• Kategorie
  • SketchUp Pro ENG subskrypcja - 3 lata

Sketchup Pro 2022 - Program do modelowania 3D na 3 lata. Popularne oprogramowanie firmy Trimble

Licencja Sketchup:
3 lata
Liczba stanowisk 1
Rodzaj licencji Elektroniczna
Maintenance & Support 1 rok
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska
Zawartość pakietu Sketchup Pro Licencja ONLINE, instrukcja aktywacji
5303.22
szt.
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Duża dostępność

Sketchup Pro 2022 ENG - Nieograniczone projekty 3D.

 

SketchUp Pro 2022 to innowacyjne, popularne narzędzie do modelowania 3D, które zostało pierwotnie zaprojektowane przez Google, zanim odpowiedzialność za pakiet graficzny została przeniesiona na specjalistów z Trimble.

 

Kupując SketchUp Pro 2022 ENG subskrypcja otrzymujesz:

  • Licencję Sketchup ( subskrypcja) na określony czas: 3 lata
  • Natychmiastowy dostęp do aktualnej wersji programu ( Sketchup 2021, Sketchup 2020, Sketchup 2019)
  • AR/VR Mobile Viewer, SketchUp Web
  • nieograniczone przechowywanie w chmurze Trimble Connect
  • wsparcie dla zestawów XR (Vive, Oculus, Microsoft Hololens)

 

 

 

Dla kogo jest SketchUp Pro 2022?

 

Sketchup Pro  jest uniwersalnym programem, który wykorzystywany jest w wielu branżach:

Architektura:

Od projektu schematycznego do dokumentacji konstrukcyjnej. SketchUp - oprogramowanie do projektowania architektonicznego 3D wykonuje (całą) pracę. 

Projektowanie wnętrz komercyjnych:

Od ulepszeń i poprawek dla wynajmujących po całe wnętrza biurowe, SketchUp to idealne narzędzie do komercyjnego modelowania 3D pozwala na wykonanie (całego) projektu np: biurowca.

 

Projektowanie wnętrz mieszkalnych:

Od kuchni i łazienki do przebudowy domu - SketchUp to świetne narzędzie do projektowania i aranżacji wnętrz, 

 

Projektowanie krajobrazu:

Od plantacji po parki, przydomowe ogrody  - architekci krajobrazu wykorzystują SketchUp do realizacji swoich pomysłów.
Dzięki Warehouse dla Sketchup, nie musisz modelować każdej rośliny osobno. Wystarczy pobrać darmowe obiekty z ogólnodostępnej bazy.

 

Drukowanie 3D:

Potrzebujesz wydrukować element na drukarce 3D? Sketchup to świetne rozwiązanie do modelowania 3D, a poźniej do wydrukowania projektów 3D na drukarce.

 

Obróbka w drewnie

Wypróbuj warianty projektowe w 3D. Program do obróbki drewna lub program do projektowania mebli jest o wiele tańszy niż eksperymentowanie w warsztacie. Użyj SketchUp do tworzenia projektów, tylu ilu chcesz, nie marnując ani jednego kawałka drewna, lub płyty meblowej.

 

SketchUp Pro 2021 można zainstalować  na dwóch komputerach( np: laptop i stacjonarny), wykorzystując w jednym momencie tylko jedno stanowisko. 

 

Program SketchUp Pro 2022 zawiera narzędzia:

 

LayOut - aplikacja, która na bazie modelu SketchUp sama generuje rysunki, a wraz z nimi wymiarowanie i możliwość eksportu do popularnych formatów. Nie musimy rysować wszystkiego od samego początku, wykonaliśmy pracę przy modelu, więc użyjmy go. Na rysunkach możemy umieścić tabele, elementy 3D i inne informacje umożliwiające prezentacje projektu w 2D.   

 

PreDesign - Pozwala uzyskać niezbędne informacje  jeszcze przed rozpoczęciem projektowania. PreDesign umożliwia  określenie najskuteczniejszego zacienienie, oraz  dodanie odpowiedniej ilości przeszkleń na ścianach budynku.   

 

Live Components - Dostęp do rozwijającej się bazy gotowych modeli parametrycznych dla architektury, budownictwa i projektowania wnętrz. Komponenty dostępne są w 3D Warehouse.Dodatkowe serwisy wspomagające prace w Sketchup Pro 2022:

 

Użytkownik SketchUp może w swojej pracy wykorzystywać serwisy internetowe:

 

3D Warehouse – Zbiór darmowych modeli SketchUp. Użytkownik może pobrać modele bezpośrednio z programu i udostępnić je społecznościom na całym świecie.

Extension Warehouse – serwis z wtyczkami rozszerzającymi możliwość programu SketchUp. Użytkownik programu znajdzie tu narzędzia ułatwiające codzienną pracę - od najprostszych do najbardziej złożonych. Niektóre rozszerzenia wymagają opłaty.

ArchiUp.com – bezpłatna biblioteka z obiektami BIM/CAD i innymi zasobami projektowymi. Znajdziemy tu modele, tekstury i inne materiały dotyczące oryginalnych, dostępnych na rynku produktów. 

 

 

Sketchup Pro 2022 - Wsparcie techniczne

 

Użytkownicy z ważną subskrypcją mają bezpłatne wsparcie techniczne w przypadku problemów z programem SketchUp.

 

 

SketchUp Pro 2021 - Pobierz wersję demo

 

Pliki instalacyjne wersji komercyjne w języku angielskim.

 

SketchUp Pro 2021 - DOWNLOAD

Zobacz także inne wersje Sketchup:

 

Witamy w SketchUp!

