świecie ze względu na szybkość, łatwość użycia, dokładność materiałów oraz zaawansowane możliwości edycji materiałów.

Łatwiej komunikuj swoje pomysły, szybciej analizuj koncepcje i szybciej dostarczaj zapierające dech w piersiach wizualizacje.

 

Keyshot - Natywna obsługa ponad 30 formatów

 

KeyShot zawiera natywną obsługę ponad 30 wiodących formatów plików 3D. Darmowe wtyczki umożliwiają ładowanie jednym kliknięciem, a funkcja LiveLinking zapewnia synchronizację projektu w różnych aplikacjach. Niezależnie od tego, czy jest to mały gadżet, czy ogromny zespół, używanie KeyShot oznacza mniej czasu na ładowanie, a więcej na tworzenie.

keyshot 11

KeyShot zawiera ponad 750 gotowych materiałów, a tysiące kolejnych w KeyShot Cloud, oraz zaawansowane możliwości tworzenia własnych. Z łatwością stosuj tekstury, etykiety i wariacje. Zaawansowane narzędzia KeyShot do oświetlania, pracy w studiu i zdjęć umożliwiają wykonanie i stylizację idealnego ujęcia za każdym razem.

 

KeyShot został stworzony z myślą o szybkości, zarówno podczas tworzenia obrazów nieruchomych, jak i generowania animacji, aby przenieść wizualizacje na wyższy poziom. Od dynamicznych płyt obrotowych i widoków eksplozji definiujących produkt, po konfiguratory produktów i wciągającą rzeczywistość wirtualną - KeyShot pozwala Tobie i innym odkrywać i angażować się w Twoje pomysły.