• Kategorie
  • Parametry
  • Sketchup Pro 2020 wersja angielska - licencja komercyjna

SketchUp Pro - licencja komercyjna na program CAD w dobrej cenie służący do modelowania trójwymiarowego obiektów, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów. Znajduje szerokie zastosowanie przy projektowaniu domów, aranżacji wnętrz i ogrodów, rzeźb, a nawet statków kosmicznych, dlatego też jest nieocenionym wsparciem przy codziennej pracy designerów i architektów. Ogromnymi zaletami programu są jego intuicyjność i czytelny interfejs.sketchup pro pl pakiet sketchup pro Vray sketchup plugin

 

SketchUp Pro 2020 ENG subskrypcja 1 rok - Program do szybkiego i łatwe modelowania 3D przeznaczony dla początkujących i dla profesjonalistów.
1526.70
Sketchup Pro 2020 - Licencja elektroniczna ( wieczysta). W pełni funkcjonalny program do modelowania 3D, stworzony aby zaprojektować wszystko co sobie wyobrazisz.
3416.00
Sketchup Pro 2020 - Wersja angielska - Nośnik USB z plikim instalacyjnym + podręcznik użytkownika. Wielofunkcyjny program, stworzony do projektowania wszystkiego, co możesz sobie wyobrazić.
3689.00