• Kategorie
  • Lumion Pro - Subskrypcja 1 rok

Lumion Pro - To oprogramowanie do renderowania 3D dla architektów. Współpracuje z: Revit, Formit PRO, Rhinoceros, SketchUp, Vectorworks, AutoCAD, Archicad itd

Liczba stanowisk:
1
Okres ważności:
1 rok
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Polska
Zawartość pakietu Licencja na program
7500.54
szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Duża dostępność

Renderuj swoją wizję projektu w Lumion 12.5

 

 

Lumion 12 to zdecydowanie najlepsza wersja programu. Nowe funkcje, większa biblioteka treści i bardziej intuicyjna obsługa. Lumion 12 wykorzystuje doświadczenie ponad dekady rozwoju oprogramowania dla architektów.


Poprawiony proces tworzenia scenerii w programie Lumion 12 sprawia, że dostęp do obszernej biblioteki treści, dostrajanie efektów oraz dodawanie do projektu odpowiednich szczegółów otoczenia jest łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Poznaj nowe funkcje w Lumion 12.5

 

Efekt oświetlenia punktowego (tylko w wersji Pro)

Lumion 12

 

Nowy efekt wolumetrycznego światła punktowego pozwala rzucać widzialną wiązkę światła na całą scenę, dodając jej atmosfery i wymiaru, co zapewnia piękny, filmowy nastrój.

 

 

Temperatura barwy światła (Kelvin)

Ustaw nastrój za pomocą nowego narzędzia kolorów otoczenia.Korzystając ze skali Kelvina, która opisuje barwy od ciepłej (3000K) do zimnej (7000K)

Lumion

Lumion 12

Uchwyć subtelne szczegóły życia

 

W Lumion 12 najmniejsze szczegóły mają znaczenie. Dzięki nowym naklejkom na powierzchnie, tablicom rejestracyjnym i zróżnicowanej bibliotece materiałów, obiektów, postaci i przedmiotów przyrodniczych możesz ożywić swój projekt z zaskakującą szczegółowością.

 

Naklejki na powierzchnię (tylko w wersji Pro)

 

Dodaj swoim wizualizacjom charakteru, stylu  dzięki 142 nowym naklejkom powierzchniowym. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zmienić powierzchnie z niedoskonałościami, na malowidła ścienne, odsłoniętą cegłę, mech, rysunki kredą, farbą, znaki drogowymi i wiele innych.

lumion ściana

 

Lumion

 

Tablice rejestracyjne (tylko w wersji Pro)

 

Od Japonii do Niemiec. Od Chin po Stany Zjednoczone. Nowe tablice rejestracyjne w Lumion 12 pomagają przypisać projekt do konkretnego miejsca dzięki niewielkiemu, ale bardzo wciągającemu detalowi.

W Lumion 12 można znaleźć różne style tablic rejestracyjnych z 10 różnych krajów, a także wszystkich 50 stanów USA.

lumino tablicePrecyzyjna natura (tylko w wersji Pro)

 

precyzyjna natura lumion

 

Dzięki 41 nowym, drobiazgowym elementom przyrodniczym, w tym nowym palmom w różnych fazach wzrostu, niezwykle szczegółowym kwiatom, źdźbłom trawy, chwastom, wodorostom i innym małym roślinom, możesz uchwycić pełnię realnych krajobrazów.

  • Sprawdź również: