• Sketchup Pro 2018 PL Win/Mac + Artlantis 2019

SketchUp Pro 2018 PL + Artlantis 2019 - Program do modelowania 3D z silnikiem renderującym przeznaczony dla początkujących i dla profesjonalistów

Liczba stanowisk: 1
Liczba stanowisk 1
Okres ważności licencji Bezterminowa
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Polska
Zawartość pakietu Licencja na program
Zawartość pakietu Sketchup Pro Kod licencyjny z linkiem do pobrania produktu
Zawartość pakietu Artlantis Kod licencyjny z linkiem do pobrania produktu
Brak towaru
0
Wpisz swój e-mail
Cena dostawy 0
Dostawa elektroniczna 0
Program zapewnia zupełnie nową jakość w modelowaniu rozmaitych obiektów 3D. w niskiej cenie To jedna z najlepszych, dostępnych obecnie na rynku, alternatyw dla skomplikowanego i niezwykle kosztownego oprogramowania CAD. SketchUp Pro 2018 stale zyskuje na popularności i wykorzystywany jest przez architektów, inżynierów budownictwa, projektantów wnętrz, programistów gier komputerowych i tak naprawdę przez wszystkich specjalistów potrzebujących nowoczesnego narzędzia do projektowania grafiki.

Sketchup Pro wspiera -  64 bitowe systemy

To co wyróżnia program na rynku to nie tylko niska cena i w zasadzie nieograniczone możliwości przy bardzo profesjonalnej funkcjonalności. To także niezwykła prostota obsługi, która sprawia, że z programu bez problemu mogą korzystać nawet amatorzy, osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z projektami trójwymiarowymi. Co bardzo istotne, aplikacja pozwala w dowolny sposób łączyć obiekty 2D z grafiką 3D, a więc bez problemu dodamy chociażby tekst, różnego rodzaju szablony czy zwykłe zdjęcia.

Nowości w wersji Sketchup Pro 2018:

Nazwane przekroje

Tak jak komponenty, płaszczyzny przekrojów posiadają nazwy i symbole, dzięki czemu łatwo je odnaleźć, uporządkować czy edytować. Dotarcie do przekrojów oraz zarządzanie nimi jest teraz bezproblemowe.

Skalowane rysowanie

Musisz dodać linie, których nie ma w Twoim modelu? Utwórz skalowany rysunek w LayOut i szkicuj po modelu 3D. Albo utwórz szczegółowy rysunek i skaluj go bezpośrednio w LayOut.

Wypełnione przekroje

Wypełnienie przekrojów to nowość w SketchUp. Z okna dialogowego styli, wybierz kolor dla wypełnień i dodawaj do szablonów.

Importer DWG ​

Importuj pliki DWG do LayOut, a znajdziesz tam ilustracje już zeskalowane do rozmiaru papieru. Teraz projekty SketchUp mogą współistnieć na równi z rysunkami tworzonymi w formacie CAD oraz korzystać ze wszystkich bibliotek z plikami DWG.

IFC Import/Export

BIM działa najlepiej, gdy informacje przemieszczają się swobodnie pomiędzy aplikacjami. Możesz polegać na IFC w SketchUp, który przetransferuje przypisane cechy i sprawnie utrwali je w projekcie.

Sketchup Pro - Idealne narzędzie do projektowania

Rewelacyjne narzędzie od początkowej fazy projektu aż po jego ostateczny efekt. Programowanie, diagramowanie, rozwijanie projektu, dokumentacja – gdziekolwiek potrzebujesz rysunków, potrzebujesz SketchUp Pro.
_____________________________________________________________________________________________________________

Artlantis 2019 - Łącząc w sobie cechy Artlantis Render i Artlantis Studio w jednej potężnej aplikacji, Artlantis 2019 wyróżnia się wieloma nowymi funkcjami maksymalizującymi dokładność renderowania i podnoszącymi Twoje renderingi architektoniczne na nowy poziom!

Unikalne i uniwersalne

 

Obsługując formaty DXF, DWG, OBJ, FBX i 3DS, Artlantis jest kompatybilny z prawie wszystkimi dostępnymi na rynku "modelarzami 3D".

 

Specjalne wtyczki do ARCHICAD, Rhinoceros, Vectorworks, Autodesk Revit, SketchUp i Arc + umożliwiają eksport do Artlantis.

 

Interfejs

 

Zaprojektowany z niezwykle przejrzystym i ergonomicznym interfejsem, Artlantis jest łatwy w nauce i obsłudze. Przez cały czas, wszystkie niezbędne narzędzia są wyświetlane na ekranie podglądu, co pozwala zobaczyć wyniki każdej zmiany.

 

Widok 2D

 

Oprócz podglądu 3D, Artlantis posiada okno podglądu 2D do pozycjonowania punktów widzenia i ich sekwencji, co ułatwia tworzenie ścieżek eksploracji lub panoram.

 

Artlantis 2019 zabezpieczony jest kodem programowym.

Narzędzie do wstawiania obiektów

 

Dzięki nowemu narzędziu do wstawiania obiektów w Artlantis 2019, metoda obliczania wstawiania modeli 3D została całkowicie przeprojektowana dla prostszego i bardziej płynnego użytkowania. Użytkownik będzie prowadzony krok po kroku we wprowadzaniu projektu 3D do wybranego przez Ciebie środowiska. Symulacja budynku w jego przyszłym środowisku jest łatwiejsza niż kiedykolwiek!

 

Narzędzie do roślinności

 

Przygotuj swój projekt z roślinnością w zaledwie kilka sekund! Udoskonalone narzędzie do roślinności pozwala na wybór pomiędzy metodą "przeciągnij i upuść jeden po drugim", a automatycznym przykryciem stref roślinnością wieloelementową.

 

Automatyczna ekspozycja

 

Kontroluj ekspozycję renderowania za pomocą prostego suwaka; Twój render zawsze korzysta z najlepszych możliwych ekspozycji.

 

Katalog z mediami

 

Najprostszym sposobem odzwierciedlenia stylu renderowania i wyróżnienia projektu jest dodawanie obiektów do sceny. Artlantis 2019 wprowadza wzbogacony katalog multimedialny zawierający realistyczną trawę 3D, szeroką gamę postaci i pojazdów, które z łatwością ozdobią Twoje projekty.

 FINANSOWANIE DLA KLIENTÓW - Oprogramowanie na RATY

finansowanie - raty przez internet

FINANSOWANIE DLA KLIENTÓW - Oprogramowanie w LEASING

finansowanie - leasing przez internet