• Kategorie
  • V-Ray NEXT dla SketchUp Pro Workstation BOX

V-Ray NEXT Sketchup - Dożywotnia licencja na silnik renderujący dla Sketchup Pro. W pakiecie z podręcznikiem użytkownika i plikiem instalacyjnym na pendrive USB

Liczba stanowisk: 1
Okres ważności: Licencja wieczysta
Rodzaj licencji BOX
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska
Zawartośc pakietu V-Ray 1 x licencja Master, 1 x Render Node, licencja V-Ray, plik instalacyjny na USB, podręcznik użytkownika
Brak towaru
4263.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Przesyłka kurierska 0
Przesyłka kurierska 0
Dostępność Brak towaru
V-ray

V-Ray NEXT Sketchup - Potężny silnik renderującyDzięki znacznej optymalizacji przebiegu pracy i przyspieszonemu renderowaniu, V-Ray Next jest inteligentniejszy, szybszy i wydajniejszy niż kiedykolwiek
Program kompatybilny z : SketchUp 2016 (64-bit), 2017, 2018 and 2019, 2020

Co otrzymuje po zakupie produktu V-Ray Next dla Sketchup wersja BOX?

  • Licencję wieczystą V-Ray Next 
  • Plik instalacyjny na nośniku USB
  • Drukowany podręcznik w języku polskim
  • Wsparcie techniczne przy instalacji i aktywacji


Łatwiejszy w użytkowaniu

Łatwy w nauce, łatwy w użyciu. Vray Next dla Sketchup został zaprojektowany tak, abyś mógł zacząć pracę w najkrótszym możliwym czasie.

Jakość

V-Ray pozwala tworzyć najwyższej jakości rendery - bezpośrednio w SketchUp.

Moc

V-Ray daje Ci możliwość renderowania dowolnych elementów i wszystkiego - od szybkich modeli projektowych po najbardziej szczegółowe sceny 3D.

Szybkość

V-Ray for SketchUp pozwala poświęcić więcej czasu na kreatywność i mniej czasu na oczekiwanie.

Kontrola tworzenia

Skoncentruj się na projektowaniu, korzystając z pełnego zestawu kreatywnych narzędzi do oświetlenia, cieniowania i renderowania.

Standard w branży

92 spośród 100 najlepszych firm architektonicznych na świecie codziennie renderuje w V-Ray.


Vray Next dla Sketchup - Co nowego


Zarządzanie zasobami

Usprawnij swoją pracę szybko i łatwo śledź całą scenę dzięki nowym i ulepszonym narzędziom zarządzania zasobami w V-Ray Next for SketchUp. Teraz możesz wyszukiwać, wybierać i przeglądać zasoby - w tym pełne ustawienia materiałowe - wszystko z jednej lokalizacji.

Ulepszone narzędzia

Oprócz renderowania, V-Ray Next for SketchUp dodaje nowe, ulepszone narzędzia pomagające w zarządzaniu sceną, dostosowywaniu stylów rzutni i importowaniu scen V-Ray z innych aplikacji 3D. Aby jeszcze bardziej rozszerzyć zestaw narzędzi, program zawiera ulepszone renderowanie sieciowe i nowy pasek narzędzi V-Ray, aby ułatwić dostęp do wszystkich ulubionych narzędzi.

Skuteczna kontrola renderowania

Nowe intuicyjne ustawienia kamery ułatwiają renderowanie kolejnego projektu w V-Ray Next for SketchUp. Uaktualniony układ elementów sterujących kamerą pozwala na jednoczesną manipulację szybkimi i zaawansowanymi parametrami. Teraz możesz określić niestandardowe rozdzielczości pikseli, nie przeszkadzając w doborze proporcji.

Nowe materiały i tekstury

Teraz w V-Ray Next for SketchUp, standardowy materiał  jest kompatybilny z metalicznymi odbiciami PBR, które są popularne w silnikach gier i innych narzędziach takich jak Substance Designer. Aby zapewnić jeszcze większą kontrolę, można ponownie zapisać wartości RGB lub HSV dowolnej tekstury.

