Odkryj możliwości SketchUp Diffusion, najnowszej technologii opartej na sztucznej inteligencji. To innowacyjne narzędzie pozwala na błyskawiczne generowanie pomysłów i tworzenie wizualizacji. Wystarczy kilka sekund, aby połączyć twoje tekstowe sugestie z trójwymiarowym modelem, tworząc coś wyjątkowego i inspirującego. To proste, intuicyjne i przede wszystkim skuteczne narzędzie dla każdego, kto pragnie przekształcić swoje wizje w realne projekty.


SketchUp DiffusionPrzyspiesz proces kreowania koncepcji i podejmowania decyzji dzięki SketchUp Diffusion. To narzędzie integruje widok z programu SketchUp i wykorzystuje go do tworzenia obrazów generowanych przez sztuczną inteligencję, opartych na twoich tekstowych wskazówkach. Dostępne bez dodatkowych kosztów dla obecnych klientów posiadających aktywne subskrypcje w ramach SketchUp LABS. 

SketchUp Diffusion jest kompatybilne zarówno z wersją programu na komputery, jak i na iPad. Możesz skorzystać z rozszerzenia w SketchUp for Desktop, które współpracuje z trzema najnowszymi wersjami programu na systemy Windows i Mac, jak również z wersją na iPad – SketchUp for iPad.


sketchupPrzekształć tekstowe sugestie w konkretne wizualizacjePrzekształć tekstowe sugestie w konkretne wizualizacje. Używając opisu tekstowego, możesz na przykład tworzyć różnorodne wersje wyglądu budynku i eksplorować różne pomysły projektowe. Zwiększenie parametru "Prompt influence" przy jednoczesnym zmniejszeniu wartości "Respect Model Geometry" skutkuje dokładniejszym odwzorowaniem opisu tekstowego i generuje obrazy, które bliżej odpowiadają Twoim wskazówkom. To podejście umożliwia odkrywanie nowych elementów, które mogą zainspirować do eksploracji nowych ścieżek w projektowaniu.


Możliwości SketchUp DiffusionMożliwości SketchUp Diffusion są dwukierunkowe! Gdy znajdziesz się na bardziej zaawansowanym etapie pracy nad modelem i chcesz skupić się na aspektach takich jak kontekst, oświetlenie oraz materiały, wystarczy ustawić wyższą wartość dla opcji "Respect Model Geometry". Dzięki temu możesz wygenerować obrazy, które wiernie odzwierciedlą Twój szczegółowy model, wraz z wykończeniem i kontekstem, który opisujesz. To idealne rozwiązanie, aby precyzyjnie zobrazować końcowy efekt Twojego projektu.
Oto kilka powodów, dla których warto zainteresować się SketchUp Diffusion:


  • Połączenie sztucznej inteligencji i 3D: Wykorzystanie AI w SketchUp Diffusion otwiera nowe możliwości w projektowaniu 3D. Pozwala na generowanie bardziej zaawansowanych i szczegółowych projektów.
  • Efektywność czasowa: Dzięki szybszemu procesowi generowania koncepcji, możesz projektować w znacznie krótszym czasie. To oznacza więcej czasu na innowacje i doskonalenie projektów.
  • Innowacyjne rozwiązania: AI pomaga w tworzeniu unikalnych i niebanalnych projektów, co może zaskoczyć i zachwycić Twoich klientów.
  • Ulepszona wizualizacja: Możliwość eksplorowania różnych scenariuszy i adaptacji projektu do zmieniających się potrzeb pozwala na bardziej dynamiczne i elastyczne podejście do projektowania.
  • Dostępność i kompatybilność: Dostępne dla obecnych subskrybentów SketchUp bez dodatkowych opłat i kompatybilne z różnymi wersjami i platformami, co czyni je wygodnym narzędziem dla szerokiego zakresu użytkowników.

SketchUp DiffusionWtyczka SketchUp Diffusion działa tylko dla posiadaczy licencji w formie subskrypcji czasowej.


 PRZETESTUJ DIFFUSIONSketchUp Diffusion to narzędzie, które może znacząco wpłynąć na sposób, w jaki projektujesz, tworząc nowe możliwości dla Twojej kreatywności i efektywności.