• Kategorie
  • Sketchup Pro 2017 PL Win BOX - subskrypcja 3 lata

NIEDOSTĘPNY! -Sketchup Pro 2017 - Program do modelowania 3d różnych obiektów

Okres ważności:
Licencja wieczysta
Rodzaj licencji BOX
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Polska
Zawartość pakietu Licencja na program, Płyta instalacyjna, Podręcznik użytkownika
Brak w magazynie.
0
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Przesyłka kurierska 0
Przesyłka kurierska 0
Program zapewnia zupełnie nową jakość w modelowaniu wszelkich obiektów 3D. w niskiej cenie To jedna z najlepszych, dostępnych obecnie na rynku, alternatyw dla skomplikowanego i niezwykle kosztownego oprogramowania CAD. SketchUp Pro 2017 stale zyskuje na popularności i wykorzystywany jest przez architektów, inżynierów budownictwa, projektantów wnętrz, programistów gier komputerowych i tak naprawdę przez wszystkich specjalistów potrzebujących nowoczesnego narzędzia do projektowania grafiki.

PRODUKT NIEDOSTĘPNY 

 

Sprawdź ofertę: wersje czasowe na 1 rok

 

sketchup

Wersja 64 bit
 
To co wyróżnia program na rynku to nie tylko niska cena i w zasadzie nieograniczone możliwości przy bardzo profesjonalnej funkcjonalności. To także niezwykła prostota obsługi, która sprawia, że z programu bez problemu mogą korzystać nawet amatorzy, osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z projektami trójwymiarowymi. Co bardzo istotne, aplikacja pozwala w dowolny sposób łączyć obiekty 2D z grafiką 3D, a więc bez problemu dodamy chociażby tekst, różnego rodzaju szablony czy zwykłe zdjęcia.
 


*Subskrypcja Trimble zawiera:

  • natychmiastowy i bezpłatny dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Pro
  • mailowe wsparcie techniczne przy instalacji programu i autoryzacji licencji (w języku angielskim) 

 

Prezentuj swoje modele na smartfonie i tablecie ( iOS, Android)

image     image


Co nowego w wersji Sketchup Pro 2017 ?Graphics Pipeline 2.0
 

Co może być ważniejsze od tego, jak szybko, sprawnie i niezawodnie SketchUp wykona Twoje modele?
W tej edycji zostały wprowadzone ulepszenia we wszystkich aplikacjach, dzięki którym dostrzeżesz poprawę wydajności wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z plikami SKP. Teraz, nowy SketchUp, 3D Warehouse, LayOut, my.SketchUp i Trimble Connect pracują nad modelami przy użyciu tych samych, ulepszonych algorytmów, aby orbitowanie 3D było jeszcze szybsze i wydajniejsze.

sketchup pro 2017Ulepszona została przeźroczystość,

Powinno zaowocować nie tylko szybszym przetwarzaniem, ale i wysoką jakością. Ponadto teraz SketchUp znacznie lepiej poradzi sobie z wyświetlaniem różnorodnych przeźroczystych powierzchni, zapewniając uczucie realistycznej głębi, nawet podczas pracy przy kilku transparentnych płaszczyznach jednocześnie. Na wszelki wypadek, dodaliśmy też możliwość dostrojenia stopnia przejrzystości w trybie Rentgen.

 
Sketchup ulepszona została przeźroczystość,Szybko i dokładnie

Zawsze staramy się do końca doszlifować nasze pomysły, żeby SketchUp działał szybko i dokładnie.


szybko i dokładnie Sketchup Pro 


Tabele
 

Duże dokumenty często zawierają ważne informacje, dlatego skonstruowaliśmy Tabele. To przydatna funkcja w zarządzaniu arkuszami w LayOut. Stwórz tabelę od samego początku lub zaimportuj plik Excel albo CSV. Tabele zachowują się jak pozostałe arkusze: możesz edytować tekst, modelować komórki, modyfikować kolumny i wiersze…I to jest to. LayOut odwołuje się do Twoich oryginalnych arkuszy więc aktualizowanie każdej tabeli w dokumencie jest proste niczym kliknięcie!
sketchup pro 2017Wysokie odwzorowanie plików DWG

Wiele osób korzysta z efektów pracy w SketchUp za pomocą innych aplikacji CAD. Ulepszyliśmy eksporter plików DWG/DXF aby ułatwić im życie.

image

Menedżer rozszerzeń

To nowa użyteczna funkcja, dzięki której w mgnieniu oka otrzymasz wgląd do swoich rozszerzeń SketchUp. Z tego miejsca będziesz mógł łatwo włączać i wyłączać niestandardowe narzędzia (lub całkowicie je odinstalować). Menedżer rozszerzeń prezentuje również cyfrowy podpis rozszerzenia, tym samym spełniając nasze standardy jakości i bezpieczeństwa

 

image

 

Prezentacja funkcji w Sketchup:

sketchup pro 2017 po polsku sketchup pro 2017 po polsku
WIN MAC OS
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia