Platforma została odświeżona i zintegrowana, aby działać płynnie na różnych urządzeniach i przeglądarkach, z opcją wyboru trybu jasnego lub ciemnego.

Co więcej, zaimplementowany innowacyjną funkcję wyszukiwania opartą na sztucznej inteligencji, która znacząco optymalizuje Twój proces selekcji zasobów.


Dzięki możliwości wyszukiwania obrazów w 3D Warehouse, możesz teraz wrzucić jakikolwiek obraz do zaawansowanego silnika wyszukiwania i cieszyć się błyskawicznymi wynikami. Ułatwiono dodawanie autentycznych tekstur i elementów gotowych do wstawienia do Twoich projektów w SketchUp, co sprawia, że cały proces jest nie tylko efektywny, ale i przyjemny.


3d warehouse sketchup


Szybko odkrywaj modele 3D


Optymalizuj swój proces twórczy w 3D Warehouse, korzystając z innowacyjnych funkcji wyszukiwania modeli 3D za pomocą grafik. Niezależnie od tego, czy masz zdjęcie krzesła z salonu wystawowego, czy mood board, zaawansowany silnik AI pomoże Ci znaleźć idealne dopasowanie wśród milionów predefiniowanych modeli. Zyskaj czas od fazy projektowej do akceptacji przez klienta, korzystając z autentycznych produktów od znanych producentów.

Odkryj również możliwości dostosowywania komponentów i korzystaj z wyszukiwania obrazowego, które eliminuje bariery językowe, oferując najlepsze rozwiązania z całego świata.

3d warehouse

Odkryj pełnię możliwości 3D Warehouse,


Odkryj pełnię możliwości 3D Warehouse, gdzie nie tylko modele 3D są teraz w zasięgu ręki. Z łatwością znajdziesz materiały i tekstury, wpisując ich nazwy w pasku wyszukiwania. Zyskaj dostęp do swoich ulubionych zasobów na różnych urządzeniach dzięki logowaniu przez ID Trimble. Nie przegap innowacyjnych funkcji, takich jak oglądanie w rozszerzonej rzeczywistości czy zaawansowane filtry wyszukiwania. Zintegruj swoje potrzeby projektowe z nową platformą 3D Warehouse i komunikuj się efektywnie z klientami.

Jeśli jesteś subskrybentem, wykorzystaj pełen zakres funkcji, w tym nieograniczone wyszukiwanie obrazów. Nie jesteś jeszcze z nami? Wybierz odpowiednią subskrypcję lub zacznij darmowy okres próbny.