 

 

Sketchup  - Informacje o licencji

 

Licencje i ich rodzaje

 

Licencje przydzielane jednej osobie, która może być użyta tylko przez zarejestrowanego użytkownika i nie może być udostępniana innym osobom. Licencja może być aktywowana na dwóch komputerach (np. laptopie i komputerze stacjonarnym), ale jednocześnie może być używana tylko na jednym.

 

SketchUp Pro licencja klasycznalicencja wieczysta komercyjna programu SkerchUp Pro. W cenie zawarty jest Support & Maintenance - dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Pro oraz mailowe wsparcie techniczne przez okres jednego roku. Użytkownik otrzymuje do dyspozycji 10GB przestrzeni na dysku w chmurze Trimble Connect.

 

SketchUp Pro Subskrypcja - Roczna licencja komercyjna na program SketchUp Pro. W cenie zawarty jest Support & Maintenance - dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Pro oraz mailowe wsparcie techniczne przez rok. Dodatkowo licencja zawiera: AR/VR Mobile Viewer, SketchUp Web, nieograniczone przechowywanie w chmurze Trimble Connect, wsparcie dla zestawów XR (Vive, Oculus, Microsoft Hololens).

 

SketchUp Studio Subskrypcja - Roczna licencja komercyjna na program SketchUp Studio rozszerzona o oprogramowanie do analizy energetycznej projektu - Sefaira. W cenie zawarty jest Support & Maintenance - dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Studio oraz mailowe wsparcie techniczne. Wersja Studio zawiera dodatkowo:: Sefaira, AR/VR Mobile Viewer, SketchUp Web, nieograniczone przechowywanie w chmurze Trimble Connect, wsparcie dla zestawów XR (Vive, Oculus, Microsoft Hololens).

 

SketchUp Free – jest jedyną darmową wersją SketchUp dostępną z poziomu przeglądarki internetowej. Program posiada ograniczoną funkcjonalność (np. nie można instalować wtyczek). Zastąpił SketchUp Make, który przestał być rozwijany przez producenta w 2017 roku. Program przeznaczony jest wyłącznie do pracy niekomercyjnej.

 

Sketchup EDU - Dostępne dla uczniów, studentów oraz akredytowanych instytucji szkoleniowych, do użytku w ramach kształcenia. Nie mogą być stosowane do pracy komercyjnej (dla zysku) żadnego rodzaju.

 

Sieciowe licencje laboratoryjne - przeznaczone dla pracowni szkolnych. Licencje sieciowe do zainstalowania na komputerach stacjonarnych w laboratoriach komputerowych. Licencja jest zarządzana za pośrednictwem chmury. Laboratoria muszą posiadać aktywne połączenie z internetem w celu autoryzacji i używania programu SketchUp. Minimalna liczba licencji: 10 stanowisk. Ważność licencji: 1 rok.

 

Pojedyncza licencja sieciowa z kilkoma stanowiskami. pozwalająca na dostęp do SketchUp dla każdego w firmie. Właściciel licencji może zainstalować SketchUp na tylu komputerach ile potrzebuje. W tym samym momencie program będzie mogło uruchomić tylu użytkowników ile stanowisk zawartych jest w licencji. Licencja sieciowa może być wykupiona dla minimum 10 stanowisk.

 

Wersja testowa SketchUp - Przed decyzją o zakupie użytkownik może pobrać wersję testową posiadającą możliwości SketchUp Studio. Wersja testowa jest ważna 30 dni i można ją użyć tylko raz dla danej edycji. Do uruchomienia wersji testowej wymagane jest Trimble ID.Sketchup - Programy dostępne w subskrypcjiLicencje bazujące na subskrypcji
(SketchUp Pro Subskrypcja, SketchUp Studio, SketchUp Studio dla studentów i nauczycieli) zawierają dodatkowe narzędzia i programy:

Trimble Connect
- to platforma do przechowywania i współpracy w chmurze dostępna za pośrednictwem urządzeń stacjonarnych, mobilnych, internetowych i rzeczywistości mieszanej. Pozwala użytkownikom udostępniać i uzyskiwać dostęp do informacji o projekcie w dowolnym miejscu za pomocą narzędzi do współpracy, w tym oznaczania 3D, przypisywania zadań i sprawdzania konfliktów.


SketchUp Viewer dla urządzeń mobilnych
- przeglądarka dla urządzeń mobilnych z systemami operacyjnymi iOS/Android. Pozwala otwierać projekty przygotowane w SketchUp oraz 3D Warehouse, Trimble Connect i innych dysków w chmurze. Posiada funkcjonalność AR – rzeczywistości rozszerzonej i scalanie modeli 3D z kontekstem świata rzeczywistego.


SketchUp Viewer dla XR (VR/MR)
– przeglądarka projektów SketchUp przeznaczona dla urządzeń rzeczywistości mieszanej MR (Microsoft Holo Lens) oraz wirtualnej VR (Oculus Rift i HTC Vive).


SketchUp Web
– rozszerzona wersja SketchUp Free umożliwiająca pracę w przeglądarkach internetowych. Zawiera dodatkowe funkcje: eksport do DWG/DXF/PDF/TIF/3DS/FBX/OBJ/XSI, Hierarchia obiektów, Bryły oraz style/materiały użytkownika.


Sefaira
– Oprogramowanie umożliwiające analizę energetyczną, nasłonecznienie i inne parametry budynku podczas procesu projektowania. Dostępna w licencjach SketchUp Studio.