• Kategorie
  • Szukaj
  • MAGIX - Lider w produkcji oprogramowania multimedialnego

MAGIX to uznany producent oprogramowania multimedialnego, który od ponad ćwierć wieku dostarcza innowacyjne rozwiązania dla globalnej publiczności. Specjalizując się w tworzeniu zaawansowanych narzędzi dla twórców. Firma pomogła 35 milionom użytkowników oraz licznym stacjom radiowym na całym świecie w opowiadaniu ich historii, promowaniu marek oraz kreacji niezapomnianych ścieżek dźwiękowych i filmów.

Produkty MAGIX, takie jak VEGAS Pro, VEGAS POST czy SOUND FORGE, zdobyły uznanie w branży, odgrywając kluczowe role w wielu nagrodzonych produkcjach filmowych i muzycznych.

VEGAS Pro Edit 21 - Potężna i intuicyjna edycja wideo z zaawansowanym komponowaniem, zintegrowanym dźwiękiem i efektami.
899.00
szt.
VEGAS Pro Post 21 - Zaawansowane oprogramowanie do montażu wideo, które umożliwia twórcom profesjonalne edytowanie, obróbkę i produkcję filmów.
1799.00
szt.

VEGAS Pro - Wcześniej ( Sony VEGAS Pro)

 

VEGAS Pro to zaawansowany edytor wideo przeznaczony do nieliniowego montażu filmowego. Początkowo był produktem firmy Sonic Foundry, następnie przeszedł pod skrzydła japońskiego studia Sony Creative Software. Od 2016 roku jego rozwój jest kontynuowany przez niemiecką firmę Magix.