• Kategorie
  • Pano2VR 7

Pano2VR 7 - Konwersja sferycznych lub cylindrycznych obrazów panoram do Flash, HTML5

Rodzaj licencji Elektroniczna
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska
2413.00
szt.
Opinie
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0

Pano2VR to zaawansowana aplikacja do tworzenia wirtualnych podróży, która umożliwia przekształcenie Twoich panoramicznych zdjęć lub filmów 360° w interaktywne przygody.
Niezależnie od tego, czy tworzysz jedno gigapikselowe zdjęcie panoramiczne czy wirtualny spacer z wieloma scenami, Pano2VR zapewni Ci narzędzia do stworzenia fascynującego doświadczenia dostępnego w każdej współczesnej przeglądarce.
Ukończone projekty łatwo integrują się z obecnymi stronami internetowymi i są dostępne na komputerach, urządzeniach mobilnych oraz w VR.


Stwórz wirtualną wycieczkę 

 

Od domów i nieruchomości po muzea i zabytki, wirtualne wycieczki pozwalają użytkownikom zwiedzać prawdziwe miejsca z całego świata. W Pano2VR połącz panoramiczne zdjęcia, czyli węzły, wybierając odpowiednie przejścia, a użytkownik będzie mógł przechodzić z jednej sceny do drugiej za pomocą jednego kliknięcia lub dotknięcia. Daj większy kontekst lokalizacji scenie, korzystając z wbudowanej mapy wycieczki lub łatwo integrując plany budynków lub Mapy Google.

 

Pano2VR

 

 

Optymalizuj jakość twoich zdjęć

 

Pozbądź się statywów i innych mankamentów na zdjęciu dzięki funkcji Patch w Pano2VR. To niezastąpione narzędzie pozwala izolować konkretny fragment obrazu z panoramy bez zniekształceń, co sprawia, że retuszowanie staje się prostsze. Określ fragment w Widoku, wyizoluj go, modyfikuj w preferowanym programie graficznym, a po zakończeniu edycji, zmieniony fragment zostanie natychmiast i trwale nałożony na całą panoramę.

 

 

pano2vr - popraw jakość zdjęć

 

 

Wzbogać doświadczenie

 

Dodaj interaktywne elementy, takie jak informacyjne wyskakujące okienka, punkty orientacyjne na zdjęciach, dźwięk kierunkowy oraz wideo do swoich panoram. Wykorzystaj dołączone nakładki interfejsu użytkownika, nazywane skórkami, lub zanurz się w potężnym edytorze skórek, aby zaprojektować niestandardowe przyciski i kontrolery w Twoim unikalnym stylu interfejsu - wszystko to można dostosować tak, aby design pasował do każdego ekranu.

 

 

pano2vr

 

 

Pokaż najważniejsze wydarzenia

 

Podkreśl ważne sceny w swoich wycieczkach, tworząc ścieżki animacji, które automatycznie przewodzą przez każdy węzeł trasy. W dowolnym momencie widz może zdecydować się na zatrzymanie animacji, aby interaktywnie badać dalej. Możesz nawet wyeksportować tę prezentację jako plik wideo.

 

 

pano2vr

 

Powiększenie

 

Pano2VR obsługuje obrazy gigapikselowe, dzięki czemu widzowie mogą przybliżać obraz, aby zobaczyć niesamowite szczegóły. Wczytaj największą panoramę, jaką znajdziesz! Pano2VR nie tylko sobie z nią poradzi, ale przetwarzanie panoram jest szybkie, a wynikowy obraz jest doskonały pod względem jakości pikseli.

 

pano2vr zoom

 

 

Prezentuj swoje projekty

Eksportuj panoramy w formacie HTML5 i prześlij je na swój serwer. Oferujemy nawet przydatną wtyczkę, która pozwala publikować gotowe projekty bezpośrednio do Twojej stronie WordPress.

Chcesz podzielić się swoją pracą w wirtualnej rzeczywistości? Program obsługuje WebVR, co pozwala na stworzenie w pełni immersyjnego doświadczenia VR bezpośrednio ze strony internetowej. Alternatywnie skorzystaj z integracji aplikacji VRTourviewer do offline'owych wycieczek VR.

 

 

pano2vr export html5

 

 

Przykładowy projekt w PANO2VR:

 

Przybliż panoramę Pragi autorstwa Jeffrey'a Martina o rozdzielczości 400 gigapikseli! Ten obraz o kącie 360º ma szerokość 900 000 pikseli. Zajęło to około 10 godzin, aby przemapować go na laptopie przy użyciu Pano2VR, co dało w sumie 1 569 650 kafelków.

Sprawdź panoramę Pragi

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia