• Kategorie
  • Acrobat Pro 2020 Win PL

Acrobat Pro 2020 Win PL - Program komputerowy do tworzenia i modyfikacji dokumentów PDF

Okres ważności:
Licencja wieczysta
Liczba stanowisk 1
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Polska
2890.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0

Acrobat Pro - zaawansowane rozwiązanie dostarcza pełny zestaw narzędzi do przekształcania i modyfikowania PDFów. Gwarantuje też solidne zabezpieczenia oraz innowacyjne podejście do elektronicznych podpisów.

Chcesz przekształcić swoje pliki PDF do perfekcji? Oto Adobe Acrobat Pro – narzędzie, które przewyższa wszystko, co znasz do tej pory.

Niezawodność jest naszym priorytetem. Dzięki Acrobat Pro, edycja tekstu czy grafiki w dokumentach PDF staje się dziecinnie prosta. Zapomnij o problemach z formatowaniem czy utratą jakości. Z Acrobat Pro zachowasz idealny wygląd każdej strony.

 

ADOBE ACROBAT


Zastanawiasz się nad bezpieczeństwem swoich dokumentów? My też! Nasze narzędzie oferuje zaawansowane funkcje zabezpieczeń. Chronisz swoje prace przed nieuprawnionym dostępem z kilkoma kliknięciami.

Kiedy praca nad dokumentem wymaga współpracy, Adobe Acrobat Pro sprawdzi się idealnie. Udostępnianie i zbieranie opinii nigdy nie było tak łatwe. Łącz się z zespołem, gdziekolwiek jesteś.

Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach mobilności. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, prace nad dokumentem możesz kontynuować na dowolnym urządzeniu. Biurko? Kawiarnia? Pociąg? Wybór należy do Ciebie!

 

 

 


 


Sprawdź również:

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia