• Kategorie
  • Adobe Audition CC for Teams Multi Win/Mac - 1 rok

Adobe Audition to profesjonalne oprogramowanie do edycji dźwięku. Nagrywanie, miksowanie, edycję oraz obróbkę dźwięku w wysokiej jakości.

Okres ważności:
1 rok
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Angielska
2099.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0

Adobe Audition: Twoje narzędzie do profesjonalnego dźwięku

Zastanawiasz się, jak podnieść jakość Twoich produkcji dźwiękowych na wyższy poziom? Poznaj Adobe Audition – wyjątkowe oprogramowanie do edycji dźwięku.

 

adobe audition

 

Ponadstandardowa jakość

Nie skupiaj się tylko na podstawowych funkcjach. Adobe Audition oferuje narzędzia klasy premium. Dzięki temu, Twój dźwięk zawsze będzie brzmiał czysto i profesjonalnie.

 

Intuicyjne środowisko pracy

Zakochasz się w prostocie obsługi. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, nawet początkujący użytkownik szybko odnajdzie się w świecie profesjonalnej edycji audio.

 

Oszczędność czasu

Adobe Audition to gwarancja efektywnej pracy. Zautomatyzowane procesy i zaawansowane narzędzia pozwalają na oszczędność czasu i błyskawiczne realizowanie projektów.

 

Bezproblemowe integracje

Pracujesz z innymi programami Adobe? Doskonale! Adobe Audition doskonale współpracuje z innymi aplikacjami z rodziny Adobe, co czyni proces twórczy płynniejszym niż kiedykolwiek.

 

Nie czekaj, działaj!

Każdy dźwięk ma w sobie magię. Wydobywaj ją z Adobe Audition. Niezależnie od Twojego doświadczenia, to narzędzie podniesie jakość Twoich produkcji audio na nieosiągalny wcześniej poziom. Zacznij teraz i przekonaj się sam!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia