• Kategorie
  • MODO 13

Zestaw narzędzi do modelowania, teksturowania i renderowania 3D

Okres ważności: Licencja wieczysta
Liczba stanowisk 1
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Angielska
Zawartość pakietu Licencja na program
8562.00
szt.
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Duża dostępność
The Foundry

Potężny i elastyczny zestaw narzędzi do modelowania, teksturowania i renderowania 3D firmy Modo umożliwia artystom odkrywanie i rozwijanie pomysłów bez przeskakiwania przez bariery techniczne. Modo jest Twoim punktem wyjścia do kreatywnych odkryć.

MODO 13 - Najszybszy w branży zestaw do modelowania

 

Dzięki szybkiemu procesowi modelowania, nagradzanemu zestawowi narzędzi MeshFusion Boolean oraz wbudowanym narzędziom rzeźbiarskim, modelowanie Modo jest niezwykłe.

 

Nieograniczone możliwości w programie MODO

 

Uwolnij się od ograniczeń związanych z kreatywnością, dzięki intuicyjnemu, przyjaznemu dla artystów zestawowi narzędzi Modo. Począwszy od tworzenia skomplikowanych brył po tworzenie bardzo szczegółowych kształtów, Modo pozwala skupić się na tworzeniu, a nie na konstrukcji.

 

MODO - Szybsza interakcja 

 

Dzięki zaawansowanemu fotorealistycznemu rzutowi i progresywnemu rendererowi oraz WYSIWYG look-dev for Unity i Unreal, Modo pozwala Ci wizualizować swoje projekty w miarę ich rozwoju, dzięki czemu możesz odkryć ich ostateczny potencjał w krótszym czasie.

 

Wartości niestandardowe 

 

Modo oferuje modelowanie, rzeźbienie, teksturowanie, malowanie i fotorealistyczne renderowanie w jednym spójnym, łatwym w użyciu pakiecie do tworzenia treści, z nieograniczonymi możliwościami renderingu sieciowego.

 

V-Ray dla MODO - Dostępny w naszej ofercie

V-Ray to kompletny interaktywny zestaw narzędzi do oświetlenia, cieniowania i renderowania, który zapewnia pełną kontrolę nad całym procesem twórczym, od tworzenia wyglądu w czasie rzeczywistym po końcową klatkę. V-Ray for Modo płynnie integruje sprawdzone w produkcji możliwości renderowania z natywnym tokiem pracy Modo. Sprawdź ofertę na VRAY dla MODO

 

 

Co nowego w wersji 13 : https://learn.foundry.com/modo/content/help/pages/welcome_modo/whats_new.html

  • Sprawdź również: