TOP 5 Najpopularniejszych silników renderującychWielu klientów kupując program do modelowania zastanawia się nad dobrym silnikiem renderujący. Poniżej przedstawiamy TOP5 najpopularniejszych silników renderujących.


V-Ray dla SketchupProfesjonalny silnik renderujący dla architektów i projektantów. Łatwy w nauce, łatwy w użyciu. V-Ray for SketchUp został zaprojektowany tak, abyś mógł zacząć pracować w jak najkrótszym czasie. V-Ray for SketchUp pozwala poświęcić więcej czasu na kreatywność i mniej czasu na oczekiwanie.

Producent: Chaosgroup
Cena około 2600 zł brutto
Link do oferty: https://www.viasoft.pl/V-Ray-c460

__________________________________________________________________

ArtlantisArtlantis, pionier w dziedzinie wizualizacji, podbił blisko 100 000 architektów, projektantów wnętrz, architektów krajobrazu, urbanistów... w ponad 110 krajach. Artlantis - aplikacja używana zarówno przez ekspertów, jak i początkujących, do symulacji, prezentacji i komunikowania swoich pomysłów z uderzającym fotorealizmem.
Artlantis 2019 łączy w jedną potężną aplikację Artlantis Render i Artlantis Studio, integrując wszystkie ich funkcje i oferując cały zestaw trybów prezentacji: perspektywy i widoki równoległe; oraz tworzenie obrazów, panoram, obiektów VR i animacji obliczanych w bardzo wysokiej jakości i rekordowym czasie!

Producent: Abvent
Cena około 3400 zł brutto
Link do oferty: https://www.viasoft.pl/Artlantis-c461

__________________________________________________________________

Render[in] 3Render[in] jest w pełni zintegrowanym fizycznym silnikiem renderującym, opracowanym dla użytkowników SketchUp Make i Pro. Zasilany silnikiem renderującym Artlantis 6. Render[in] daje użytkownikom SketchUp realistyczne rendery o wysokiej rozdzielczości, których szukali, w solidnej, łatwej w użyciu aplikacji.

Producent: Abvent
Cena około 800 zł brutto
Link do oferty:  https://www.viasoft.pl/Render[IN]-c511

_________________________________________________________________

LumionLumion jest najszybszym na świecie oprogramowaniem do renderowania 3D dla architektów. W ciągu kilku sekund można wizualizować modele CAD w postaci filmu wideo lub obrazu w rzeczywistych warunkach i z niezwykłym artystycznym wyczuciem.

Producent: Act-3D B.V
Cena około 8000zł , wersja pro : 19200zł
Link do oferty: https://www.viasoft.pl/Lumion-c469

_____________________________________________________________________

KeyshotNajlepsze oprogramowanie do renderingu 3D do tworzenia niesamowitych efektów wizualnych.
KeyShot to wszystko, czego potrzebujesz do szybkiego tworzenia niesamowitych efektów wizualnych. Proces renderowania 3D w czasie rzeczywistym natychmiast wyświetla wyniki i skraca czas potrzebny do stworzenia realistycznych ujęć produktów.

Producent: Luxion
Cena około 4700zł , wersja pro : 9400 zł
Link do oferty: https://www.viasoft.pl/KeyShot-c475