• Kategorie
  • AnyDesk Lite licencja roczna

AnyDesk Lite - Najszybsze i najprostsze połączenia z pulpitem zdalnym

Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska, Polska
Zawartość pakietu Licencja na program
540.00
szt.
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Duża dostępność

Oferuje wszystkie potrzebne funkcje dla prywatnych użytkowników często korzystających z programu oraz małych użytkowników firmowych. Możliwości zastosowania nie są w żaden sposób ograniczone. Za niewielką dopłatą licencję można rozszerzyć o kolejne stanowiska robocze.

 

Częstotliwość odświeżania obrazu

 

W sieci lokalnej i za pośrednictwem wielu połączeń internetowych AnyDesk dokonuje odświeżania z częstotliwością 60 obrazów na sekundę, znacznie większą niż wszystkie inne aplikacji do obsługi pulpitów zdalnych. Dzięki temu ruchy wyświetlane przez AnyDesk na ekranie są odtwarzane z maksymalną płynnością, ponieważ częstotliwość odświeżania prawie wszystkich monitorów komputerowych także wynosi 60 obrazów na sekundę W ten sposób AnyDesk umożliwia pracę bez zacinania.

anydesk lite

Opóźnienie

 

Jak najmniejsze opóźnienie jest niezwykle istotne podczas pracy na zdalnym pulpicie. Im mniejsze opóźnienie, tym szybciej sterowany komputer reaguje na wprowadzane dane i polecenia. Połączenia internetowe zawsze wymagają określonego czasu do przesłania danym z jednego komputera do drugiego, dlatego szczególne ważne jest, aby program AnyDesk nie powodował dodatkowych opóźnień. Opóźnienie programu AnyDesk w lokalnej sieci jest mniejsze niż 16 milisekund i praktycznie w ogóle się go nie odczuwa.

 

Ilość danych

 

Podczas używania narzędzi do obsługi zdalnych pulpitów przez Internet, decydującą rolę odgrywa jak największa wydajność wykorzystania dostępnej przepustowości. Dotyczy to w szczególności pracy przez mobilne połączenia internetowe, takie jak UMTS. Wydajność wykorzystania przepustowości przez AnyDesk umożliwia płynną pracę już od przepustowości wynoszącej 100 kB/s. AnyDesk zachowuje się jednak znacznie lepiej niż konkurencyjne produkty nawet przy wolniejszych łączach.

anydesk lite

Stylowa niezależność

 

AnyDesk to pierwsza aplikacja do zdalnej kontroli pulpitu na tyle wydajna, aby umożliwić wielogodzinną płynną i nieuciążliwą pracę na zdalnym komputerze. Bez długiej konfiguracji sieci zawsze i szybko są dostępne dla Ciebie wszystkie programy, pliki i ustawienia Twojego komputera w domu lub biurze. A Twoje dane pozostają tam, gdzie być powinny: na Twoim własnym komputerze.

 

Łatwa współpraca

 

Wspólnie osiągaj więcej. Także do współpracy online AnyDesk nadaje się znakomicie. Dzięki opcjonalnemu wyświetlaniu dwóch wskaźników myszy istnieje możliwość wspólnej obróbki tekstów, zdjęć i innych dokumentów. Całkiem prosto, szybko i bez konieczności przekazywania plików usługodawcom online.

 

Komfortowa zdalna konserwacja

 

Pomaganie sprawia radość, jeśli jest komfortowe. AnyDesk potrafi dużo więcej niż tylko zdalne administrowanie i zdalne wsparcie techniczne. Ale to nie oznacza, że nie może wyróżniać się także i w tym obszarze. Przy płynnej obsłudze konfiguracja drukarki koleżanki czy instalacja nowego narzędzia CRM na komputerach działu sprzedaży realizowana jest prawie samoistnie.

anydesk