V-Ray - cena, program. Najwyższa jakość wizualizacji i produkcji 3D Liczba produktów: 13

Co to jest V-Ray?


Chaos V-Ray to wtyczka do renderowania 3D, dostępna dla wszystkich głównych programów projektowych 3D i CAD. Współpracuje bezproblemowo z 3ds Max, Cinema 4D, Houdini, Maya, Nuke, Revit, Rhino, SketchUp i Unreal.

Kategorie
Filtruj

Dzięki V-Ray, artyści i projektanci mogą eksplorować i dzielić się swoimi projektami, a także tworzyć wysokiej jakości wizualizacje 3D.

V-Ray posiada dużą społeczność użytkowników i jest ceniony za swoją niesamowitą wszechstronność. V-Ray został uhonorowany Nagrodą Akademii Nauk i Technik Filmowych® oraz Inżynierską Nagrodą Emmy® za wprowadzenie w pełni śledzonego promieniowo fotorealistycznego CGI do przemysłu filmowego i telewizyjnego.

 

Fotorealistyczne renderowanie z wykorzystaniem śledzenia promieni.

V-Ray wyróżnia się na tle innych rozwiązań do renderowania tym, że oferuje opcje renderowania zarówno na CPU, jak i hybrydowe na GPU+CPU. Render V-Ray wykorzystuje adaptacyjną technologię śledzenia promieni oraz własną inteligencję sceny do tworzenia fotorealistycznych obrazów i animacji. Dokładnie oblicza rozkład światła oraz fizyczne właściwości każdego materiału.

 

Wiodące oprogramowanie do renderowania 3D.

 

Zaufało 92 z 100 najlepszych firm architektonicznych oraz zintegrowane z procesami produkcyjnymi największych firm filmowych i zajmujących się efektami wizualnymi, V-Ray jest stworzony do radzenia sobie z najtrudniejszymi scenami i największymi projektami.

 

V-Ray - cena i rodzaje licencji

 

V-Ray dostępny jest w różnych wersjach, aby sprostać różnorodnym potrzebom użytkowników. W ofercie znajduje się wersja Solo, której cena netto wynosi 1948 zł.

Jest to opcja idealna dla indywidualnych użytkowników lub mniejszych studiów, którzy potrzebują zaawansowanego narzędzia do renderowania, ale nie wymagają obsługi wielu stanowisk pracy.
Dla bardziej wymagających użytkowników którzy pracują na kilku PC dostępna jest wersja Premium cena netto to 2952 zł.