• Kategorie
  • Lumion 2023 Standard - Subskrypcja 1 rok

Lumion Standard - 1 rok - To oprogramowanie do renderowania 3D dla architektów. Współpracuje z: Revit, Formit PRO, Rhinoceros, SketchUp, Vectorworks, AutoCAD, Archicad itd

Liczba stanowisk:
1
Okres ważności:
1 rok
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Polska
Zawartość pakietu Licencja na program
4106.97
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0

Zdecyduj, co przyniesie przyszłość. Zwizualizuj to w Lumion. Kompletny program do renderowania 3D dla architektów i projektantów.

 

Lumion przeznaczony jest dla:

 

  • Projektowania architektonicznego: Ożyw swoje konstrukcje w najłatwiejszy sposób i w najwyższej jakości.
  • Projektowania wnętrz: Zwizualizuj przestrzenie wnętrz tak, jakby były gotowe do zamieszkania lub pracy.
  • Architektury krajobrazu: Stwórz realistyczne krajobrazy z detalami, które można znaleźć tylko w naturze.

 

Pozostań w swoim kreatywnym nurcie dzięki Lumion 2023. Sprawaź co nowego

 

 

 

Dzięki Lumionowi możesz przekształcić dowolny model 3D w doświadczenie, które inni mogą zobaczyć i poczuć.
Łatwo dodaj kontekst, detale i atmosferę do swoich wizualizacji. Dzięki jednoprzyciskowym kontrolom i różnorodnej bibliotece materiałów, obiektów, postaci i elementów natury, Lumion daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby tchnąć życie w swoje projekty.

 

porównanie wersji lumion

 

 

Uprość swój przepływ pracy w Lumion

 

Bez względu na to, jakie oprogramowanie CAD lub modelowania 3D używasz, Lumion doskonale wpasowuje się w Twój przepływ pracy i daje Ci moc, aby podejmować decyzje projektowe szybciej i z pełnym zaufaniem.

Modeluj i renderuj w czasie rzeczywistym za pomocą wtyczki Lumion LiveSync, dostępnej dla wszystkich głównych oprogramowań CAD. Możesz dokonywać zmian na bieżąco, szybko testować pomysły i wizualizować swoje projekty na dowolnym etapie ich procesu rozwoju

 

Lumion 2023 - Szybkie i wysokiej jakości renderowanie

Niezależnie od tego, czy masz 7 godzin czy 7 minut, tworzenie oszałamiających obrazów, filmów i panoram 360 stopni, które oddają życie i piękno Twoich projektów, jest zadziwiająco proste.
Od pierwszej oceny projektu po wielką prezentację dla klienta, szybkość renderowania Lumiona pozwala Ci włączyć wizualizacje na dowolnym etapie, tworząc wizualne podstawy, które sprawiają, że wszyscy czują się zaangażowani.

 

Otwórz swoje projekty na atmosferę i emocje. Przejdź od słonecznego poranka do deszczowego popołudnia lub gwiaździstej nocy. W zaledwie kilku kliknięciach możesz natychmiast zmienić nastrój i eksplorować swoje projekty pod różnym światłem, niebem lub warunkami pogodowymi.

 

Komunikuj swój unikalny styl

 

Pokaż swoje projekty tak, jak chcesz, aby były widziane. Lumion sprawia, że jest niezwykle łatwo dodać osobisty akcent do prezentacji projektów, co w innym przypadku zajęłoby godziny.Niezależnie od tego, czy wolisz styl koncepcyjny czy realistyczną wizualizację, masz pełną kontrolę kreatywną nad procesem renderowania.

 

 

Wymagania programu Lumion - Wszystko, co musisz wiedzieć, aby w pełni cieszyć się programem

Jako program do renderowania 3D, Lumion różni się od innych oprogramowań CAD, ponieważ głównie opiera się na wydajnej karcie graficznej. Jest to szczególnie istotne dla zaawansowanych funkcji Lumionu. Do działania Lumion wymaga również komputera z szybką kartą graficzną o dużej ilości pamięci oraz połączenia internetowego.

Sprawdź poniższe wymagania, aby dowiedzieć się, czy Twój komputer może zapewnić Ci dobrą jakość pracy z Lumionem. Możesz również znaleźć informacje na temat rozpoczęcia poszukiwań nowego komputera, jeśli chcesz go zakupić.

 

Rekomendowane wymagania: 

Komputer z takim sprzętem może obsłużyć złożone projekty: Mały park lub część miasta wykonana z użyciem OpenStreetMap lub innych prostych modeli. Duży dom z dokładnymi wnętrzami składającymi się z kilku modeli i tekstur w wysokiej rozdzielczości. Pojedynczy model mieszkalny lub komercyjny z jednym fragmentem krajobrazu, wykorzystujący kilka zaawansowanych modeli, takich jak drzewa o szczegółowych detalach.

 

Połączenie internetowe :Komputer, na którym uruchomiono Lumion, musi być podłączony do Internetu.

Karta graficzna
: o wyniku G3DMark równym lub wyższym niż 16 000, z aktualnymi sterownikami (na przykład NVIDIA GeForce RTX 3080, NVIDIA Quadro RTX 5000, AMD Radeon RX 6700 XT lub lepsza)
 

Pamięć karty graficznej: 10 GB lub więcej
 

System operacyjny: Aktualizowany system Windows 10 64-bit (wersja 2004) lub nowszy.
 

Procesor (CPU): Procesor Intel/AMD o wyniku CPUMark dla pojedynczego wątku równym lub wyższym niż 2 600 (na przykład AMD Ryzen 5 3600, Intel Core i5-8600 lub lepszy).
 

Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 pikseli**
 

Pamięć systemowa (RAM): 32GB lub więcej
 

Dysk: Dysk SSD SATA3 lub pamięć masowa NVME m.2
 

Miejsce na dysku twardym : Minimum 75 GB wolnego miejsca na dysku w dyskach, w których znajduje się konto użytkownika systemu Windows oraz folder Dokumenty.
 

Zasilacz : Kliknij tutaj, aby zobaczyć jaki zasilacz potrzebujesz (minimum 80+ gold-rated z odpowiednią mocą)

 

 

Wymagania najwyższej klasy:

 

Komputer z takim sprzętem może obsłużyć złożone projekty:Szczegółowe miasto, lotnisko lub stadion. Szczegółowy budynek wielopiętrowy z wnętrzami składającymi się z wielu modeli i tekstur w wysokiej rozdzielczości. Szczegółowy krajobraz wykonany przy użyciu zaawansowanych funkcji Lumion, takich jak drzewa o wysokim poziomie szczegółowości i trawa 3D.


Połączenie internetowe :Komputer, na którym uruchomiono Lumion, musi być podłączony do Internetu.

Karta graficzna
: Karta graficzna o wyniku G3DMark równym lub wyższym niż 22 000, z aktualnymi sterownikami (na przykład NVIDIA GeForce RTX 3090, NVIDIA RTX A6000, AMD Radeon RX 6800 XT lub lepsza). 

Pamięć karty graficznej: 16 GB lub więcej
 

System operacyjny: Aktualizowany system Windows 10 64-bit (wersja 2004) lub nowszy.
 

Procesor (CPU): Procesor Intel/AMD o wyniku CPUMark dla pojedynczego wątku równym lub wyższym niż 3 000 (na przykład AMD Ryzen 5 5500, Intel Core i7-11700T lub lepszy). 

Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 pikseli**
 

Pamięć systemowa (RAM): 64GB lub więcej
 

Dysk: Dysk SSD SATA3 lub pamięć masowa NVME m.2
 

Miejsce na dysku twardym : Minimum 75 GB wolnego miejsca na dysku w dyskach, w których znajduje się konto użytkownika systemu Windows oraz folder Dokumenty.
 

Zasilacz Kliknij tutaj, aby zobaczyć jaki zasilacz potrzebujesz (minimum 80+ gold-rated z odpowiednią mocą)

 

Renderowanie filmów w rozdzielczości 4K lub z użyciem RayTracingu wymaga co najmniej 8 GB pamięci karty graficznej.

** Rozdzielczość Twojego ekranu może być wyższa niż 1920 x 1080, jednak może to wpływać na wydajność Lumionu.

 

 

Uwagi dotyczące zakupu nowego komputera PC

Jeśli rozważasz zakup nowego komputera do Lumiona, zalecamy, aby posiadał on co najmniej sprzęt wymieniony powyżej.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia