• Kategorie
  • Parametry
  • Sketchup Pro 2020 wersja angielska - licencja wieczysta

Zajmujecie się architekturą lub projektowaniem wnętrza? A może tworzycie projekty dotyczące gier wideo lub potrzebujecie grafiki 3D do innych realizacji? 

 

Zapoznaj się z zaletami tego narzędzia, dzięki któremu prawie każda płaszczyzna może być formowana w kształty 3D - SketchUp Pro. To nowy stopień modelowania 3D, w całości zgodny z Twoimi wymaganiami. Od najprostszych modeli po rozbudowane projektowanie architektoniczne - SketchUp jest liderem wśród dostępnych programów na rynku!

 

SketchUp Pro - wersja angielska - atrakcyjna cena

 

Sketchup jest cieszącym się popularnością programem do projektowania w korzystnej cenie. Licencje wieczyste w cenie od 2944 zł netto + 23%VAT, subskrypcje czasowe, 1 rok, 2 lata, lub 3 lata w cenie od : 1268 zł netto + 23%VAT.

 

KUP TERAZ - Wieczystą licencję na program SketchUp Pro w dobrej cenie

 


SketchUp Pro - wersja polska  |  SketchUp Pro + V-Ray |  Dodatki do Sketchup
 

 

 

Sketchup Pro 2020 - Licencja elektroniczna ( wieczysta). W pełni funkcjonalny program do modelowania 3D, stworzony aby zaprojektować wszystko co sobie wyobrazisz.
3621.00
Sketchup Pro 2020 - Wersja angielska - Nośnik USB z plikim instalacyjnym + podręcznik użytkownika. Wielofunkcyjny program, stworzony do projektowania wszystkiego, co możesz sobie wyobrazić.
3867.00