• Kategorie
  • PRO100 v.6 Pełna + Renderer Kray

PRO100 v.6 Pełna + Renderer Kray - Program do projektowania mebli kuchni, łazienek, biur i aranżacji dowolnych wnętrz z profesjonalnym renderem

Okres ważności Licencja wieczysta
Rodzaj licencji BOX, Klucz USB
System operacyjny Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Polska
Zawartość pakietu Licencja na program, Płyta instalacyjna
5658.00
szt.
Cena przesyłki 0
Przesyłka kurierska 0
Przesyłka kurierska 0
Dostępność Duża dostępność
PRO100

PRO100 6 - Program do projektowania mebli i aranżacji wnętrz + Renderer Kray

 

Intuicyjny program do projektowania mebli, kuchni, łazienek, biur i aranżacji dowolnych wnętrz. Dużą zaletą programu jest możliwość wykonania szybkiej wizualizacji oraz import materiałów z innych programów projektowych.


PRO100 - 
Jaka jest różnica pomiędzy wersją pełną i salonową?

Podstawową różnicą miedzy wersją pełną i salonową PRO100 jest możliwość zapisu nowych lub zmienionych elementów w bibliotece programu. Program w wersji pełnej posiada taka możliwość i daje pełna swobodę w projektowaniu mebli. Program w wersji salonowej nie pozwala na zapisywanie zmian w bibliotece i jest przeznaczony do pracy przy pomocy zamieszczonej w nim biblioteki. Oczywiście - możliwe jest tworzenie bibliotek dla wersji salonowej w wersji pełnej programu.

Niezrównana szybkość w PRO100

 Projektowanie w PRO100 jest szybkie i intuicyjne. Stworzenie projektu wnętrza zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut. Pojedynczego mebla kilka. Program dokładnie odtwarza procesy z rzeczywistości. Meble składasz z formatek i okuć, a program sam "robi resztę". Żadnych skomplikowanych generatorów czy modułów. Jesteśmy dumni z tego, że większość naszych Klientów nie ma potrzeby korzystać z naszych szkoleń czy konsultacji. 

 

Błyskawiczna wizualizacja

 Wizualizacja w PRO100 jest natychmiastowa. Każda zmiana w projekcie jest w czasie rzeczywistym prezentowana w projekcie. Dowolna zmiana układu mebli i ich konstrukcji. Zmiana kolorów płyt, frontów, ścian, wymiana uchwytów, zmiana frezu i koloru drzwiczek, koloru obicia sofy, czy w końcu obrusu na stole. To wszystko dzieje się natychmiast. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy dodatkowy moduł renderingu PRO100 Kray ( do kupienia osobno)

 

Elastyczność zastosowań

 Robisz różnorodne projekty. Potrzebujesz uniwersalnego narzędzia. W PRO100 zaprojektujesz od zera dowolny mebel. Od szafki kuchennej, przez biurko, po zabudowę garderoby czy regał. Zaaranżujesz dowolne wnętrze: kuchnię, łazienkę, salon, biuro, sklep, aptekę, gabinet kosmetyczny itd. Żadnych ograniczeń, żadnych dopłat, pełna swoboda projektowania.

 

Otwartość

 PRO100 to narzędzie dla Twojej kreatywności. Twórz własne meble "od zera", importuj pliki z innych programów lub znalezione w internecie. Twórz własne biblioteki modeli i materiałów i korzystaj z nich. Jedyne ograniczenie to Twoja wyobraźnia. 

 

Lista formatek i raporty

 PRO100, na podstawie projektu, automatycznie generuje listę formatek, listę elementów i raport zużycia materiałów. Oczywiście, raporty te uwzględniają wszystkie zmiany konstrukcji i wymiarach zastosowanych elementów. Bez względu na to, jak wiele zmian wprowadziliśmy w konstrukcji mebli, raport będzie zawsze wierny temu, co jest w projekcie. To jedyne tak elastycznie generujące listę formatek rozwiązanie na rynku. 

 

Natychmiastowa wycena

 Zamień nerwy na uśmiech. Dzięki PRO100, w każdej chwili odpowiesz na pytanie "a ile by kosztowało, jakby zrobić tak...". Bez żadnych dodatkowych obliczeń. PRO100 na postawie wprowadzonych przez Ciebie danych poda cenę w zależności od użytych materiałów i komponentów. Prościej i szybciej niż naciskając jeden przycisk się nie da. 

 

Własne biblioteki

 Twoja firma, Twoje pomysły, Twoje biblioteki. Twórz własne modele mebli oraz wzory materiałów i korzystaj z nich jak chcesz. Dodawaj nowe elementy, edytuj istniejące, importuj elementy znalezione na stronach internetowych lub otrzymane od znajomych. Organizuj swoją bibliotekę tak jak chcesz i kiedy chcesz . PRO100 to jedyny program pozwalający robić to w tak prosty sposób. 

 

Doskonała organizacja pracy

 Korzystaj z PRO100 do przekazywania wszystkich informacji. Możesz przesyłać projekty lub raporty. W ten sposób przekażesz bezbłędnie konieczne informacje. Używaj programu Nowy Rozkrój, żeby optymalizować zużycie materiałów i gospodarnie wykorzystywać odpady produkcyjne. 

 

 

Pro100 6 - Wymagania sprzętowe

Do płynnej pracy w PRO100 polecamy:

 

  • system operacyjny: Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • karta graficzna: NVIDIA GeForce albo AMD Radeon wysokiej klasy, np: NVidia GeForce 960/970/980/1060/1070/1080
  • procesor Intel i5, AMD Ryzen serii 7, Ryzen Threadripper, 8 GB pamięci RAM lub więcej ( zalecane 16GB)
  • przestrzeń na dysku: ok. 5 GB (zależnie od wielkości bibliotek, standardowa instalacja ma wielkość 3,5 GB)

 

pro100

 

 


 

 

Renderer Kray

 

Program PRO100 współpracuje teraz z rendererem Kray. Przyjazny interfejs pozwala na wyeksportowanie wykonanego w PRO100 projektu do renderera Kray i stworzenie wizualizacji, o jakich do tej pory mogliśmy tylko pomarzyć. I to nie tracąc nic z dotychczasowej łatwości obsługi i szybkości działania.  Eksport trwa kilkadziesiąt sekund, po których możemy znowu pracować w PRO100 nad tym lub innym projektem. Sam rendering przebiega w tle nie obciążając karty graficzn

 

pro100 renderer ktay

Pro100 Cennik

Sprawdź pro100 cena