• Kategorie
  • Szukaj
  • Sketchup Pro EDU - Licencja dla uczniów i studentów

SketchUp Studio zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia w 3D. Analizowanie i ulepszanie wydajności budynku oraz kreatywnego dokumentowania i dzielenia się pomysłami z całą klasą.

SketchUp dla studentów


Aby kupić 
licencje studencką Sketchup wystarczy, że masz status studenta uczelni wyższej o dowolnym kierunku. 

Przy realizacji zamówienia niezbędny jest skan zaświadczenia lub legitymacji studenckiej

 

SketchUp dla uczniów szkól podstawowych i średnich


Jesteś uczniem szkoły podstawowej lub średniej? Planujesz rozpocząć projektowanie w Sketchup? Kup licencje edukacyjną w niższej cenie. Wystarczy, że masz status ucznia szkoły podstawowej lub średniej. Przy realizacji zamówienia na licencję potrzebny jest skan legitymacji uczniowskiej.

 

Sketchup dla szkół podstawowych średnich oraz uczelni wyższych 


Sketchup  dla szkół. Licencje edukacyjne sieciowe przeznaczone dla szkół podstawowych, średnich oraz pracowni akademickich. Ważność licencji 1 rok. Dostępne są w pakiecie minimum 10 stanowisk.

SketchUp Pro 2022 ENG - Licencja roczna na program do szybkiego i łatwe modelowania 3D. Proodukt przeznaczona dla uczniów i studentów.
333.00
szt.
Sketchup Studio 2022 PL EDU - Program do szybkiego i łatwe modelowania 3D przeznaczony dla uczniów i studentów. Wersja PL dostępna dla platformy Win lub Mac
413.00
szt.

Sketchup edukacyjny

Program nie posiada ograniczeń w funkcjonalności. Jedynym ograniczeniem jest brak możliwości wykorzystania licencji w celach komercyjnych.
Jeżeli chcesz projektować i zarabiać.  Kup Sketchup dla firm