Brak w magazynie.

MODO 14.2

MODO 14 - Narzędzia do kreatywnego modelowania 3D, teksturowania i renderowania.

9503.71
Okres ważności::
Licencja wieczysta
szt.
Więcej o produkcie
Liczba stanowisk:
1
Rodzaj licencji:
Elektroniczna
System operacyjny:
Mac OS, Windows
Typ licencji:
Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa:
Angielska
Zawartość pakietu:
Licencja na program

Wydajny i elastyczny zestaw narzędzi Modo do modelowania 3D, animacji, teksturowania i renderowania umożliwia artystom odkrywanie i rozwijanie pomysłów bez konieczności wykonywania skomplikowanych czynności technicznych. Modo to punkt wyjścia do twórczej pracy.

 

MODO 14 - Najszybszy w branży zestaw do modelowania

 

Dzięki szybkiemu procesowi modelowania, nagradzanemu zestawowi narzędzi MeshFusion Boolean oraz wbudowanym narzędziom rzeźbiarskim, modelowanie Modo jest niezwykłe.

 

 

 

 

Nieograniczone możliwości w programie MODO

 

Uwolnij się od ograniczeń związanych z kreatywnością, dzięki intuicyjnemu, przyjaznemu dla artystów zestawowi narzędzi Modo. Począwszy od tworzenia skomplikowanych brył po tworzenie bardzo szczegółowych kształtów, Modo pozwala skupić się na tworzeniu, a nie na konstrukcji.

 

MODO - Szybsza interakcja 

 

Dzięki zaawansowanemu fotorealistycznemu rzutowi i progresywnemu rendererowi oraz WYSIWYG look-dev for Unity i Unreal, Modo pozwala Ci wizualizować swoje projekty w miarę ich rozwoju, dzięki czemu możesz odkryć ich ostateczny potencjał w krótszym czasie.

 

Wartości niestandardowe 

 

Modo oferuje modelowanie, rzeźbienie, teksturowanie, malowanie i fotorealistyczne renderowanie w jednym spójnym, łatwym w użyciu pakiecie do tworzenia treści, z nieograniczonymi możliwościami renderingu sieciowego.

 

V-Ray dla MODO - Dostępny w naszej ofercie

V-Ray to kompletny interaktywny zestaw narzędzi do oświetlenia, cieniowania i renderowania, który zapewnia pełną kontrolę nad całym procesem twórczym, od tworzenia wyglądu w czasie rzeczywistym po końcową klatkę. V-Ray for Modo płynnie integruje sprawdzone w produkcji możliwości renderowania z natywnym tokiem pracy Modo. Sprawdź ofertę na VRAY dla MODO

 

 

Co nowego w wersji MODO 14https://learn.foundry.com/modo/content/help/pages/welcome_modo/whats_new_summary_modo14_2.html

Parametry:
Liczba stanowisk:
1
Rodzaj licencji:
Elektroniczna
System operacyjny:
Mac OS, Windows
Typ licencji:
Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa:
Angielska
Zawartość pakietu:
Licencja na program
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Pytanie o produkt
Podpis:
E-mail:
Pytanie o produkt: