• Kategorie
  • Parametry
  • Artlantis

Pakiet mediów do programu Artlantis
Dostępność Duża dostępność
263.00
Pakiet mediów do programu Artlantis
Dostępność Duża dostępność
512.00
Artlantis 2020 Upgrade z wersji Artlantis 2019 do najnowszej - Silnik renderujący, zaprojektowany z niezwykle przejrzystym i ergonomicznym interfejsem.
Dostępność Duża dostępność
793.00
Pakiet mediów do programu Artlantis
Dostępność Duża dostępność
959.00
Artlantis 2020 Upgrade z wersji 7 i starszej - Silnik renderujący, zaprojektowany z niezwykle przejrzystym i ergonomicznym interfejsem.
Dostępność Duża dostępność
1718.31
Pakiet mediów do programu Artlantis
Dostępność Duża dostępność
2277.00
Artlantis 2020 - Program do wizualizacji, zaprojektowany z niezwykle przejrzystym i ergonomicznym interfejsem.
Dostępność Duża dostępność
3621.00 -5% 3425.00

Artlantis cena, licencja

Szukasz prostego i jednocześnie ultraszybkiego programu do tworzenia animacji w dobrej cenie? Postaw na najbardziej innowacyjne narzędzie do tworzenia fotorealistycznych renderów i wizualizacji – Artlantis. Ze względu na innowacyjne funkcje jest coraz chętniej wybierany przez architektów wnętrz i projektantów. Cena Artlantis to 3480 zł brutto - Najnowsza wersja, licencja wieczysta.

Modelowanie 3D w innowacyjnej odsłonie 

Artlantis to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Choć samo oprogramowanie jest intuicyjne i proste w obsłudze, doskonale sprawdza się w projektowaniu nawet bardzo skomplikowanych wizualizacji i animacji. Jest całkowicie kompatybilny z niemal każdym oprogramowaniem do modelowania 3D – między innymi z AutoCAD, SketchUp czy 3ds Max. 

 

Artlantis umożliwia pracę z różnymi modelami, ponieważ obsługuje pliki w formacie DWG, DWF, OBJ, SKP, DXF oraz 3ds. Jest również w stanie generować interaktywne wizualizacje panoramiczne, które oglądamy dzięki technologii VR. Swoje projekty możesz wzbogacić o efekty postprodukcji – możliwe jest dodanie balansu bieli, głębi ostrości czy filtra fotograficznego, jak również dostosowanie oświetlenia (sztucznego i naturalnego) do pory dnia i roku.

Artlantis – najlepszy silnik renderujący

Artlantis to nie tylko program do wizualizacji, ale też pakiet dodatkowych, innowacyjnych funkcji. Najnowsza wersja wyposażona jest w narzędzie Denoiser, które eliminuje lub zmniejsza szumy pochodzące z renderowania, najczęściej będące rezultatem odbić od tekstur. Narzędzie bardzo efektywnie analizuje piksele i redukuje powstałe problemy. 

 

Ponadto Artlantis daje użytkownikowi możliwość wprowadzania zmian w budowanej scenie – zmiany te są widoczne w oknie podglądu w czasie rzeczywistym, co bardzo ułatwia pracę. Jeśli dodatkowo pragniemy doświetlić budowaną scenę, możesz skorzystać z opcji dodania pliku HDRi, które wypełnią tło. Sprawi to, że Twoje wizualizacje będą wyglądały jeszcze bardziej realistycznie.  

Bądź zawsze na bieżąco

Artlantis jest jednym z najczęściej aktualizowanych silników renderujących. Każda kolejna aktualizacja oferuje kilka zupełnie nowych funkcji, dzięki którym tworzenie wizualizacji i animacji i renderowanie jest coraz szybsze i dokładniejsze. Obecnie jedną z najciekawszych aktualizacji jest aplikacja Twinlinker, dzięki której w ekspresowy tempie stworzysz i udostępnisz wirtualne swoje projekty stworzone w programie Artlantis. 

 

Artlantis 2020 to również superwygodne zarządzanie kadrami – użytkownik ma maksymalną swobodę w zarządzaniu punktami umiejscowienia kamery. Każdy z nich pozwala na stworzenie realnego studium sceny.