• Kategorie
  • Twinmotion 2019

Twinmotion 2019 - Popularne narzedzie 3D dla profesjonalistów z dziedziny architektury, budownictwa, urbanistyki i architektury krajobrazu

Liczba stanowisk: 1
Okres ważności Licencja wieczysta
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Angielska
Zawartość pakietu Licencja na program
Brak towaru
8830.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Brak towaru
Artlantis

Przeznaczony dla profesjonalistów z dziedziny architektury, budownictwa, urbanistyki i architektury krajobrazu. Napędzany solidnym silnikiem graficznym, Twinmotion jest jedynym rozwiązaniem na rynku zdolnym do tworzenia wysokiej jakości obrazów, panoram, standardowych lub 360° filmów wideo w zaledwie kilka sekund, pozwalającym  w pełni wciągającą eksplorację 3D VR. Prosty interfejs i piktogramy sprawiają, że Twinmotion 2019 jest niezwykle łatwy w nauce i obsłudze, niezależnie od wielkości i stopnia złożoności projektu, materiału, wiedzy informatycznej i modelarza.

 

Twinmotion 2019 został stworzony dla architektów budownictwa, urbanistyki i krajobrazu, niezależnie od wielkości i skomplikowania ich projektu, sprzętu, umiejętności komputerowych czy modelu. Wyposażony w Unreal Engine.

Twinmotion 2019 posiada bardzo intuicyjny interfejs, co czyni go niezwykle łatwym w nauce.

Zgodny z wirtualną rzeczywistością:  HTC Vive, Oculus Rift i Gear VR. Twinmotion 2019 pozwala na zbadanie modelu w czasie rzeczywistym, od wczesnej fazy projektowania po ostateczny etap.

Twinmotion 2019 jest jedynym na rynku oprogramowaniem, które umożliwia produkcję w czasie rzeczywistym nie tylko stereoskopowych obrazów, panoram i filmów o najwyższej jakości, ale także filmów wideo 360 °.

 

twinmotion 2019

 

Twinmotion jest kompatybilny z praktycznie każdym programem modelującym 3D na rynku, obsługuje formaty: FBX, SKP, C4D i OBJ. Możesz także połączyć kilka projektów Twinmotion lub innych formatów w jeden, a także wzbogacić projekty, importować obrazy w formacie DDS, PNG, PSD, JPG, TGA.

  • Sprawdź również: