• Kategorie
  • MODO 13

Zestaw narzędzi do modelowania, teksturowania i renderowania 3D

Liczba stanowisk 1
Okres ważności Licencja wieczysta
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Angielska
Zawartość pakietu Licencja na program
8562.00
szt.
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Duża dostępność
The Foundry

Potężny i elastyczny zestaw narzędzi do modelowania, teksturowania i renderowania 3D firmy Modo umożliwia artystom odkrywanie i rozwijanie pomysłów bez przeskakiwania przez bariery techniczne. Modo jest Twoim punktem wyjścia do kreatywnych odkryć.

MODO 13 - Najszybszy w branży zestaw do modelowania

 

Dzięki szybkiemu procesowi modelowania, nagradzanemu zestawowi narzędzi MeshFusion Boolean oraz wbudowanym narzędziom rzeźbiarskim, modelowanie Modo jest niezwykłe.

 

Nieograniczone możliwości w programie MODO

 

Uwolnij się od ograniczeń związanych z kreatywnością, dzięki intuicyjnemu, przyjaznemu dla artystów zestawowi narzędzi Modo. Począwszy od tworzenia skomplikowanych brył po tworzenie bardzo szczegółowych kształtów, Modo pozwala skupić się na tworzeniu, a nie na konstrukcji.

 

MODO - Szybsza interakcja 

 

Dzięki zaawansowanemu fotorealistycznemu rzutowi i progresywnemu rendererowi oraz WYSIWYG look-dev for Unity i Unreal, Modo pozwala Ci wizualizować swoje projekty w miarę ich rozwoju, dzięki czemu możesz odkryć ich ostateczny potencjał w krótszym czasie.

 

Wartości niestandardowe 

 

Modo oferuje modelowanie, rzeźbienie, teksturowanie, malowanie i fotorealistyczne renderowanie w jednym spójnym, łatwym w użyciu pakiecie do tworzenia treści, z nieograniczonymi możliwościami renderingu sieciowego.

 

V-Ray dla MODO - Dostępny w naszej ofercie

V-Ray to kompletny interaktywny zestaw narzędzi do oświetlenia, cieniowania i renderowania, który zapewnia pełną kontrolę nad całym procesem twórczym, od tworzenia wyglądu w czasie rzeczywistym po końcową klatkę. V-Ray for Modo płynnie integruje sprawdzone w produkcji możliwości renderowania z natywnym tokiem pracy Modo. Sprawdź ofertę na VRAY dla MODO

 

 

Co nowego w wersji 13 : https://learn.foundry.com/modo/content/help/pages/welcome_modo/whats_new.html

  • Sprawdź również: