• Kategorie
  • Windows 11 Home PL OEM

Windows 11 Home PL OEM - Popularny system operacyjny na komputery PC. Poznaj najnowszą wersję.

Okres ważności:
Licencja wieczysta
Rodzaj licencji OEM
System operacyjny Windows
Wersja językowa: Polska
599.00
szt.
Opinie
Cena przesyłki 0
Przesyłka kurierska 0
Przesyłka kurierska 0

Windows 11 to najnowszy system operacyjny firmy Microsoft, który oferuje wiele nowych funkcji i ulepszeń w stosunku do poprzedniej wersji, Windows 10. Windows 11 został zaprojektowany z myślą o prostocie i intuicyjności użytkowania, aby zapewnić jeszcze lepsze doświadczenia dla użytkowników.

 

Jedną z największych zmian w Windows 11 jest nowy wygląd interfejsu użytkownika, który został zaprojektowany z myślą o minimalizmie i elegancji. Nowy design wprowadza wiele nowych animacji, przycisków i efektów wizualnych, co czyni system operacyjny bardziej atrakcyjnym i łatwiejszym w obsłudze.

 

Windows 11 oferuje również wiele nowych funkcji, takich jak nowy system kafelków Start, wbudowany tryb ciemny, poprawione funkcje wielozadaniowości, ulepszony system powiadomień i wiele innych. Ponadto, Windows 11 wprowadza wiele ulepszeń w obszarze bezpieczeństwa, w tym wbudowaną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem oraz poprawioną ochronę prywatności.

Wszystkie Twoje ulubione treści. Wszystko w jednym miejscu.

 

Dostęp do potrzebnych aplikacji i ulubionych programów jest szybszy i łatwiejszy w nowym, przeprojektowanym sklepie Microsoft Store. Niezależnie od tego, czy jesteś graczem na pół etatu, czy uzależnionym od filmów, nowy sklep Microsoft Store pomoże Ci znaleźć to, co kochasz robić.

 

windows 11

 

Zdobądź poziom w ponad 100 grach

Gry na PC nigdy nie były tak dobre, jak w systemie Windows 11. Nie tylko możesz grać tak, jak chcesz, za pomocą kontrolera Xbox, klawiatury, gamepada, joysticka lub zestawu słuchawkowego VR, ale dzięki usłudze Xbox Game Pass Ultimate (sprzedawanej oddzielnie) możesz grać w ponad sto wysokiej jakości gier na PC, w tym w pierwsze wydania gier Xbox Game Studios

 

 

Nowe widżety

Zupełnie nowe Widżety w systemie Windows 11 dają Ci szybki dostęp do rzeczy, które są dla Ciebie najważniejsze. 

 

Błyskawicznie łącz się z każdym, w dowolnym miejscu i w dowolny sposób

W systemie Windows 11 Czat został całkowicie przeprojektowany, aby zapewnić Ci natychmiastowy dostęp do rozmów, czatów, tekstów i wideo bezpośrednio z paska zadań - wystarczy jedno kliknięcie i jesteś gotowy do połączenia3. Efekt końcowy? System Windows 11 ułatwia rozmowy z ulubionymi osobami.

 

 

Wymagania systemu Windows 11

 

  • Procesor: 1 GHz lub szybszy, co najmniej z 2 rdzeniami, zgodny procesor 64-bitowy lub rozwiązanie SoC(System on a Chip).
  • Ram: minimum 4 GB
  • Miejsce na dysku: 64 GB lub więcej 
  • Oprogramowanie układowe systemu UEFI: z obsługą bezpiecznego rozruchu. Zobacz tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące dostosowania komputera do tego wymogu.
  • TPM: Trusted Platform Module (TPM) w wersji 2.0. Zobacz tutaj, aby uzyskać instrukcje dotyczące dostosowania komputera do tego wymogu.
  • Karta graficzna: Zgodna z biblioteką DirectX 12 lub nowszą ze sterownikiem WDDM 2.0.
  • Ekran: Wyświetlacz High Definition (720p) o przekątnej większej niż 9 cali, 8 bitów na kanał koloru.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia