• Kategorie
  • Szukaj
  • Capture One - Wykorzystaj potencjał cyfrowych fotografi. Popularny program do edycji zdjęć.

Capture One - Najpotężniejszy program do edycji zdjęć w najnowszej wersji. Dzięki rewolucyjnemu narzędziu Speed Edit, najbardziej autentycznym jak dotąd kolorom i wielu innym, możesz zmienić swój projekt.

Kontroluj i twórz dowolny kolor - za pomocą precyzyjnych narzędzi edycyjnych. A dzięki prawdziwie realistycznemu przetwarzaniu kolorów, rozpocznij edycję od obrazów RAW, które wyglądają lepiej i autentyczniej niż kiedykolwiek.

Unikalne narzędzie Speed Edit pozwala na szybką edycję  i dostosowanie wielu zdjęć na raz. Ponadto, profesjonalne narzędzia do organizacji pracy umożliwiają łatwy import, eksport i organizację plików.

Zdobądź najlepszego asystenta do zdjęć. Możesz podłączyć aparat i robić zdjęcia bezpośrednio do programu Capture One. Porządkuj zdjęcia w podróży, korzystając z najszybszej w branży techniki łączności typu tethering.


capture one

Capture One - cena i rodzaje licencji


Program Capture One
dostępny jest w kilku wariantach. W ofercie są licencje roczne, oraz dożywotnie. Wersja Capture One Pro licencja dożywotnia to cena około 1115 zł netto. Program posiada również wersje dedykowane pod konkretną firmę: Fujifilm, Nikon, Sony. Wersja dedykowana to cena około 742 zł netto  


Capture One - Demo. przetestuj przez 30 dni

Odkryj wszystko, co możesz zrobić z Capture One. Pobierz bezpłatną wersję demo i rozpocznij w prostych krokach. 30-dniowy testowy testowy. Bezpłatne materiały filmowe do nauki.

Capture One Pro 23 - Licencja dożywotnia - Program do edycji zdjęć
1626.00
szt.