• Kategorie
  • Twinmotion 2023

Twinmotion 2023 - Odkryj moc wizualizacji w czasie rzeczywistym

Liczba stanowisk:
1
Okres ważności:
Licencja wieczysta
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Angielska
Zawartość pakietu Licencja na program
Brak w magazynie.
0
Opinie
Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny 2 dni
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0

Twinmotion 2023 - Szybko twórz wysokiej jakości wizualizacje dla architektury, produktów konsumenckich, transportu, mody i wielu innych.

 

Chcesz spróbować pracy w czasie rzeczywistym? Twinmotion może zaimportować Twoje dane w ciągu kilku minut, bez utraty szczegółów czy zastanawiania się, gdzie coś się znajduje.

Po połączeniu możesz kontynuować dopracowywanie projektu w ulubionym programie do projektowania, a następnie jednym kliknięciem wysłać te zmiany do Twinmotion.

 

Twinmotion - Środowisko pracy w czasie rzeczywistym

Pracuj w kontekście z renderowaniem w czasie rzeczywistym.

Rozwijaj i udoskonalaj swoje projekty, pracując w pełnej fotorealistycznej jakości. Z Twinmotion zmiany, które wprowadzasz, aktualizują się w czasie rzeczywistym - koniec z domysłami, koniec z oczekiwaniem na renderowanie. Możesz nawet przejść do trybu VR, aby naprawdę poczuć swój projekt w skali ludzkiej.Wysokiej jakości oświetlenie w czasie rzeczywistym


Oświetlenie odgrywa ogromną rolę w kształtowaniu nastroju sceny. Dzięki renderowaniu w czasie rzeczywistym, które obejmuje dynamiczne globalne oświetlenie, możesz natychmiast zobaczyć efekty dostosowywania oświetlenia, aby stworzyć dokładnie taką atmosferę, jaką chcesz - z jakością, której oczekują Twoi np: klienci.

 

Interaktywne narzędzia do tworzenia


Maluj roślinność pędzlem; zdefiniuj ścieżki, którymi mają poruszać się pojazdy i piesi, wykonując kilka kliknięć; dostosuj kilka parametrów, aby stworzyć niestandardowe, samo otwierające się drzwi, które pasują do potrzebnej przestrzeni. Z Twinmotion łatwość użycia idzie w parze z mocą.

 

Pora dnia, pory roku i pogoda

Pokaż, jak będzie wyglądał twój projekt o dowolnej porze dnia, w każdej porze roku i przy każdej pogodzie. Za pomocą prostych suwaków możesz przejść od dnia do nocy, od wiosny do zimy, od suchego do deszczowego lub śnieżnego. Liście nawet zmienią kolor i opadną z drzew.

 

Fazy wzrostu


Z Twinmotion możesz pokazać etapy projektu budowlanego w czasie oraz zademonstrować, np: jak drzewa rosną od sadzonek do dojrzałych okazów.

 

Nierealistyczne style renderowania

Opowiedz właściwą historię w odpowiednim czasie, korzystając z kilku różnych przycisków nierealistycznych stylów renderowania, takich jak biały model i ukryta linia; włącz tryb rentgenowski, aby pokazać infrastrukturę; przecinaj budynki, aby pokazać wykorzystanie przestrzeni.

 

 

twinmotion

 

Zasoby wysokiej jakości

 

Bogata biblioteka otoczenia - w tym inteligentne zasoby!

 

Darmowe zasoby to świetna sprawa, a Twinmotion oferuje ponad 10 000 wysokiej jakości elementów, które możesz po prostu przeciągnąć i upuścić na swoją scenę.
A co by było, gdyby niektóre z nich miały realistyczne cechy, które uruchamiają się automatycznie? To właśnie idea stojąca za inteligentnymi zasobami. Drzewa rosną, drzwi się otwierają, a ludzie poruszają się - tak jak w rzeczywistości.

 

Przeciągnij i upuść materiały PBR

Dzięki ogromnej bibliotece Twinmotion, zawierającej zarówno sztuczne, jak i naturalne materiały oparte na fizyce - od kostki brukowej i antypoślizgowych podłóg, po wodę, piasek i błoto - łatwo uzyskasz pożądany wygląd, po prostu przeciągając i upuszczając je na swoje obiekty.

 

Integracja z Quixel i Sketchfab

Biblioteka Twinmotion zawiera wbudowany dostęp zarówno do Quixel Megascans, największej na świecie biblioteki wysokiej jakości skanów, jak i do ponad 660 000 (i rosnącej!) darmowych zasobów ze Sketchfab, popularnej platformy do modelowania 3D.

 

 

 

Wsparcie dla programów 3D

Natychmiast synchronizuj sceny z Allplan, Archicad, BricsCAD, Revit, Rhino, RIKCAD, SketchUp Pro, SOLIDWORKS i Vectorworks z Twinmotion jednym kliknięciem. Dla wszystkiego innego wspieramy ogromną gamę formatów plików, w tym animowane pliki FBX i glTF.

 

Kompatyblność

Usprawnij swój przepływ pracy dzięki synchronizacji danych źródłowych jednym kliknięciem

Narzędzia są pomocne tylko wtedy, gdy współpracują z tym, co już jest. Wypróbuj nasze wtyczki Datasmith Exporter z funkcją Direct Link, umożliwiającą błyskawiczną synchronizację jednym kliknięciem z kilkoma głównymi produktami CAD, BIM i programami do modelowania 3D.

 

pluginy twinmotion

 

Most do Unreal Engine


Twinmotion to dopiero początek. Dzięki mostowi do Unreal Engine wstępne pomysły mogą przekształcić się w zaawansowane wizualizacje, które nie mają sobie równych wśród konkurencji - wszystko z tego samego pliku.

 

 

Twinmotion - Eksportowanie i udostępnianie

 

Twinmotion Cloud

 

Udostępnij w pełni nawigowalną prezentację 3D w czasie rzeczywistym lub zestaw wcześniej renderowanych panoram swojego projektu każdemu, gdziekolwiek na świecie, z zachowaniem każdego szczegółu. Z Twinmotion Cloud wszystko, czego interesariusze potrzebują do przeglądania projektu, to przeglądarka internetowa na komputerze, tablecie lub smartfonie.

 

Doświadczenia immersyjne

 

Daj widzom pełną perspektywę, z możliwością eksportowania wideo z panoramami 360°. A dzięki wsparciu dla przeglądania i interakcji z lokalnymi prezentacjami oraz udostępnianymi w chmurze zestawami panoram w trybie VR, możesz nawet umieścić zainteresowanych w środku swojego projektu.

 

Zachwycające obrazy final-pixel

 

Jeśli chodzi o marketing projektu, kluczowa jest jakość. Dzięki wbudowanemu śledzeniu ścieżki i oświetleniu nieba HDRI w Twinmotion, łatwo możesz tworzyć obrazy final-pixel, panoramy i filmy, które dorównują renderowaniom offline - wszystko to bez opuszczania pakietu.

 

 

Twinmotion oferuje bezpośrednią synchronizację jednym kliknięciem z Archicad, BricsCAD, Revit, SketchUp Pro, Rhino (w tym Grasshopper), RIKCAD i Vectorworks, a także możliwość importowania całych scen z 3ds Max, Form-Z, Navisworks i SolidWorks w formacie uDatasmith.

Dodatkowo możesz eksportować swoje projekty Twinmotion do Unreal Engine. Odpowiednie wtyczki można pobrać ze strony wtyczek Twinmotion (wsparcie dla BricsCAD i Vectorworks jest wbudowane w aplikacje źródłowe).

Możesz również importować dane z praktycznie wszystkich programów do tworzenia treści 3D, z obsługą importowania formatów plików FBX, SKP, C4D, OBJ, 3DS, DAE, DXF, EV, LW, LWB, LWM, LWO, LWS, LXP, PLY, STL, WRL, WRL97, VRML i X.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia