• Kategorie
  • Parametry
  • Gstarcad

GstarCAD 2020 Mechanical - Popularny program CAD dla branży mechanicznej.
4649.40
GstarCAD 2020 Pro - To jedna z popularniejszych alternatyw programu AutoCAD do projektowania 2D/3D
2324.70
GstarCAD 2020 Standard - To jedna z popularniejszych alternatyw programu AutoCAD do projektowania 2D
1955.70

GstarCAD - Opis programu

Gstarcad jest wiodącym oprogramowaniem 2D/3D dla branży: AEC, mechanicznej, produkcyjnej, elektrycznej i elektronicznej, GIS, geodezji i mapowania, inżynierii lądowej, itp. Z 25-letnią, dumną historią innowacji technologicznych i praktyki. 

Producent Gstarsoft poświęca się dostarczaniu szybkiego, wydajnego i kompatybilnego z DWG oprogramowania CAD oraz rozwiązań dla klientów i partnerów na całym świecie. Obecnie istnieje ponad 500 000 instalacji produktów GstarCAD i ponad 10 000 000 000 użytkowników DWG FastView w ponad 100 krajach na całym świecie.

GstarCAD jest dobrze znanym alternatywnym oprogramowaniem CAD o wysokiej kompatybilności z AutoCAD.

Dzięki doskonałej wydajności oprogramowania i bardzo wydajnym narzędziom projektowym, GstarCAD 2018 oferuje zupełnie nowe doświadczenia zarówno w projektowaniu architektonicznym jak i mechanicznym!

GstarCAD dostępny jest w dwóch wersjach Standard i Pro, w wersji standard nie ma możliwość projektowania 2D.

GstarCAD jest dostępny zarówno z numerem seryjnym, jak i kluczem USB. Istnieje możliwość wybory jeden z nich w zależności od potrzeb biznesowych. 

GstarCAD oferowany jest jako produkt "dożywotni". Jesteś właścicielem wieczystego prawa do korzystania z zakupionej licencji. Jest to wygodniejsze niż subskrypcje AutoCAD

Zachęcamy do zapoznania się z ceną programu GstarCAD i zakupu w naszym sklepie.