• Kategorie
  • Adobe Animate CC for Teams Multi Win/Mac - 1 rok

Adobe Animate CC for Teams - Profesjonalna aplikacja do tworzenia animacji 2D. Licencja online

Okres ważności:
1 rok
Liczba stanowisk 1
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Wersja językowa Angielska, Polska
2099.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0

Adobe Animate - Zapoczątkowanie nowej ery animacji. To Twoje narzędzie do tworzenia animacji dla kreskówek, banerów, gier i stron internetowych.

 

Twórz dynamiczne animacje dla gier, programów telewizyjnych, aplikacji i stron internetowych. Dzięki temu oprogramowaniu możesz ożywić swoją kreskówkę lub baner reklamowy. Zapewnia narzędzia do tworzenia animowanych bazgrołów i awatarów. Dodawanie ruchu do treści kursów cyfrowych i infografik nigdy nie było tak proste.

 

adobe animate


Animate: Publikacja wieloplatformowa

Dzięki Adobe Animate możesz szybko publikować na wielu platformach w praktycznie dowolnym formacie, zapewniając dostęp do Twojej treści dla odbiorców z dowolnym ekranem.

 

Ożywienie Twoich kreacji dzięki Adobe Fresco

Korzystając z zaawansowanych pędzli w Adobe Fresco, możesz rysować i szkicować z naturalnością, jakbyś używał prawdziwych narzędzi. Dzięki prostym technikom animacji poklatkowej, twoje postaci zyskują życie - mrugają, rozmawiają i ruszają się. Co więcej, nasze interaktywne banery zaskoczą Twoich użytkowników, reagując na ich ruchy myszką, dotknięcia ekranu czy kliknięcia. Odkryj moc prawdziwego ożywiania z Adobe Fresco!

 

animate adobe , ruchome postacie

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia