• Kategorie
  • Parametry
  • GstarCAD

Niezawodny program CAD dla rysownika, projektanta, architekta lub konstruktora? Tylko GstarCAD! Projektowanie w GstarCAD to usprawnienie pracy i lepszej jakości projekty. Program opiera się na popularnej platformie, jest więc tym, z czym na pewno już miałeś do czynienia. Przydatne funkcje w najnowszej wersji sprawiają, że projektowanie 3D staje się jeszcze przyjemniejsze.

GstarCAD - cena i wysoka jakość produktu

 

GstraCAD to popularny program do projektowania. Niska cena od 1590 zł netto za wersję Standard 2D, oraz 1890 zł netto za wersję Pro 2D/3D. Rysowanie detali jeszcze nigdy nie było tak proste – dzięki GstarCAD nawet najdrobniejsze elementy narysujesz precyzyjnie, a przy pomocy narzędzi łatwo zlokalizujesz newralgiczne punkty rysunku. Program umożliwia pracę nad projektami 2D i 3D, a także modelowanie bryłowe i powierzchniowe. Z GstarCAD możesz również tworzyć raporty i naprawiać uszkodzone rysunki. 

 

Program ma również duże możliwości w zakresie wizualizacji, w szczególności jeśli chodzi o rendering i tworzenie przekrojów. Doskonale sprawdzi się zarówno w rękach profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, jak i początkujących projektantów. Obsługuje wszystkie popularne formaty, jest zgodny z DWG. Jest kompatybilny również z projektami BIM – umożliwia import plików w formacie IFC.


GstarCAD - Ciekawe funkcje i personalizacja 


GstarCAD wyposażony jest w specjalistyczne nakładki, które przyspieszają i ułatwiają pracę architekta. Klasyczny lub wstążkowy układ menu, personalizacja panelu, bardzo intuicyjne środowisko pracy – program jest niemal w pełni dostosowany do wymagań użytkownika. 
 

Wygląd i kolorystyka interfejsu zależą tylko od Ciebie – możesz wybrać motyw i włączać lub wyłączać poszczególne elementy. Program jest niezwykle wydajny nawet w przypadku dużych i złożonych rysunków dzięki zoptymalizowanemu zużyciu pamięci RAM. GstarCAD posiada kilka funkcji, które nie są dostępne w innych programach CAD, jak np. przyrost wartości atrybutu czy automatyczne warstwy.
 

Innowacja i możliwość pracy w chmurze
 

Modelowanie 3D w czasie rzeczywistym z innymi osobami? To możliwe dzięki GstarCAD – cały zespół jednym kliknięciem może przeglądać, zarządzać i udostępniać rysunki w chmurze. Dzięki temu praca jest efektywna, a projekt może zostać udostępniony online także klientowi. Dodatkowo licencję możesz szybko i łatwo przenieść z jednego komputera na drugi. 

 

Najnowsza wersja programu pozwala też na edytowanie bloków dynamicznych. Mimo konkurencyjnej ceny, GstarCAD posiada sporo ulepszonych funkcji, które podnoszą efektywność do najwyższego poziomu – między innymi możesz wyświetlić skalę rzutni, ustawić ukryte wiadomości lub importować układ jako arkusz. Każdy obiekt może być przesuwany, kopiowany i wklejany za pomocą jednego kliknięcia myszki. 

GstarCAD 2020 Standard - To jedna z popularniejszych alternatyw programu AutoCAD do projektowania 2D
Dostępność Duża dostępność
1955.70
GstarCAD 2020 Pro - To jedna z popularniejszych alternatyw programu AutoCAD do projektowania 2D/3D
Dostępność Duża dostępność
2324.70
GstarCAD 2020 Mechanical - Popularny program CAD dla branży mechanicznej.
Dostępność Duża dostępność
4649.40