• Kategorie
  • Szukaj
  • Affinity - Profesjonalna edycja zdjęć, publikacje, projektowanie graficzne

Affinity - Nagradzane oprogramowanie do edycji i retuszu zdjęć zdjęć, projektowania graficznego i układania stron i publikacji dla systemów Mac, Windows  oraz iPad.

Wydajne oprogramowanie do projektowania grafiki wektorowejdla systemu Mac
359.98
szt.
Wydajne oprogramowanie do projektowania grafiki wektorowejdla systemu Windows
359.98
szt.
Wydajne oprogramowanie do profesjonalnej edycji zdjęć dla systemu Mac
359.98
szt.
Wydajne oprogramowanie do profesjonalnej edycji zdjęć dla systemu Windows
359.98
szt.
Affinity Publisher zaawansowane narzędzie do publikacji.
359.98
szt.
Affinity Publisher zaawansowane narzędzie do publikacji.
359.98
szt.
Affinity V2 Universal Licence zawiera: Affinity Designer, Affinity Photo and Affinity Publisher na wszystkie systemy operacyjne
849.99
szt.

Oprogramowanie Affinity to wyjątkowe narzędzia, które zrewolucjonizują sposób pracy z grafiką i projektowaniem.

Programy charakteryzują się imponującą szybkością i niezwykłą płynnością działania, dzięki czemu praca z nimi to czysta przyjemność. Oferujemy pełen zestaw narzędzi, które są niezbędne do profesjonalnej obróbki grafiki, bez zbędnego balastu, który mógłby spowolnić Twój workflow.

Wszystkie aplikacje używają jednolitego formatu plików, co gwarantuje płynną pracę i łatwą wymianę projektów między różnymi aplikacjami. Oprogramowanie stworzone przy użyciu najnowszych technologii, aby było ono zgodne z najnowszymi trendami i wymaganiami rynku.

Co więcej, programy są w pełni funkcjonalne na wszystkich platformach - Mac, Windows i iPad, co daje Ci swobodę wyboru, na jakim urządzeniu chcesz pracować. A wszystko to bez potrzeby subskrypcji rocznej - kupujesz program i korzystasz z niego bez dodatkowych opłat.

Affinity Photo 2 - Edytor zdjęć, o którym zawsze marzyłeś

Jako jedyny w pełni funkcjonalny edytor zdjęć zintegrowany z systemami macOS, Windows i iPad. Affinity Photo 2 jest wybierany przez miliony profesjonalistów z branży fotograficznej i twórczej na całym świecie. Dzięki niesamowitej prędkości, mocy i precyzji, wielokrotnie nagradzane oprogramowanie ma wszystko, czego potrzebujesz do edycji i retuszu zdjęć, tworzenia wielowarstwowych kompozycji, pięknych obrazów rastrowych i wielu innych.

Program jest również wyposażony w setki narzędzi oszczędzających czas i całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, dzięki czemu edycja jest bardziej płynna niż kiedykolwiek.

Affinity Designer 2 - Ilustracja i projektowanie w doskonałej formie

Affinity Designer 2 to nagradzany program do tworzenia grafiki wektorowej, który wyznacza nowy standard branżowy w świecie projektowania. Dostępna dla Windows, macOS i iPad, super płynna, pełna funkcji aplikacja jest wybierana przez tysiące profesjonalnych ilustratorów, projektantów stron internetowych, twórców gier i innych kreatywnych osób. Stwórz wysokiej jakości concept art, projekty do druku, logo, ikony, projekty UI, makiety i wiele innych.

 

Affinity Publisher 2 - Projektowanie i układ stron

Zoptymalizowany pod kątem najnowszych technologii Windows, Mac i iPad - i wybrany przez Apple jako Mac App of the Year -Affinity Publisher 2 to nowa generacja profesjonalnego oprogramowania do tworzenia układów stron. Od książek, magazynów i materiałów marketingowych po szablony mediów społecznościowych, makiety stron internetowych i wiele innych - ta niezwykle płynna, intuicyjna aplikacja pozwala łączyć zdjęcia, grafikę i tekst, tworząc piękne układy gotowe do publikacji.

 

Affinity - Cena i rodzaje licencji.

 

Program Affinity Photo 2, Designer 2 oraz Publisher 2 dostępny jest w wersji dla systemu Windows, oraz Mac. Cena licencji Affinity Photo, Affinity Designer, oraz Publisher to około 359,98 zł brutto. Licencja dostępna jest na jedno stanowisko w wersji bezterminowej (wieczystej).