• Kategorie
  • ViaCAD 2D v.12

ViaCAD 2D v.12 - Zaawansowana aplikacja umożliwia naszkicowanie dowolnych kształtów

Okres ważności:
Licencja wieczysta
Liczba stanowisk 1
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Polska
Zawartość pakietu Licencja na program
356.70
szt.
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Duża dostępność

ViaCAD 2D - Profesjonalna aplikacja CAD , która w szybki sposób umożliwia naszkicowanie dowolnych kształtów w trybie płaskim.
W programie udostępniono około 250 narzędzi do rysowania, które wraz z logicznym kursorem w błyskawiczny sposób umożliwiają projektowanie.
Dodatkowo aplikacja posiada zaawansowany zestaw do szkicowania budynków oraz rozbudowaną bazę symboli architektonicznych, elektrycznych, hydraulicznych, czy mechanicznych.


Wersja ViaCAD 2D importuje między innymi takie formaty jak: DWG, DXF. SAT, PDF, SketchUP. oraz wielu innych

viacad 2d

 

 

ViaCAD 2D- Trzy najważniejsze cechy które wyróżniają oprogramowania:

 

  • Jakość : ViaCAD ™ ma dużo więcej zaawansowanych funkcji i narzędzi od wielu pakietów CAD, które kosztują znacznie więcej. 250+ Narzędzi do Profesjonalnego Projektowania.  ViaCAD ™ integruje zaawansowane narzędzia do wszystkich zastosowań między innymi takich jak architektonicznych, mechanicznych, czy hobbystów, planistów - nawet szkolne projekty mogą być tworzone i edytowane w prosty sposób.Jest to proste rozwiązanie dla Wszystkich początkujących jak i zaawansowanych użytkowników do tworzenia precyzyjnych szkiców w łatwy sposób i w krótkim czasie!
  • LogiCursor - Kursor logiczny : jest to technologia szczególnie przydatna przy szybkim szkicowaniu, sugeruje następny ruch, pokazuje możliwości i wspomaga wybór położenia. LogiCursor™ automatycznie identyfikuje i przyciąga kursor między innymi do punktów linii początkowych, końcowych środkowych, stycznych, i wielu innych. Etykiety podpowiadające pokazują się na ekranie umożliwiając precyzyjne szkicowanie w czasie rzeczywistym. Nawet jeśli wiesz niewiele lub nic o szkicowaniu CAD, to technologia LogiCursor™ w ViaCAD jest tak prosta, że szybko utworzysz własne profesjonalne rysunki o jak najwyższej jakości.
  • Współdzielenie plików między komputerami Mac i PC dla wszystkich użytkowników ViaCAD. Opcje importu i eksportu do popularnych formatów, takich jak AutoCAD ® DWG, DXF, Adobe ® Illustrator ®.

  • Sprawdź również: