• Kategorie
  • Parametry
  • Artlantis 2020 - Program do wizualizacji

Pakiet mediów do programu Artlantis
263.00
Pakiet mediów do programu Artlantis
474.00
Artlantis 2020 Upgrade z wersji Artlantis 2019 do najnowszej - Silnik renderujący, zaprojektowany z niezwykle przejrzystym i ergonomicznym interfejsem.
793.00
Pakiet mediów do programu Artlantis
896.00
Artlantis 2020 Upgrade z wersji 7 i starszej - Silnik renderujący, zaprojektowany z niezwykle przejrzystym i ergonomicznym interfejsem.
1718.31
Pakiet mediów do programu Artlantis
2109.00
Artlantis 2020 - Silnik renderujący, zaprojektowany z niezwykle przejrzystym i ergonomicznym interfejsem.
3400.00

Artlantis – opis programu

Silnik renderujący w przystępnej cenie wykorzystywany w programach do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji. Aplikacja ma zastosowanie w branży architektonicznej, projektowej. 

Jego działanie opiera się na podglądzie w czasie rzeczywistym. Podgląd generowany jest od razu, niezależnie od ustawień sceny.

Kompatybilność Artlantis

Artlantis jest kompatybilny z takimi aplikacjami jak:

ArchiCAD -Specjalistyczne oprogramowanie CAD, opracowane przez Graphisoft, program stosowany jest w projektowaniu architektonicznym. Umożliwia stworzenie rysunków 2D (rzutów kondygnacji, przekrojów, widoków elewacji), jak i widoków perspektywicznych i aksonometrycznych przy korzystaniu z jednego tylko modelu

Revit - Oprogramowanie Revit do modelowania informacji o budynku zawiera funkcje do tworzenia projektów architektonicznych, a także do inżynierii MEP, inżynierii budowlanej i realizacji. Program Revit obsługuje proces międzybranżowej współpracy projektowej.

Sketchup Pro - Program zapewnia zupełnie nową jakość w modelowaniu rozmaitych obiektów 3D. w niskiej cenie To jedna z najlepszych, dostępnych obecnie na rynku, alternatyw dla skomplikowanego i niezwykle kosztownego oprogramowania CAD. SketchUp Pro stale zyskuje na popularności i wykorzystywany jest przez architektów, inżynierów budownictwa, projektantów wnętrz, programistów gier komputerowych i tak naprawdę przez wszystkich specjalistów potrzebujących nowoczesnego narzędzia do projektowania grafiki.

Program Artlantis 2020 od wielu lat służy profesjonalistom na całym świecie, znacznie przyspieszając codzienną pracę w tworzeniu wizualizacji w najwyższej jakości.  

Zachęcamy do zapoznania się z ceną programu Artlantis 2020 i zakupu w naszym sklepie.