• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Maxon - Producent oprogramowania

MAXON jest wiodącym producentem oprogramowania do projektowania, w tym popularnych programów ZBrush i Cinema 4D
ZBrush 2023 - to profesjonalny program do modelowania 3D i rzeźbienia cyfrowego oferujący zaawansowane narzędzia i funkcje.
4192.00
szt.
Maxon One - subskrypcja 1 rok - Pakiet zawiera: Cinema 4D, Red Giant Complete, Redshift for All Hosts, Universe, ZBrush, Forger
5840.00
szt.
ZBrush to innowacyjne oprogramowanie do modelowania 3D, które umożliwia artystom tworzenie wysokiej jakości cyfrowych rzeźb i malowideł. Dzięki zaawansowanym narzędziom, takim jak dynamiczny system szczotek, możliwość rzeźbienia w wysokich detalach, malowanie tekstur i wiele innych, ZBrush oferuje niezrównane możliwości artystycznego tworzenia. To narzędzie jest szeroko stosowane w branżach kreatywnych, takich jak film, gry wideo, animacja i projektowanie postaci.

Cinema 4D to kompleksowe oprogramowanie do tworzenia grafiki 3D, animacji i efektów wizualnych. Zapewnia ono zaawansowane narzędzia do modelowania, teksturowania, oświetlenia, animacji i renderowania, umożliwiające użytkownikom tworzenie wizualnie imponujących projektów. Cinema 4D jest wykorzystywane w wielu dziedzinach, w tym w produkcji filmowej i telewizyjnej, projektowaniu produktów, architekturze i reklamie.