• Sketchup Pro 2018 ENG Win/Mac BOX + V-Ray 3.6 Online

SketchUp Pro 2018 ENG + V-Ray 3.6 - Program do modelowania 3D z silnikiem renderującym przeznaczony dla początkujących i dla profesjonalistów

Liczba stanowisk 1
Okres ważności licencji Bezterminowa
Rodzaj licencji BOX
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska
Zawartość pakietu Sketchup Pro Nośnik z podręcznikiem + kod licencyjny
Zawartośc pakietu V-Ray Kod licencyjny z linkiem do pobrania produktu
Brak towaru
6323.00
Wpisz swój e-mail
Cena dostawy 0
Przesyłka kurierska 0
Przesyłka kurierska 0

SketchUp Pro - Nowa jakość w modelowaniu

Program zapewnia zupełnie nową jakość w modelowaniu rozmaitych obiektów 3D. w niskiej cenie To jedna z najlepszych, dostępnych obecnie na rynku, alternatyw dla skomplikowanego i niezwykle kosztownego oprogramowania CAD. SketchUp Pro 2018 stale zyskuje na popularności i wykorzystywany jest przez architektów, inżynierów budownictwa, projektantów wnętrz, programistów gier komputerowych i tak naprawdę przez wszystkich specjalistów potrzebujących nowoczesnego narzędzia do projektowania grafiki.

Sketchup Pro wspiera -  64 bitowe systemy

To co wyróżnia program na rynku to nie tylko niska cena i w zasadzie nieograniczone możliwości przy bardzo profesjonalnej funkcjonalności. To także niezwykła prostota obsługi, która sprawia, że z programu bez problemu mogą korzystać nawet amatorzy, osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z projektami trójwymiarowymi. Co bardzo istotne, aplikacja pozwala w dowolny sposób łączyć obiekty 2D z grafiką 3D, a więc bez problemu dodamy chociażby tekst, różnego rodzaju szablony czy zwykłe zdjęcia.

Nowości w wersji Sketchup Pro 2018:

Nazwane przekroje

Tak jak komponenty, płaszczyzny przekrojów posiadają nazwy i symbole, dzięki czemu łatwo je odnaleźć, uporządkować czy edytować. Dotarcie do przekrojów oraz zarządzanie nimi jest teraz bezproblemowe.

Skalowane rysowanie

Musisz dodać linie, których nie ma w Twoim modelu? Utwórz skalowany rysunek w LayOut i szkicuj po modelu 3D. Albo utwórz szczegółowy rysunek i skaluj go bezpośrednio w LayOut.

Wypełnione przekroje

Wypełnienie przekrojów to nowość w SketchUp. Z okna dialogowego styli, wybierz kolor dla wypełnień i dodawaj do szablonów.

Importer DWG ​

Importuj pliki DWG do LayOut, a znajdziesz tam ilustracje już zeskalowane do rozmiaru papieru. Teraz projekty SketchUp mogą współistnieć na równi z rysunkami tworzonymi w formacie CAD oraz korzystać ze wszystkich bibliotek z plikami DWG.

IFC Import/Export

BIM działa najlepiej, gdy informacje przemieszczają się swobodnie pomiędzy aplikacjami. Możesz polegać na IFC w SketchUp, który przetransferuje przypisane cechy i sprawnie utrwali je w projekcie.


Sketchup Pro - Idealne narzędzie do projektowania

Rewelacyjne narzędzie od początkowej fazy projektu aż po jego ostateczny efekt. Programowanie, diagramowanie, rozwijanie projektu, dokumentacja – gdziekolwiek potrzebujesz rysunków, potrzebujesz SketchUp Pro.


 


V-Ray Sketchup - Potężny silnik renderujący

Potężny i wydajny silnik renderujący dla Sketchup. Intuicyjny interfejs, kompatybilność z biblioteką fotorealistycznych materiałów VRscans oraz większa elastyczność w renderowaniu dzięki możliwości łączenia mocy obliczeniowej GPU i CPU.
Łatwy do nauki i łatwy w obsłudze. V-Ray dla SketchUp zaprojektowano po to byś nie tracił czasu. Aplikacja pozwoli na tworzenie renderów w najwyższej możliwej jakości – bezpośrednio w SketchUp. Oprogramowanie daje Ci moc, z którą wyrenderujesz wszystko – od szybkich projektów po najbardziej szczegółowe sceny 3D.  Renderuj szybko, projektuj jeszcze szybciej.  V-Ray dla SketchUp da Ci więcej czasu na bycie kreatywnym i skróci czas oczekiwania.
 

V-Ray 3.6 dla SketchUp jest kompatybilny z:

  • SketchUp 2018 
  • SketchUp 2017
  • SketchUp 2016 
  • SketchUp 2015

 

V-Ray Sketchup 3.6 Co nowego:

 

Rendering w oknie roboczym

Dzięki nowemu renderingowi widocznemu w oknie roboczym, możesz z łatwością wybierać i renderować kilka obszarów jednocześnie, a także uzyskać płynne połączenie pomiędzy Twoim renderem w V-Ray a modelem w SketchUp za pomocą klawiszy +/- dzięki, którym skontrolujesz stopień przejrzystości.
 

Potężny rendering z procesorem graficznym

Szybszy i potężniejszy rendering z użyciem procesora graficznego dzięki dodanemu wsparciu dla perspektywy powietrznej, przemieszczeń, rozproszeń podpowierzchniowych, matów i cieni oraz wielu innych funkcji.
 

Rendering hybrydowy (cpu + gpu)

Procesor graficzny V-Ray działający za pośrednictwem NVIDIA CUDA, może w pełni wykorzystać wszystkie dostępne sprzęty z uwzględnieniem procesorów i kart graficznych.
 

Adaptacyjne oświetlenie

Tryb Adaptive Lights sprawdzi się przy scenach z wykorzystaniem większej ilości świateł oraz pomoże w skróceniu czasu renderingu, nawet do 700%.
 

Inteligentny interfejs użytkownika

Cały interfejs V-Ray dla SketchUp jest teraz prostszy i bardziej przejrzysty, z lepszym wsparciem dla monitorów 4K.
 

Menedżer plików

Zarządzaj wszystkimi plikami scen z jednego miejsca. Ustalaj ścieżki plików, twórz archiwa scen i zachowuj dane ustawień dotyczących tekstur, plików IES czy obiektów proxy.
 

Narzędzie wybierania kolorów v-ray

Nowe narzędzie wybierania kolorów jest proste i użyteczne. Wybieraj właściwości koloru spośród wartości RGB (0-255) lub renderingu (0.0-1.0) przestrzeni koloru.
 

Import scen v-ray

Importowanie i renderowanie scen V-Ray (.vrscene) w innych aplikacjach, jak np. 3ds Max, Rhino czy Revit.
 

Badanie światła słonecznego

Studiuj różne położenia światła słonecznego oraz cieni dzięki animacji słońca SketchUp.
 

Mgła

Dzięki efektom realistycznej mgły 3D oraz rozpraszaniu oświetlenia, nadasz swoim scenom prawdziwą głębię.
 

Nowe mapy tekstur

Z pomocą nowego gradientu, temperatury koloru oraz proceduralnych map zaszumionych tekstur, idealnie dopasujesz wygląd swoich scen.
 

2D displacement

Szybko dodasz szczegóły do powierzchni bez potrzeby dodatkowego modelowania, dzięki zoptymalizowanej funkcji displacement 2D – idealnej w przypadku materiałów architektonicznych, jak kamień lub cegła.
 

Animowane obiekty proxy

Z łatwością dodasz wstępnie zaanimowane obiekty 3D, jak np. spacerujące postaci czy drzewa falujące na wietrze, dzięki animowanym proxy V-Ray.
 

Podgląd proxy

Kontroluj wygląd proxy V-Ray za pośrednictwem pola roboczego SketchUp. Wybieraj spośród siatki całości, ramki ograniczającej, punktu, a także nowej siatki typu low poly jako trybu podglądu proxy.
 

Lepsze materiały pola roboczego

Osiągaj bardziej poprawny wygląd swoich materiałów V-Ray w oknie roboczym SketchUp.
 

Udoskonalone odszumianie

V-Ray Denoiser jest teraz prostszy w obsłudze, a jego ustawienia możesz poprawiać nawet po wykonaniu renderu.

 FINANSOWANIE DLA KLIENTÓW - Oprogramowanie na RATY

finansowanie - raty przez internet

FINANSOWANIE DLA KLIENTÓW - Oprogramowanie w LEASING

finansowanie - leasing przez internet