• Kategorie
  • Szukaj
  • Affinity - Profesjonalna edycja zdjęć, publikacje, projektowanie graficzne

Affinity 2 - to profesjonalne programy do obróbki grafiki i projektowania stron internetowych. Posiada szerokie możliwości edycji zdjęć i obrazów, a także narzędzia do tworzenia grafik wektorowych i projektowania layoutów stron internetowych.

Programy Affinity dostępne są na komputery z systemem Windows i MacOS. Affinity oferuje także szereg przydatnych narzędzi, takich jak możliwość tworzenia warstw i masek, edycja kolorów i nakładanie efektów na obrazy. Jest to doskonałe narzędzie dla profesjonalnych grafików, fotografów i projektantów stron internetowych, którzy chcą mieć pełen zakres narzędzi do tworzenia wysokiej jakości grafik i projektów stron internetowych.

Wydajne oprogramowanie do projektowania grafiki wektorowejdla systemu Mac
399.00
szt.
Wydajne oprogramowanie do projektowania grafiki wektorowejdla systemu Windows
399.00
szt.
Wydajne oprogramowanie do profesjonalnej edycji zdjęć dla systemu Mac
399.00
szt.
Wydajne oprogramowanie do profesjonalnej edycji zdjęć dla systemu Windows
399.00
szt.
Affinity Publisher zaawansowane narzędzie do publikacji.
399.00
szt.
Affinity Publisher zaawansowane narzędzie do publikacji.
399.00
szt.
Affinity V2 Universal Licence zawiera: Affinity Designer, Affinity Photo and Affinity Publisher na wszystkie systemy operacyjne
849.99
szt.

Affinity Photo 2 - Edytor zdjęć, o którym zawsze marzyłeś

Jako jedyny w pełni funkcjonalny edytor zdjęć zintegrowany z systemami macOS, Windows i iPad. Affinity Photo 2 jest wybierany przez miliony profesjonalistów z branży fotograficznej i twórczej na całym świecie. Dzięki niesamowitej prędkości, mocy i precyzji, wielokrotnie nagradzane oprogramowanie ma wszystko, czego potrzebujesz do edycji i retuszu zdjęć, tworzenia wielowarstwowych kompozycji, pięknych obrazów rastrowych i wielu innych.

Program jest również wyposażony w setki narzędzi oszczędzających czas i całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, dzięki czemu edycja jest bardziej płynna niż kiedykolwiek.

Affinity Designer 2 - Ilustracja i projektowanie w doskonałej formie

Affinity Designer 2 to nagradzany program do tworzenia grafiki wektorowej, który wyznacza nowy standard branżowy w świecie projektowania. Dostępna dla Windows, macOS i iPad, super płynna, pełna funkcji aplikacja jest wybierana przez tysiące profesjonalnych ilustratorów, projektantów stron internetowych, twórców gier i innych kreatywnych osób. Stwórz wysokiej jakości concept art, projekty do druku, logo, ikony, projekty UI, makiety i wiele innych.

 

Affinity Publisher 2 - Projektowanie i układ stron

Zoptymalizowany pod kątem najnowszych technologii Windows, Mac i iPad - i wybrany przez Apple jako Mac App of the Year -Affinity Publisher 2 to nowa generacja profesjonalnego oprogramowania do tworzenia układów stron. Od książek, magazynów i materiałów marketingowych po szablony mediów społecznościowych, makiety stron internetowych i wiele innych - ta niezwykle płynna, intuicyjna aplikacja pozwala łączyć zdjęcia, grafikę i tekst, tworząc piękne układy gotowe do publikacji.

 

Affinity - Cena i rodzaje licencji.

 

Program Affinity Photo 2, Designer 2 oraz Publisher 2 dostępny jest w wersji dla systemu Windows, oraz Mac. Cena licencji Affinity Photo, Affinity Designer, oraz Publisher to około 399,99 zł brutto. Licencja dostępna jest na jedno stanowisko w wersji bezterminowej (wieczystej).