• Kategorie
  • Szukaj
  • Artlantis - to silnik renderujący, który jest popularny wśród architektów i grafików.

Artlantis jest liderem w wizualizacji architektonicznej i kompatybilny z większością oprogramowania do modelowania 3D: Archicad, Rhinoceros, Vectorworks, Autodesk Revit, SketchUp. To najprostsze i najszybsze rozwiązanie do stworzenia autentycznych renderów i animacji. 


Program Artlantis oferuje szerokie możliwości tworzenia różnorodnych projektów, takich jak wizualizacje architektury, wnętrz, mebli, ogrodów, a także animacje i prezentacje produktów.
 

Pakiet mediów do programu Artlantis
Dostępność Duża dostępność
501.00
szt.
Pakiet mediów do programu Artlantis
Dostępność Duża dostępność
947.00
szt.
Artlantis 2021 Upgrade z wersji Artlantis 2020 do najnowszej - Silnik renderujący, zaprojektowany z niezwykle przejrzystym i ergonomicznym interfejsem.
Dostępność Duża dostępność
1058.00
szt.
Artlantis 2021 Upgrade z wersji 2019 i starszej - Silnik renderujący, zaprojektowany z niezwykle przejrzystym i ergonomicznym interfejsem.
Dostępność Duża dostępność
1630.00
szt.
Pakiet mediów do programu Artlantis
Dostępność Duża dostępność
2228.76
szt.
Artlantis 2021 - Program do fotorealistycznych wizualizacji. Wersja na Windows i MacOS. Licencja wieczysta
Dostępność Duża dostępność
3287.00
szt.
Artlantis 2021 + Media - Pack 100 - Silnik renderujący w pakiecie z pakietem mediów
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
3881.00
szt.
Sketchup Pro PL - 1 rok + Artlantis 2021 - Program do modelowania 3D, w pakiecie z silnikiem renderującym
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
5523.00
szt.

 

 

Artlantis - cena i rodzaje licencji

 

Artlantis to zaawansowane oprogramowanie do wizualizacji i renderowania projektów architektonicznych. Jednym z najważniejszych aspektów korzystania z Artlantisa jest posiadanie licencji, która upoważnia użytkownika do legalnego użytkowania programu.
Cena licencji Artlantis wynosi około 3310 zł brutto i zapewnia użytkownikowi prawo do wieczystego korzystania z programu.
Oznacza to, że po zapłaceniu jednorazowej opłaty użytkownik otrzymuje nieograniczone prawo do korzystania z oprogramowania bez konieczności ponoszenia kolejnych kosztów związanych z licencjonowaniem.

 

Artlantis — Szybki rendering


Rendering w Artlantisie
został zaprojektowany z przejrzystym i intuicyjnym interfejsem, który jest łatwy do nauki i obsługi. Program nie wymaga wielogodzinnych szkoleń, aby nauczyć się go obsługiwać. Wszystkie niezbędne narzędzia są zawsze w pobliżu okna podglądu, dzięki czemu możesz je łatwo znaleźć i wykorzystać.


Artlantis — okno 2D

Oprócz podglądu 3D Artlantis posiada okno 2D do pozycjonowania kamer lub sekwencji, co ułatwia ustawienie ścieżki wyświetlania.  

Shadery i tekstury w Artlantis


Za pomocą prostego przeciągnięcia i upuszczenia z katalogu na wybraną powierzchnię sceny, można natychmiast nałożyć teksturę i ustawić jej atrybuty.
 Kolor, odcień, nieprzezroczystość, odbicie i dyfrakcję, orientacje i skala wzorów itp. Aby uzyskać więcej realizmu, można precyzyjnie dostosować ustawienia i zmienić wygląd powierzchni poprzez modyfikację współczynnika odbicia, połysku.

Artlantis Render i Studio


W najnowszej wersji Artlantis 2021 nie ma podziału na Artlantis Render lub Artlantis Studio. Dostępna jest jedna wersja z możliwością tworzenia renderingu i animacji.

Artlantis cena


Artlantis - Biblioteka

 

W najnowszej wersji Artlanits producent zaktualizował dostęp do katalogu media store. Od teraz dostęp do biblioteki w Artlantis  jest bardziej intuicyjny. Wyszukiwanie materiałów oraz różnego rodzaju elementów jest szybsze.


Wymagania programu Artlantis
 

  • Intel® Core i7, 4+ Core 
  • RAM: 16 GB 
  • System: macOS Mojave (10.14), Windows 10 Compatible macOS Catalina (10.15) & macOS BigSur (11) 
  • Graphic Card: 2 GB managing OpenGL * 
  • Display: 1920 x 1080 pixels 
  • Internet access