• Kategorie
  • Szukaj
  • Artlantis to aplikacja do renderowania 3D stworzona dla architektów i projektantów

Artlantis - najlepsza aplikacja do tworzenia wizualizacji 3D. Współpracuje z większością programów do modelowania 3D. Oprogramowanie jest najprostszym i najszybszym rozwiązaniem do tworzenia fotorealistycznych renderingów i animacji.

 

Artlantis - cena i rodzaje licencji

 

Artlantis dostępny jest jest zawsze w najnowszej wersji jako licencja wieczysta SINGLE LICENSE — z indywidualnym numerem seryjnym. Cena Artlantis to około 3310 zł brutto. Koszy licencji zależy od aktualnego kursu walut. 


Artlantis — Szybki rendering

Artlantis rendering zaprojektowany jest z przejrzystym i wygodnym interfejsem. Łatwy do nauki i użytkowania, nie wymaga wielogodzinnych szkoleń do opanowania programu. Niezbędne narzędzia znajdziesz zawsze pod ręką w pobliżu okna podglądu.

 

Artlantis — okno 2D

Oprócz podglądu 3D Artlantis posiada okno 2D do pozycjonowania kamer lub sekwencji, co ułatwia ustawienie ścieżki wyświetlania.

 

Shadery i tekstury w Artlantis

Za pomocą prostego przeciągnięcia i upuszczenia z katalogu na wybraną powierzchnię sceny, można natychmiast nałożyć teksturę i ustawić jej atrybuty. Kolor, odcień, nieprzezroczystość, odbicie i dyfrakcję, orientacje i skala wzorów itp. Aby uzyskać więcej realizmu, można precyzyjnie dostosować ustawienia i zmienić wygląd powierzchni poprzez modyfikację współczynnika odbicia, połysku.

Artlantis cena

Pakiet mediów do programu Artlantis
Dostępność Duża dostępność
501.00
szt.
Pakiet mediów do programu Artlantis
Dostępność Duża dostępność
947.00
szt.
Artlantis 2021 Upgrade z wersji Artlantis 2020 do najnowszej - Silnik renderujący, zaprojektowany z niezwykle przejrzystym i ergonomicznym interfejsem.
Dostępność Duża dostępność
1058.00
szt.
Artlantis 2021 Upgrade z wersji 2019 i starszej - Silnik renderujący, zaprojektowany z niezwykle przejrzystym i ergonomicznym interfejsem.
Dostępność Duża dostępność
1630.00
szt.
Pakiet mediów do programu Artlantis
Dostępność Duża dostępność
2228.76
szt.
Artlantis 2021 - Program do fotorealistycznych wizualizacji. Wersja na Windows i MacOS. Licencja wieczysta
Dostępność Duża dostępność
3310.00
szt.

Artlantis Render i Studio


W najnowszej wersji Artlantis 2021 nie ma podziału na Artlantis Render lub Artlantis Studio. Dostępna jest jedna wersja z możliwością tworzenia renderingu i animacji.

 

Artlantis - Biblioteka

 

W najnowszej wersji Artlanits producent zaktualizował dostęp do katalogu media store. Od teraz dostęp do biblioteki w Artlantis  jest bardziej intuicyjny. Wyszukiwanie materiałów oraz różnego rodzaju elementów jest szybsze.


Wymagania programu Artlantis
 

  • Intel® Core i7, 4+ Core 
  • RAM: 16 GB 
  • System: macOS Mojave (10.14), Windows 10 Compatible macOS Catalina (10.15) & macOS BigSur (11) 
  • Graphic Card: 2 GB managing OpenGL * 
  • Display: 1920 x 1080 pixels 
  • Internet access