• Kategorie
  • V-Ray 5 dla Sketchup - 3 lata

VRay 5 dla Sketchup - Licencja online. Najwydajniejsza na świecie aplikacja do tworzenia wizualizacji 3D. Współpracuje z SketchUp 2017, 2018, 2019 and 2020 i 2021

Okres ważności:
3 lata
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska
Zawartośc pakietu V-Ray Licencja ONLINE, instrukcja aktywacji
5983.75
szt.
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Duża dostępność

V-Ray 5 dla Sketchup - Kolejna generacja popularnego programu do wizualizacji

Najlepsze rozwiązanie umożliwiające wizualizację dla twórców i projektantów w SketchUp.

V-Ray 5 dla SketchUp to oprogramowanie renderujące, które dzięki funkcji V-Ray Vision umożliwia wizualizacje projektu w czasie rzeczywistym - wszystko w SketchUp. Dla początkujących i profesjonalistów, V-Ray posiada wszystkie narzędzia potrzebne do wizualizacji projektów SketchUp od początkowego etapu do końca.

 

Oglądaj swoje projekty w czasie rzeczywistym.

Przeglądanie projektów Sketchup w czasie rzeczywistym nigdy nie było łatwiejsze. Teraz, dzięki V-Ray Vision*, będziesz mógł wizualizować swoje projekty w czasie rzeczywistym podczas pracy w SketchUp. Poruszaj się po modelu, nakładaj materiały, ustawiaj światła i kamery - a wszystko to w czasie rzeczywistym.

 

Realistyczne wizualizacje

Dzięki zastosowaniu rzeczywistego światła, kamer i materiałów, renderowanie za pomocą V-Raya jest tak realne, jak to tylko możliwe. Dla każdego projektu można zobaczyć dokładnie, jak będzie wyglądał efekt końcowy. Jest tak bliski rzeczywistości, jak to tylko możliwe, zanim zostanie ukończony.

 

realistyczny rendering w Vray

 

Rozpocznij swój następny projekt.

V-Ray zawiera setki gotowych do użycia materiałów, które możesz zastosować w każdej scenie oraz dostęp do obszernej biblioteki video tutoriali, bezpłatnej pomocy technicznej i pomocnych forów. V-Ray posiada jedną z największych społeczności, z łatwo dostępnym zbiorem treści tworzonych przez użytkowników.

 

Vray tutotrial

 

 

V-Ray jest najlepszym rozwiązaniem dla SketchUp.

V-Ray i SketchUp to idealny zestaw narzędzi. SketchUp jest najczęściej używanym na świecie oprogramowaniem do modelowania 3D dla architektów i projektantów. A V-Ray jest pierwszym na świecie oprogramowaniem renderującym do wizualizacji architektonicznej. Te dwa programy są idealnym zestawem, i przeniosą Twoje projekty na wyższy poziom.

V-Ray 5 Sketchup - Pliki do pobrania

 

W celu pobrania aktualnej wersji V-Ray dla Sketchup:

 

  1. Zaloguj się do konta Chaosgroup.
  2. Następnie kliknij w roku ekranu zakładkę DOWNLOAD.
  3. Po wybraniu odpowiedniej zakładki wyświetli nie lista dostępnych  produktów Chaosgroup.
  4. Wybieramy V-RAY | SKETCHUP

  • Sprawdź również: