• Kategorie
  • Artlantis 2021 Upgrade z wersji wcześniejszej

Artlantis 2021 Upgrade z wersji 2019 i starszej - Silnik renderujący, zaprojektowany z niezwykle przejrzystym i ergonomicznym interfejsem.

Liczba stanowisk 1
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska, Polska
1630.00
szt.
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Duża dostępność
Artlantis

Artlantis 2021 Upgrade - Potężna aplikacja do renderowania


Artlantis 2021 - to pionier w dziedzinie wizualizacji architektonicznej, kompatybilny z dostępnymi na rynku programami do modelowania 3D. Jest to najprostsze i najszybsze rozwiązanie do tworzenia fotorealistycznych renderingów i animacji.

 

Oferta dotyczy: Artlantis 2021 Upgrade z wersji:
 

  • Artlantis 2019, 2018 i starszych


 

artlantis 2021

 

Kolory RAL

 

Artlantis 2020 oferuje 243 kolory i odcienie z Ral Effect, RAL Design i tabeli kolorów RAL Classic, które są wyznacznikami standardów malarskich w świecie architektury i budownictwa.

 

Narzędzie Denoiser - Narzędzie do "odszukania"

Zmniejszenie, a nawet wyeliminowanie szumów pochodzących z renderingu, zwykle wytwarzanych przez odbicia od cieni. Chcesz trochę szumu w obrazie? Sam zdecyduj, czy włączyć tę opcję, czy nie. Narzędzie Denoiser analizuje piksele obrazu i redukuje szumy.

Trawa 3D

Zintegrowany katalog Media w Artlantis 2020 oferuje 4 nowe rodzaje trawy i 6 zaktualizowanych rodzajów trawy 3D wzbogaconych o nowe ustawienia: dostosowanie koloru kępki trawy, zmiany gęstości nanoszenia - wielkość jest automatycznie obliczana strefa po strefie".

 

Narzędzie portalowe

 

Portale: nowe ustawienie optymalizujące do zarządzania oświetleniem w Artlantis. W przypadku korzystania z niskich ustawień do szybkiego obliczania renderingu, opcja ta poprawia oświetlenie scen wewnętrznych i usuwa szumy z obrazu.

 

 

 

Jeżeli szukasz upgrade z wersji Artlantis 2020 do Artlantis 2021: sprawdź ofertę

PDF Document