Acrobat Pro 2020 Win PL

Acrobat Pro 2020 Win PL - Program komputerowy do tworzenia i modyfikacji dokumentów PDF

2890.00
Okres ważności::
Licencja wieczysta
szt.
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Więcej o produkcie
Liczba stanowisk:
1
Rodzaj licencji:
Elektroniczna
System operacyjny:
Mac OS, Windows
Typ licencji:
Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa::
Polska

Acrobat Pro - zaawansowane rozwiązanie dostarcza pełny zestaw narzędzi do przekształcania i modyfikowania PDFów. Gwarantuje też solidne zabezpieczenia oraz innowacyjne podejście do elektronicznych podpisów.

Chcesz przekształcić swoje pliki PDF do perfekcji? Oto Adobe Acrobat Pro – narzędzie, które przewyższa wszystko, co znasz do tej pory.

Niezawodność jest naszym priorytetem. Dzięki Acrobat Pro, edycja tekstu czy grafiki w dokumentach PDF staje się dziecinnie prosta. Zapomnij o problemach z formatowaniem czy utratą jakości. Z Acrobat Pro zachowasz idealny wygląd każdej strony.

 

ADOBE ACROBAT


Zastanawiasz się nad bezpieczeństwem swoich dokumentów? My też! Nasze narzędzie oferuje zaawansowane funkcje zabezpieczeń. Chronisz swoje prace przed nieuprawnionym dostępem z kilkoma kliknięciami.

Kiedy praca nad dokumentem wymaga współpracy, Adobe Acrobat Pro sprawdzi się idealnie. Udostępnianie i zbieranie opinii nigdy nie było tak łatwe. Łącz się z zespołem, gdziekolwiek jesteś.

Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach mobilności. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, prace nad dokumentem możesz kontynuować na dowolnym urządzeniu. Biurko? Kawiarnia? Pociąg? Wybór należy do Ciebie!

 

 

 


 


Sprawdź również:

 

Parametry:
Liczba stanowisk:
1
Rodzaj licencji:
Elektroniczna
System operacyjny:
Mac OS, Windows
Typ licencji:
Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa::
Polska
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Pytanie o produkt
Podpis:
E-mail:
Pytanie o produkt: