• CorelCAD PL 2018 Win/Mac

Zaawansowane i atrakcyjne cenowo oprogramowanie CAD

Liczba stanowisk 1
Okres ważności Licencja wieczysta
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska, Polska
Zawartość pakietu Licencja na program
Brak towaru
3499.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Precyzyjne narzędzie do szkicowania 2D i projektowania 3D dostępnye w programie CorelCAD 2018 daje użytkownikowi duże możliwości rozwoju w dziedzinie komunikacji wizualnej. Jest to inteligentne, przystępne cenowo rozwiązanie do wykonywania szczegółowych rysunków wykorzystywanych w projektach technicznych. Dzięki natywnej obsłudze plików DWG i optymalizacji obsługi systemów Windows i macOS można na wybranej platformie cieszyć się zwiększoną wydajnością oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo. Program CorelCAD 2018 zapewnia elastyczne opcje rozszerzeń zarówno dla nowych użytkowników, jak i dotychczasowych klientów, dostosowując się do każdego toku pracy.

Natywny format plików DWG w CorelCAD 2018

Otwieranie plików w formacie DWG, ich edycja i zapisywanie ułatwia współpracę w zespole i z dostawcami. Poszerzone możliwości udostępniania plików zespołom wewnętrznym i zewnętrznym dostawcom z wykorzystaniem formatów plików najnowszej wersji programu AutoCAD (R2018 DWG), który gwarantuje bezproblemową współpracę z partnerami biznesowymi.
 

ULEPSZENIE! Typowe funkcje CAD

Program CorelCAD jest zgodny ze wszystkimi popularnymi programami CAD, więc doświadczeni użytkownicy mogą swobodnie korzystać ze znanych elementów paska poleceń, aliasów poleceń, menu i paska narzędzi.
 

ULEPSZENIE! Narzędzia do edycji brył 3D i modelowania 

Możesz zaoszczędzić bezcenny czas podczas projektowania dzięki szybszym narzędziom do edycji na ekranie. Ulepszone uchwyty elementów i paleta właściwości umożliwiają edycję trójwymiarową i pozwalają na intuicyjne manipulowanie obiektami 3D. Do projektu można dodawać trójwymiarowe bryły elementarne oraz scalać i odejmować obiekty, a także tworzyć ich przecięcia i części wspólne, stosując operacje logiczne. Dostępne są zaawansowane narzędzia edycyjne, na przykład zaokrąglanie krawędzi, a także narzędzia do kolorowania, przenoszenia, obracania i przesuwania poszczególnych powierzchni brył 3D.
 

ULEPSZENIE! Obsługa tabel Odtwórz

Korzystając z nowej komendy ExportTable, można eksportować tabele w formacie CSV (z wartościami oddzielonymi przecinkiem) i importować pliki CSV w programie Microsoft Excel lub aplikacjach obsługujących bazy danych. W tabelach można dodawać formuły do komórek, a także wstawiać, usuwać i scalać komórki, wiersze i kolumny oraz zmieniać ich rozmiar.
 

ULEPSZENIE! Przyciąganie obiektów i uchwyty elementów Odtwórz

Korzystając z inteligentnych narzędzi programu CorelCAD, takich jak przyciąganie obiektów, uchwyty elementów i prowadnice biegunowe, można szybko zmieniać położenie i rozmiar elementów, a także wyrównywać je i kopiować. Ulepszone uchwyty elementów umożliwiają edycję trójwymiarową i intuicyjne manipulowanie obiektami 3D. Po prostu skorzystaj z kontekstowego menu podręcznego, aby błyskawicznie edytować geometrię obiektów lokalnie po najechaniu wskaźnikiem myszy na dowolny uchwyt elementu.

NOWOŚĆ! Narzędzie Helisa 

Uzyskaj większe możliwości zmiany kształtu, korzystając z nowego narzędzia Helisa, które służy do przygotowywania dwuwymiarowych spiral i trójwymiarowych helis. Pozwala ono utworzyć w przypadku dowolnego obiektu trójwymiarowy kształt w pojedynczej warstwie wokół cylindrycznego kształtu, np. sprężynę lub spiralną klatkę schodową.
 

ULEPSZENIE! Narzędzia Odnośnik wielokrotny i Inteligentny wymiar

Dzięki nim możliwe jest rysowanie, edytowanie i konfigurowanie objaśnień zawierających wiele linii odnośnika. To przydatne narzędzie pozwala też na dodawanie i usuwanie linii odnośnika do i z odnośników wielokrotnych, aby możliwe było dostosowywanie i edytowanie rysunku, gdy zostaną wprowadzone zmiany. Narzędzia do wymiarowania zapewniają dokładne wyniki pomiarów, a inteligentne narzędzie do wymiarowania automatycznie sugeruje najbardziej odpowiedni i precyzyjny typ wymiaru.
 

NOWOŚĆ! Przyrostowe przesuwanie elementów

Polecenie Kopiuj przyspiesza tok pracy, pozwalając szybko kopiować zaznaczone obiekty do aktywnej warstwy zamiast do warstwy źródłowej. Ulepszone polecenie Wklej umożliwia kopiowanie elementów ze schowka do aktywnej warstwy zamiast do warstwy źródłowej lub dokładne przesuwanie zaznaczonych elementów za pomocą klawiszy SHIFT i strzałek.
 

ULEPSZENIE! Zarządzane właściwościami i ustawieniami atrybutu bloku

Korzystając z obsługi bloków, można edytować właściwości i ustawienia atrybutu bloku w definicjach bloku (symbolu). Wystarczy nacisnąć kilka klawiszy, aby zmienić kolejność wyświetlania monitów o podanie wartości atrybutu bloku podczas wstawiania bloku, zsynchronizować wszystkie wystąpienia bloków na podstawie ustawień w menedżerze atrybutu bloku lub usunąć atrybuty z bloków.
 

ULEPSZENIE! Większa wydajność

Nowa wersja została zoptymalizowana pod kątem najnowszych systemów operacyjnych, takich jak Windows 10 i macOS High Sierra, i uzupełniona o aktualizacje zwiększające intuicyjność obsługi interfejsu, dzięki czemu jeszcze lepiej spełnia wymagania dotyczące oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo.

ULEPSZENIE! CorelCAD Mobile

Najnowsza wersja programu CorelCAD przeznaczona na tablety z systemami Android i iOS — CorelCAD Mobile — umożliwia projektowanie i dodawanie komentarzy gdziekolwiek jesteś. Stanowi także uzupełnienie rozwiązań istniejących na platformach PC i Mac. Wersja CorelCAD Mobile jest dostępna w postaci bezpłatnej aplikacji uzupełniającej, która zapewnia podstawowe funkcje, lub na zasadzie subskrypcji oferującej komplet funkcji i możliwości edycji.

  • Sprawdź również: