• ZwCAD Architecture 2019

Najnowsza wersja popularnego program do projektowania dedykowanego dla architektów

Liczba stanowisk: 1
Okres ważności licencji Bezterminowa
Rodzaj licencji BOX, Klucz USB
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska, Polska
Zawartość pakietu klucz sprzętowy USB, Płyta instalacyjna
3567.00
szt.
Cena dostawy 0
Przesyłka kurierska 0
Przesyłka kurierska 0

ZWCAD Architecture - Program dla architektów


ZWCAD Architecture to profesjonalne oprogramowanie CAD dla architektów, oczekujących natychmiastowej pracy w programie. Program zawiera biblioteki treści i narzędzia zaprojektowane specjalnie dla rysunków architektonicznych, które wzbogacają projekt.ZWCAD Architecture
jest zbudowa
ny na bazie ZWCAD Pro 2019, można pracować w znanym środowisku projektowym przy użyciu znanych narzędzi CAD. Co najważniejsze, rysunek jest zapisywany w formacie DWG, co umożliwia bezproblemowe udostępnianie projektu innym osobom.
Zarządzanie warstwą architektury dostosowaną do potrzeb klienta, automatyczne ładowanie warstw
Inteligentny system zarządzania warstwami automatycznie umieszcza elementy na właściwej warstwie, stosuje kolor i typ linii podczas tworzenia rysunku. Oprogramowanie można łatwo dostosować do wymagań firmy.

Rysowane w 2D, Tworzone w 3D

Rysuj swoje plany w 2D, przełączaj widoki, a wszystkie komponenty mogą być oglądane w 3D. Możesz być pewien, że Twój model 3D pozostaje zgodny z Twoim planem 2D i vice versa. Styl wizualny Gouraud pozwala intuicyjnie zrozumieć projekt.

Kompleksowa, wbudowana biblioteka

Wbudowana biblioteka Block zawiera setki komponentów, które pozwalają z łatwością uszczegółowić plany. Elementy, takie jak meble, naczynia kuchenne, sprzęt AGD, pojazdy, rośliny i wiele innych są dostarczane i można je łatwo wstawić do rysunku i wyeliminować potrzebę rysowania od podstaw.

Automatyczne generowanie wysokości i przekroju

Z ukończonego planu 2D, wysokość i przekrój można wygenerować za pomocą kilku kliknięć. Skomponuj , ściany, drzwi, schody i dach z projektu 2D.

Bezpośrednie tworzenie ścian, drzwi, okien oraz dachów

Generowanie ścian z pojedynczych linii i siatek. Drzwi i rodzaje okien, takie jak okna wspólne, okna wykuszowe, okna łukowe i otwory prostokątne są dostępne do wyboru. Wszystko można zmieniać poprzez dwukrotne kliknięcie obiektu i modyfikację parametrów. Jeśli usuniesz drzwi lub okno, ściana automatycznie się dopełni. W ZWCAD Architecture  mamy możliwość w prosty sposób tworzenia dachów oraz świetlików dachowych.

Montaż belek, płyt, słupów

Belki, płyty i słupy mogą być tworzone za pomocą specjalnych narzędzi. Te parametryczne obiekty mogą być edytowane przez podwójne kliknięcie i/lub z palety właściwości. Generuj i modyfikuj w dowolny sposób.