🔔🔔Wspaniała wiadomość dla wszystkich użytkowników ZWCAD! 🔔🔔


To czas na modernizację! Ogłaszamy PROMOCJĘ na aktualizację ZWCAD! Dla naszych wiernych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę, umożliwiającą przejście do najnowszej wersji oprogramowania.

Aktualizacja do najnowszej wersji ZWCAD otworzy przed Wami drzwi do nowych możliwości. Skorzystajcie z szeregów nowych funkcji, poprawionej wydajności i bardziej płynnej integracji z innymi narzędziami.

✅Więcej funkcji
✅Lepsza wydajność
✅Szybsza i łatwiejsza integracjazwcad promocja

Promocja nazwana PROMO 1+1* – przy zakupie nowej, bezterminowej licencji ZWCAD STD lub PRO 2024 (nie dotyczy ZWCAD Mech/MFG) – klient ma możliwość zaktualizować wskazaną starszą, posiadaną licencję (również wersje wyprzedażowe) do v.2024 za darmo (1 darmowa aktualizacja za każdą 1 zakupioną licencję).zwcad upgrade promocjaPromocja nazwana PROMO 20% - umożliwiająca zakup aktualizacji starszych licencji (również wersji wyprzedażowych w cenach w takich samych jak aktualizacje wersji Std/Pro) w okresie promocji z 20% rabatem.

Promocja trwa od 27.06 do 27.10.2023r

*Uwaga – klient może skorzystać z darmowej aktualizacji przy zakupie nowej licencji wyłącznie, jeśli wskaże na etapie składania zamówienia licencje do objęcia aktualizacją i zostanie wówczas wobec niego zastosowany odpowiedni produkt na FV.

Nie ma możliwości późniejszego dodania aktualizacji do zamówienia.

Nie przegap tej szansy, aby zoptymalizować swoje workflow i zwiększyć produktywność dzięki najnowszej wersji ZWCAD. Zaktualizuj już dziś!

Link do oferty: 


ZWCAD PRO UPGRADE:

https://www.viasoft.pl/ZwCAD-Pro-Upgrade-p3811


ZWCAD STANDARD UPGRADE

https://www.viasoft.pl/ZwCAD-Standard-Upgrade-p3810