ZWCAD 2022: Szybsze i bardziej intuicyjne projektowanie

2021-07-22 00:00:00
ZWCAD 2022: Szybsze i bardziej intuicyjne projektowanie

 

Aby poprzeć stwierdzenie "ZWCAD jest coraz szybszy", wykonano ogromną pracę badawczo-rozwojową w celu poprawy wydajności. W rezultacie, w ZWCAD 2022, otwieranie i powiększanie rysunku jest szybsze o 40%, przesuwanie i tworzenie polilinii o 80%, modyfikowanie o 60%, a kreślenie o 30%.

Co więcej, zaawansowane funkcje zostały opracowane w celu zapewnienia szybszej realizacji projektów, nawet tych złożonych.

 

Dzięki Flatshot, tak łatwo jak zrobienie zdjęcia, można natychmiast wygenerować wersję 2D obiektów 3D z aktualnego widoku, oszczędzając czas na konwersję rysunków.


 

Oprócz tego, że ZWCAD 2022 jest szybszy, stał się bardziej przyjazny.

Po pierwsze, licencje mogą być aktywowane nawet wtedy, gdy Twój komputer jest offline. Teraz, skanując kody QR, możesz bezpośrednio aktywować i sprawdzać licencje ZWCAD.

Ponadto nie musisz wybierać pomiędzy menu klasycznym a wstążkowym, ponieważ mogą być one teraz wyświetlane jednocześnie.

W międzyczasie, gdy istnieje wiele rzutów, możesz przeciągnąć ich krawędzie, aby zmienić rozmiar. Podobnie można tworzyć nowe rzutnie, przeciągając krawędzie, które znajdują się blisko ramki interfejsu.

ZWCAD jest platformą CAD, co oznacza, że powinien obsługiwać różne formaty plików.

 

Teraz główne pliki .ifc mogą być importowane do nowej wersji. Aby szybko sprawdzić szczegóły modelu BIM, możesz po prostu kliknąć na części w przestrzeni modelu lub drzewie strukturalnym panelu struktury IFC.

Kolejnym bonusem jest możliwość wyodrębnienia i wyeksportowania takich informacji o modelu za pomocą DATA EXTRACTION.


Sprawdź oferte na licencję ZWCAD 2022

Autor:Administrator Sklepu