Automatyczna ekspozycja i balans bieli

Dzięki nowej opcji Automatycznej ekspozycji, V-Ray wykorzystuje teraz adaptacyjne techniki uczenia się, aby pomóc Ci w renderowaniu za każdym razem idealnie naświetlonego obrazu. Można również polegać na nowej funkcji automatycznego balansu bieli, która automatycznie usuwa ciepły lub zimny odcień światła.

Adaptacyjne światło z lampy kloszowej

Adaptacyjne światło kloszowe może automatycznie zwiększyć prędkość renderowania do 7x szybciej w zależności od sceny. Technologia ADL jest wyjątkowo szybka podczas pracy z wnętrzami i eliminuje potrzebę dodawania lamp Portal Lights w oknach i drzwiach.

Szybsze renderowanie

Dwukrotnie szybsza możliwość renderowania w V-Ray Next for SketchUp. Optymalizacja prędkości i wydajności oznacza szybsze renderowanie. Ponadto, ciesz się szybszym niż kiedykolwiek renderingiem dzięki dodatkowym funkcjom gotowym do pracy na GPU i ulepszonej kompatybilności z chmurą obliczeniową.

AI DENOISER

Dzięki nowemu procesorowi NVIDIA AI Denoiser możesz natychmiast usunąć szum podczas renderowania. A dzięki ulepszonemu Denoiserowi V-Raya możesz odszumiać każdy element renderujący, aby jeszcze lepiej kontrolować postprodukcję.

 
v-ray next sketchupV-Ray NEXT dla Sketchup - Funkcje kluczowe:

Interaktywne renderowanie 

Dopasuj oświetlenie i materiały i od razu zobacz wyniki. Wyświetl wynik renderowania bezpośrednio w oknie SketchUp 

CPU, GPU i rendering hybrydowy

V-Ray zawiera dwa potężne systemy renderujące w jednym. Dzięki akceleracji CPU lub GPU, możesz użyć najlepszego silnika dla swojego projektu i sprzętu. Hybrydowe renderowanie na GPU+CPU jest również dostępne.

V-RAY usuwanie szumów

Automatycznie usuwa szumy i skraca czas renderowania nawet o 50%. Możesz udoskonalić proces "odszumiana" również po renderowaniu.

V-RAY CLOUD

Wysłanie danych w chmurze tylko jednym kliknięcie

Środowisko UI

Interfejs V-Ray dla SketchUp jest przejrzysty i prosty, z obsługą monitorów 4K.

Menadżer plików

Zarządzaj wszystkimi plikami sceny w jednym miejscu. Ustaw ścieżki plików, stwórz archiwa scen i śledź zasoby, takie jak tekstury, pliki IES i obiekty proxy.

Próbnik kolorów

Nowy próbnik kolorów, który jest prosty i potężny. Wybierz wartości kolorów w Screen sRGB (0-255) lub Rendering (0.0-1.0)

Bufor

Śledzenie historii renderowania i precyzyjne dostrajanie kolorów, ekspozycji i nie tylko, bezpośrednio w buforze V-Raya.

Precyzyjne oświetlenie

Możliwość zastosowania dowolnego rodzaju oświetlenia naturalnego lub sztucznego z szeroką gamą wbudowanych typów oświetlenia

Światło dodatkowe

W przypadku scen z dużą ilością światła nowy tryb Adaptive Lights może pomóc przyspieszyć czas renderowania nawet do 7x.

Sun & Sky

Symuluj realistyczne światło dzienne dla dowolnego czasu i miejsca. Obsługiwana jest animacja SketchUp sun animation.

Kształty światła

Emituj światło z dowolnego obiektu sceny, aby symulować niestandardowe kształty światła w rzeczywistym świecie.

Kamera

Pracuj jak fotograf, z kontrolą ekspozycji, balansu bieli, głębią ostrości i nie tylko.

Rzeczywistość wirtualna

Render VR-ready treści dla popularnych zestawów VR 

Mgła 

Szybko dodaj realistyczną głębię atmosfery i zamglenie oraz używaj prawdziwej mgły 3D z realistycznym rozpraszaniem światła.

Niebo

Symuluj naturalnie wyglądające niebo z realistyczną głębią atmosfery.

Trawa, tkaniny

Twórz realistyczne trawy, tkaniny i dywany za pomocą V-Ray Fur.
 

V-Ray NEXT dla Sketchup 

 

  • Sprawdź również: